home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
26.06.2019. 08:45
82.233 Posts in 6.106 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

Obavijesti administratora

Pages: [1] 2
psihodelikk
Guest
InNEr
Global Moderator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

profesionalni amater

ja nisam administrator, al svejedno cu puknut obavijest ovdje...

ohladila se glava... obrisao sam topic Ratovi Scena.. mudro je mrrich rekao - ne treba nam takav pisani podsjetnik.. nista dobro nije proizaslo iz toga....
al sta je receno, receno je, to sad ostaje samo u nasim glavama....

ako neko ima problema s ovim, nexe ne javlja...

Peace&Love
 loving

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
25.01.2007. 21:20
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

popravljen je bug koji je mucio ovaj forum dobre 2-3 godine...desni rub teksta u IE-u vise nije odrezan kod nekih postova...ako slucajno naidete negdje opet na taj bug vicite...ja sam pregledao nekoliko topica i mislim da je problem napokon rjesen...

druga stvar, dodali smo malo izmjenjeni editor za formatiranje teksta kod postanja/editiranja posta...jos ga ceka par sitnih kozmetickih izmjena al to je vise manje to...

obavezno nam javite ako naletite na neke bugove...

kkthxbye

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
21.02.2007. 22:54
View Profile WWW
psihodelikk
Guest
psihodelikk
Guest
psihodelikk
Guest
Dovla
Administrator

NyanNyan

evo kao sto smo i najavili napravljen je veliki upgrade naseg hostinga...na raspolaganju nam je trenutacno 110gb prostora i 5tb prometa mjesecno...ako nekoga zanima (a zelimo bit transparenti sobzirom da ste nam dali vase povjerenje sa donacijama) hosting provider nam je www.site5.com ...

razlog zasto smo cekali do danas sa upgradeom hostinga je jednostavan...imali smo vec placeni paket do kraja ovog mjeseca koji smo htjeli iskoristiti...

kroz narednih par mjeseci se nadam da cemo napravit nekih vecih promjena na sajtu, ovisno o tome koliko cemo vlajo i ja imat slobodnog vremena..

jos jednom puno hvala svima na pomoci!

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
17.04.2007. 22:22
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

ispravljeni su neki bugovi u kodu nasih galerija...dolazilo je do problema sa ucitavanjem cjele sekcije i thumbova zbog kojih se onda i ostatak sajta ponasao sjebano i izbacivao 403 error ilitiga forbidden...

molimo vas da ukoliko ubuduce budete i dalje vidali spomenute greske da nam javite...ali po svemu sudeci sada je sve ok

23.04.2007. 16:59
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

izmjenjene su ikone za sticky (vazno) i za announcement (obavijesti) topice...mislim da je i vas malo bunila premala razlika izmedu ikone koja pokazuje nove postova u topicu i normalne ikone...sad ce se lakse vidjet sta je novo a sta ste vec procitali

25.06.2007. 22:47
View Profile WWW
psihodelikk
Guest
psihodelikk
Guest
Dovla
Administrator

NyanNyan

velicina avatara je sada povecana na maksimalnih 100x100 pixela...no u isto vrijeme smo odlucili biti malo strozi po pitanju slika u signatureovima...sve slike koje su malo vece od klasicnih smajlica ce biti uklonjene

27.11.2007. 18:25
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

Elementalu je na vlastiti zahtjev odobreno brisanje accounta, nije vise htio biti dio ovog foruma

06.12.2007. 11:10
View Profile WWW
psihodelikk
Guest
psihodelikk
Guest
Pages: [1] 2
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

Obavijesti administratora

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk