home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
24.08.2019. 00:57
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Trip to Zion @ Mochvara (02/07/2005)

Pages: [1]
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

hmm zakaj uvijek imam feeling da ak ja ne zapocnem rivju da nebu niko  Razz

dosao u mocvaru u samom startu oko pola 22, as usual vrtio mjuzu za troje ljudi i tak...sve vise manje ok...komentari dobrodosli as usual

nakon mene krenuo darjan, ovoga puta puno ozbiljniji nego na tribe controlu..iako mi se nije svidjela selekcija mjuze mixanje je bilo super a i imao je ok pricu...darjan fura svoj djir i ne jebe ga...tak treba  Wink  za mene je to ipak bilo malo premonotono i dosadno...

nakon darjana je krenuo njax u malo mracnijem tonu...otprilike slicno kao i na ponikvama...super mjuza...meni bas fino sjelo...ali umor i neke druge preokupacije  Whistle su me jednostavno natjerale da vec negdje oko pola dva ujutro pobjegnem doma...u svakom slucaju bijase to divna vecer  Laughing sreo opet neke drage ljude koje nisam dugo vremena vidio a i vratila se mirta koju mi je takoder bilo jako drago opet vidjet ...kresu nisam cuo al eto reko mi danas njax da je isto imao standardnu full on brutalu kao i na ponikvama...bolje ti to stoji kreso Wink

na onom flooru unutra nije bilo ni 10 ljudi brijem, ja usao unutra na par navrata i cuo neki electro trash koji mi je totalno grozan...bas sranje kaj se zvalo goste iz italije...jebiga meni fakat ne sjeda to nikako...

np nasa - someone to watch over me

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
03.07.2005. 20:09
View Profile WWW
Pages: [1]
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Trip to Zion @ Mochvara (02/07/2005)

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk