home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
24.11.2020. 04:04
82.252 Posts in 6.118 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

pa mislim stvarno..

Pages: [1] 2
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

ja ne kuzim ovaj astralis da me ubijete....ajd pogadajte tko je sljedeci gost....naravno -> yaniv....po onak 389358 put....mene samo zanima kolko dugo ce jos trebat da taj party propadne u zemlju i da ekipa skuzi koje sranje im prodaju....fuckin' crap Evil or Very Mad

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
28.01.2003. 20:30
View Profile WWW
strui strua

Rank: Tribe Warrior

debilana!
premda volim njegove mixeve humus conspiracy 1 i 2.dobra mixana trensčina!

...dva floora,jedna fauna...
29.01.2003. 00:48
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

ma da dobri su mu ti mixevi(iako lose mixa  Mr. Green ) ali to je iz doba dok je hadshot jos bio jeben label, danas se totalno srozao axe mene pita...jednostavno je nekako sirov zvuk...ali ono....nije mi sad tak bitno kakav je on ovdje ko dj nego me iritira cinjenica kaj je tu svako malo.....mogao bi si i on ovdje stan ubost ko richard grey  Mr. Green

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
29.01.2003. 01:24
View Profile WWW
strui strua

Quote from: "Dovla"
mogao bi si i on ovdje stan ubost ko richard grey  Mr. Green

lol!
baraku pet be na kozari boku! Mr. Green
jeb`ga on je kompa od astralis tema i ak ga ne zovu,dogma pa-pa mogu se j.....! Twisted Evil  Mr. Green  Wink

29.01.2003. 16:23
View Profile WWW
psihodelikk
Guest
Dovla
Administrator

NyanNyan

ma nije meni tolko ni stvar u tehnoidnom zvuku...etsi kompilacija mi je prejebena i mos album mi je recimo isto super al taj hadshot ima neki tako sirovi i industrial zvuk koji nema nikakvu dusu...bas ono nabijanje bez mozga...a kad se sjetim kako im je onaj activate morlack album bio dobar....ajmeeeee

30.01.2003. 00:11
View Profile WWW
strui strua

activate morlack mi je valjda jedino kaj valja od tog prenabrijanog sounda bez du¹e.kako im je samo uspjelo biti kvalitetnima usprkos soundu kojeg furaju.ja isto mrzim nabijanje bez mozga.zato mi i većina dana¹nje trance produkcije debelo kaska za ostvarenjima od prije dvije-tri godine.ali nema veze,vidim da se ove godine sprema novih izdanja iz ruku pravih producenata i veselim se tome. Smile

30.01.2003. 10:42
View Profile WWW
goa constrictor

Rank: Tribe Initiate

stvarno! jebote s.u.n. project, space cat, talamasca, electric universe, infected mushroom... svi bili u budimpesti i/ili beogradu (neki i u kragujevcu!!! what the hell?!?) u zadnjih godinu dana. astralis bi se mogao dokazat kao 'institucija' kakvom se izdaju pa već dovest nekog po¹tenog.
fak! Mad

full on please!!!!!!
30.01.2003. 19:20
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

a budimpesta i bec nastavljaju sa son kiteo, astrix, shiva chandra, psyside i brijem jos hrpetinom toga.....ma bili su i ostali sramota su za scenu...jedino dobro gostovanje na astralisu je bio sonic fusion...

30.01.2003. 19:38
View Profile WWW
Avex

Rank: Tribe Leader

i Astral Projection of course! Very Happy

As far as we can tell all power has been shut down everywhere,with few exceptions and even these exceptions are remarkable!
02.02.2003. 22:16
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

na tome nisam bio ali recenzije tog partya su bile totalni popljuv astrala...pretpostavljam da je to zato kaj likovi traze hrpetinu opreme da se dofura i onda vrte s datova...tako je barem bilo na FSu 2000 a to znam iz prve ruke....ma nema do son kite livea  Mr. Green

02.02.2003. 22:40
View Profile WWW
kina

Rank: Tribe Initiate

Quote from: "Dovla"
....ma nema do son kite livea  Mr. Green

..inace son kite live su vam Sebastian i Marcus za  mixetom i  Macintosh iBookom  , dok  za violinom mozete vidjeti Dovlu ili in a frenzy dance isped njih , next live u tom  jedinstvenom  sastavu mozete vidjeti Wien, Austria- 15 .03  i Halastalek, Budapest, Hungary- 3.05   Wink

"It is a good viewpoint to see the world as a dream...
when you have something like a nightmare,
you will wake up,
and tell yourself that it was only a dream..."
02.02.2003. 23:26
View Profile
frost

Rank: Tribe Member

al taj astralis ce meni biti vjecita enigma. ja tvrdim da cut i ludvig mogu vrtit dobre setove al si oni briju neki film na partyima pa pustaju sranja. evo jucer sam sluso malo ludvigov mix na otvorenom radiu i bio je cist solidan...
05.02.2003. 22:33
View Profile
Anonymous
Guest
Dovla
Administrator

NyanNyan

jedini ko tu filozofira si ti....ako ja kazem da je hashot sranje....ili da mi je neki dj sranje...to znaci da ja tog dja/producenta/label smatram sranjem i to je moje osobno misljenje na koje imam pravo, kolko puta ja to moram ovdje rec, ja ne pljujem nikoga kao osobu nego cisto kritiziram njegovu produkciju set itd.....sto se tice filozofiranja po tvome znaci da ako ja ne produciram psy trance da ga nesmijem ocjeniti, reci sto mi se svida a sto ne...ja mislim da sam svoje znanje o mjuzi doveo do razine na kojoj mogu objektivno analizirat stvar sto je jako bitno....i onda rec subjektivno misljenje o tome...takve recenzije i pokusavam imat na sajtu....sto se tice ovoga da psy trance vise nije ono sto je to je opet tvoje misljenje....ja mislim da ce 2003 godina biti odlicna godina za psy trance....i vjeruj mi i dalje ima puno psihodelicnog zvuka....snimi acidance kaj radi....bolestine totalne...vjeruj mi ja ne placem nad nicim, cuo sam najveca imena live, slusam i dalje ono sto volim i veselim se hrpi novih izdanja koji izlaze ove godine i mislim da ce izdanja bit 5 puta bolja od nekih koje su izasle u zadnjih par godina....sto se tice samog astralisa mislim da je apsolutno svima ovdje jasno da ljudi zele zaradit pare za zivot....njima nije u interesu nikakva trance scena u hr nego da si plate kruh i mljeko....zato ja smatram da nitko nebi trebao biti na ovoj sceni a da nema neki stalni posao sastrane...jer DJanje i organiziranje partya je po meni nesto sto covjek treba raditi iz vlastitog gusta a ne da izvuce maximum para....vjeruj mi u gap bi se dali dovuc i infectedi i party bi se pokrio...samo nebi zaradio onolko para kolko ce zaradit sad sa yanivom koji garant dolazi free jer bu opet pala neka produkcija s dogmom ili tako nesto...

05.02.2003. 22:55
View Profile WWW
Pages: [1] 2
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

pa mislim stvarno..

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk