home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
15.06.2019. 23:31
82.231 Posts in 6.104 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

Downtime

Pages: [1]
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

samo kratko i jasno...bio je neki downtime zadnjih par dana, neam pojma zakaj...poslao support ticket i sad je sve ok kolko vidim

i dajte ljudi ja ne kuzim sta vi mislite da je server meni ispod stola pa da ga mogu trknut nogom kad ne radi...valjda jedno 10 vas mi je krenulo slat poruke cim nemrete sajt ucitat...chill...pa ako me vidite na icqu znaci da cu prije ili kasnije chekirat sajt i vidjet da ne radi...

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
03.07.2006. 14:47
View Profile WWW
Kalki

Rank: Tribe Warrior

Ma je!

Nek isu bedovi sa sajtom! Možda bi bilo dobro da zadužiš nekoga da ti bude zadužen za te tehničke stvari na netu?!

ADIO

P.S. Tko zna, čini mi se da ovaj forum nije jedini koji je imao ovakvih poteškoća, čudne se stvari događaju u cyberspace-u ovih dana, tko zna što rade ti hakeri, možda se nešto ozbiljnije događa sa serverima da mi ne znamo.

03.07.2006. 15:28
View Profile
psihodelikk
Guest
Pages: [1]
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

Downtime

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk