home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
17.10.2019. 11:53
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

06-04 Trip to zion@mochVARA

Pages: [1]
Ratko

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Shaman

Gustav

Totalno zanimljiva zurka. Mochvara se za sada pokazuje kao jedini prostor u gradu koji moze nadomjestiti Attack i njegove underground zabave.
Val Vashar - osim sto je vrtio totaliti Sexy najvise su me nasmijale njegove SMB tange. I mora se priznati da je lik smrsavio. Very Happy
Ganesh - totalno Ganeshirani set. Trudi se sloziti svoj neki prepoznatljiviji set i moram priznati da pocinje uspijevati u tome.

Sve u svemu gomila ljudi i aktivan ples moze samo biti dobar uvod u vecerasnju zabavu u SKUCU ( aphid moon 07.04 )
Vidimo se

22.02. Hypnodelix@Mocvara
22 - 28.7. Lost Theory Festival @ Gračac
07.04.2006. 13:08
View Profile
Luna

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Warrior

:: Fiat lux ::

ma ova zhurkica bila isto veselica, fino neshto ovo proljeche se sve budi..  Mr. Green
neke shvitzarce upoznala, zovu me na svoj fest, reko di mene nadje..  Mr. Green
ja njih zvala na uwog, kazhu ne ovo ljeto ali slijedeche bi mogli  Mr. Green  reko dobro, mozhe na ti mail pa da se emailiramo  Mr. Green p da  Wink

Val i Ganesh finu zhurku zavrtili, ljudi su chagali, pila se pivica, btw loptica hopsica je odletila u jednu od onih plafonskih postranichnih cijevi u chwari Mr. Green  djeca se zaigrala, igra se zvala : aj dzendu neku kao onak da kobajage ispadne ko da je bilo "sluchajno"   Rolling Eyes
neki dan me netko pitao da mu objasnim shta znachi kad netko uchini dzendu Mr. Green  nasmijah se - to ti je kad ushiljish neki trik koji nisi imao namjeru uchinit, znachi spontani show  Cool  treba takve vrste zabava stalno tak svako malo jel  Mr. Green  fala na zikica  Smile

:: :: ::
09.04.2006. 02:10
View Profile
ganeshdj

Rank: Tribe Leader

thx svima koji su došli, bilo je

20.04.2006. 14:52
View Profile WWW
Pages: [1]
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

06-04 Trip to zion@mochVARA

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk