home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
20.09.2019. 15:01
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

Prigovori na rad administratora i moderatora

Pages: 1 [2] 3 4 ... 21
Luna

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Warrior

:: Fiat lux ::

Dovlek, iskreno mi je zhao shto pokazujesh svoje pravo lice samo preko kompjutera i shto nemash pojma o chemu prichash  Mr. Green sva tvoja mishljenja utemeljena su na tvojim vlastitim osobnim stavovima koja su ochito utemeljena na nechemu, da li to nije nametanje vlastitog mishljenja?? nisi u pravu u vezi nekih stvari, jednog dana chesh mozda shvatit, nadam se da hoces.. iskreno ti to zhelim. poshtujem te zbog jako malo stvari ali svejedno chu te poshtovati zbog tih malih stvari i dalje. svi ste jaki na tipkanju, pokazhite tko ste i shto ste uzhivo pa chemo vidjeti o chemu prichamo "mi trenseri"  Mr. Green

smatram da je moje pitanje iliti pitanja da su bila vrlo jednostavna chak i previshe, yaboli me za odgovor koji se izbjegava  Mr. Green

BTW ako vech inzistirash na pravilnom knjizhevno hrvatskom pravopisu unutar ovog foruma, uchini mi uslugu i ispravi na pochetnoj stranici pravopisnu pogreshku unutar naslova koji fura na galeriju s Kule:

"Galerija sa drugog po redu partya na osiječkoj kuli je dodana na sajt"

Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

:: :: ::
04.06.2006. 20:33
View Profile
InNEr
Global Moderator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

profesionalni amater

eh, i ti ga sad pretjerujes... kako ste svi svađalacki raspolozeni, to nije normalno..

chillll da fak aut..

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
04.06.2006. 22:29
View Profile
gstarcev

Rank: Tribe Leader

Quote from: "InNEr"

... a upravo ovo potonje je uzrok toj epskoj svadi na relaciji Dovla - Shiva...

Kaj je to neki konkretni fight thread bio?  cheery Bas me zanima kak to izgleda.  Ajd nabacite neki link na to  Twisted Evil

04.06.2006. 22:33
View Profile
kuvajt

Rank: Tribe Shaman

Quote from: "gstarcev"
Quote from: "InNEr"

... a upravo ovo potonje je uzrok toj epskoj svadi na relaciji Dovla - Shiva...

Kaj je to neki konkretni fight thread bio?  cheery Bas me zanima kak to izgleda.  Ajd nabacite neki link na to  Twisted Evil

Kaj si krvi zhedan? Rolling Eyes .....ako te zanima prokopaj sam po forumu  Razz

The Spice Must Flow!
04.06.2006. 22:43
View Profile
gstarcev

Quote from: "kuvajt"

Kaj si krvi zhedan?  .....ako te zanima prokopaj sam po forumu

Ma koje krvi Smile Malo sam kopao po zadnjim Shivinim threadovima i skuzio sam da Shiva nije ugrozen i da je u stanju normalno komunicirati bez proljevanja krvi.

Al nisam nasao nikakav epski fight ni vrijedanja dostojna permanent bana ni upozorenja upucena njemu. Zato pitam.

04.06.2006. 23:22
View Profile
InNEr
Global Moderator

profesionalni amater

Quote from: "Dovla"

ok ovo mi se cini ful ok stvar ali da li postoji isti addon za phpbb? malo mi je tlaka da prebacujem sad cjeli forum u drugu verziju i jos sredujem dizajn iznova...s ovime bi nadam se rjesio problem oneliner spam postova jer u vecini slucajeva mi ih je glupo brisat a nekako zelim ljudima dat do znanja da su im postovi debilni i da te razgovore prebace na PM/ICQ/MSN/whatever

evo, nasao sam nesto slicno, iako mi se cini da je ovo manje dobro, posto se radi sa kartonima... anyhow, baci pogled pa odluci... ja budem jos malo prosvrljao...

http://www.phpbbhacks.com/download/220

06.06.2006. 09:11
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

Quote from: "Luna"
Dovlek, iskreno mi je zhao shto pokazujesh svoje pravo lice samo preko kompjutera i shto nemash pojma o chemu prichash  Mr. Green sva tvoja mishljenja utemeljena su na tvojim vlastitim osobnim stavovima koja su ochito utemeljena na nechemu, da li to nije nametanje vlastitog mishljenja?? nisi u pravu u vezi nekih stvari, jednog dana chesh mozda shvatit, nadam se da hoces.. iskreno ti to zhelim. poshtujem te zbog jako malo stvari ali svejedno chu te poshtovati zbog tih malih stvari i dalje. svi ste jaki na tipkanju, pokazhite tko ste i shto ste uzhivo pa chemo vidjeti o chemu prichamo "mi trenseri"  Mr. Green

smatram da je moje pitanje iliti pitanja da su bila vrlo jednostavna chak i previshe, yaboli me za odgovor koji se izbjegava  Mr. Green

BTW ako vech inzistirash na pravilnom knjizhevno hrvatskom pravopisu unutar ovog foruma, uchini mi uslugu i ispravi na pochetnoj stranici pravopisnu pogreshku unutar naslova koji fura na galeriju s Kule:

"Galerija sa drugog po redu partya na osiječkoj kuli je dodana na sajt"

Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

a kad sam ja molim te odbijao s tobom uzivo pricat o bilo cemu? pa pitaj me sto te zanima kad se vidimo jednako kao i ovdje preko foruma...uostalom znali smo satima prek icqa i chata se klat oko slicnih tema, i opet mi nisi nis konkretno rekla...

i ne inzistiram na pravilnom pravopisu unutar foruma...unutar sajta se trudimo pisat pravilno al greske uvijek uletavaju, pogotovo kad je rijec o hrvatskim slovima, cisto zato jer smo navikli ne koristit ih zbog ogranicenja u ascii tablici na toliko puno mjesta na internetu...

jedino vezano za pravopis na cemu pokusavam inzistirati i sto mi smeta (a brijem i 90% foruma) je kad netko pise "w" umjesto "v" i slicne fore...jer si izoblicite postove do te mjere da jednostavno nisu razumljivi nikome...

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
06.06.2006. 11:54
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

Quote from: "gstarcev"
Quote from: "kuvajt"

Kaj si krvi zhedan?  .....ako te zanima prokopaj sam po forumu

Ma koje krvi Smile Malo sam kopao po zadnjim Shivinim threadovima i skuzio sam da Shiva nije ugrozen i da je u stanju normalno komunicirati bez proljevanja krvi.

Al nisam nasao nikakav epski fight ni vrijedanja dostojna permanent bana ni upozorenja upucena njemu. Zato pitam.

velik dio klanja je bio i brisan na forumu, tako da stvarno neznam sto je ostalo...al ne kuzim cemu sad to...mislim kak bi tebi bilo da ja sad pokusam iskopat nesto sto si ti napisao prije 3 godine i to ti nabijam na nos a ti nemas ni blage veze sta si tada rekao i napravio i sta ti je bilo u glavi...ja se ne sjecam zasto sam zakljucao neki thread prije 2 mjeseca a kamoli prije dvije godine

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
06.06.2006. 11:57
View Profile WWW
Luna

ma sve 5, sve je to samo medjuljudski odnos i medjusobno komuniciranje kroz proispitivanje  Mr. Green  nema tu ni ljutnje ni durenja ni nix, samo masa nerazumjevanja  Mr. Green

zhivot je prekratak da bismo komplicirali  Mr. Green

hvala na ispravki grijeshke  

Fly vid ga shto letiiiiiiii

06.06.2006. 16:16
View Profile
gstarcev

Quote from: "Dovla"

velik dio klanja je bio i brisan na forumu, tako da stvarno neznam sto je ostalo...al ne kuzim cemu sad to...mislim kak bi tebi bilo da ja sad pokusam iskopat nesto sto si ti napisao prije 3 godine i to ti nabijam na nos a ti nemas ni blage veze sta si tada rekao i napravio i sta ti je bilo u glavi...ja se ne sjecam zasto sam zakljucao neki thread prije 2 mjeseca a kamoli prije dvije godine

Cemu to? Confused Onak, primarno sam bio narajcan na vase zanimljive debate tu na forumu (dok sam citao recimo tamo thread 'Aliens') - nije mi bilo na pameti tebi nesto nabijati na nos Smile - mozda u podsvijesti. Onak, zanimljivo je citati takve relativno iskrene rasprave, nije ih bas lagano naci na hrvatskom netu. I onda jos onak, cijelo vrijeme je na forumu nekakva napetost - svi su totalno nabrijani otkad si banao Psihu Twisted Evil i jos k tome svako malo netko poteze Shivu, spomene ga u nekakvom cudu  Wink i svatko malo po forumu netko pizdi po tebi i psihodelikku jer ste ovo, jer ste ono - onak sve je to jako povezano i opcenito mi je kao newcomeru dojam da sam propustio neke definirajuce trenutke na forumu - sve to doprinosi bas tome da onda brijem da je bolje da citam ta previous sranja i fightove, da vidim tko uopce brije sta na ovom forumu..

06.06.2006. 22:32
View Profile
Kalki

I evo!

Nakon svih prigovora administratorima i adminima foruma, nakon svih naši i vaših sumnji, san se ostvario! Rolling Eyes  Razz

Dovla je legenda!

Onaj glupi Kalki, kojeg svi mrzite, aj ... dobro, i čovjek pretjera, malo, malo...

Confused

Tu je!

Ljudi!

Psy kultura iznad svega, tolerancija i respect je u pitanju!

Sve najbolje svima želim, pogotovo najboljem adminu na PLANETI!  Mr. Green

Vidimo se na UWOGU!

Svirao tko god da "God"!

ADIO

13.06.2006. 02:00
View Profile
Luna

juppyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy  Mr. Green

sad opet mozhemo pocheti debatirati, ali opet, s druge strane, nechemo pretjerivati u debatiranju da ne bi zasmetalo nashe debatiranje onima koji ne zhele debatirati na taj nachin.

jedina prava sloboda nastaje kad popusti EGO  Wink
do tada, RISPEKT s moje strane, i k tomu josh vechi nego do sada shto je bio  Wink

shit happens ali isto tako i holy shit happens too  Mr. Green

13.06.2006. 09:45
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

Quote from: "Kalki"
Dovla je legenda

stvarno nema potrebe da me uzdizes u nebesa...rade poradi na tome da ne psujes ljudima sve po spisku ubuduce  Wink

13.06.2006. 12:01
View Profile WWW
Kalki

Čestitam novim moderatorima na dolasku i odmah bacam jednu malu opasku na InNera, ali bez ljutnje samo da ti impliciram na nešto:

Jesi skužio datum tvoje prijave na forum?

06.06.2004.

Malo bolji promatrač će skužiti da imaš jeben potpis u datumu, samo što je lagano prikriven! Twisted Evil  Rolling Eyes  Wink

Sad stvarno moraš biti dobar moderator i ne dozvoliti provokacije...  Laughing

ADIO

07.08.2006. 12:52
View Profile
InNEr
Global Moderator

profesionalni amater

Jesi skužio datum tvoje prijave na forum?

06.06.2004.

Malo bolji promatrač će skužiti da imaš jeben potpis u datumu, samo što je lagano prikriven! Twisted Evil  Rolling Eyes  Wink

pojasni... ocitno nisam dovoljno dobar promatrac.. mene taj datum asocira na superheroes shop party na ponikvama i sluzbeni pocetak mojeg trance putovanja... Smile

http://forum.trancepleme.com/viewtopic.php?t=549

Sad stvarno moraš biti dobar moderator i ne dozvoliti provokacije...  Laughing

dat cu sve od sebe... a provokacije se ne mogu izbjec, mogu se samo kaznit..  Razz

07.08.2006. 13:06
View Profile
Pages: 1 [2] 3 4 ... 21
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

Prigovori na rad administratora i moderatora

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk