home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
16.06.2019. 11:41
82.231 Posts in 6.104 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

Rad na Trancepleme V2

Pages: [1]
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

dragi nasi trenseri...kao sto i sami vidite vecina rubrika na sajtu je jos uvijek prazna...vise je razloga tome pa evo da malo dam do znanja svima vama kuda i kako cemo ici dalje...

admin na nasem sajtu je vise manje gotov...ostale su jos neke sitne izmjene i detalji za srediti a to isto vrijedi i za sam dizajn i layout...neke greske i smeca u kodu sigurno jos ima jer smo se toliko zurili da dignemo sajt na vrijeme...vise manje znamo sta jos treba ispraviti i toga cemo se prihvatiti kada prode ovo burno toplo ljeto i silni festivali koji nas cekaju

sto se samog sadrzaja tice puno hvala svima koji su se odazvali dodavati nove tekstove na sajt...mislim da nas vec ima i vise nego dovoljno ali svejedno cu jos jednom ponoviti...ako je bilo ko zainteresiran pomoci nam u punjenu sajta raznim tekstovima neka se slobodno javi meni na mail....privilegije koje vam nudimo je besplatan e-mail account tipa ime@trancepleme.com isto tako vas besplatan ftp account i domenu tipa ime.trancepleme.com...jedini uvjet je taj da se ovog posla prihvatite stalno...ne zelimo ljude koji ce 2-3 mjeseca dodavat nesto na sajt i onda poslje nista...sobzirom da se vec odazvalo dosta ljudi ne trazimo da dodajete nove tekstove svaki tjedan...no o tome jednom kada zbrojimo tocno kolko ljudi ce dodavati sadrzaj na sajt...

razlog zasto do sada jos vecina vas koji ste trazili accountove ih nije dobila je taj sto jednostavno ja nisam jos napisao sve upute kako dodavati sadrzaj gore i sobzirom da uskoro svi bjezimo na ljetni odmor to ce sve pricekati jesen...

eto toliko zasada, ako imate bilo kakvih pitanja samo pucajte...nadam se da cete i vi koji eventualno imate nesto protiv mene shvatiti da nam nema druge nego zajedno filat ovaj sajt da bude masivan i da daje sto bolju sliku nase trance scene svima koji ju jos otkrivaju...a i nama zadrtim die hard fanovima  Wink

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
12.07.2005. 18:01
View Profile WWW
Pages: [1]
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

Rad na Trancepleme V2

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk