home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
26.05.2020. 21:46
82.249 Posts in 6.116 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

604 Peace Corps (09.09.2006) @ kanal Sava-Odra, Zagreb

Pages: [1] 2 3 ... 5
Sykosonik

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Leader

eh... opet da bacim pokoji komentar..

odmah da napomenem da sam bio relativno zivcan, sto kroz jucerasnji cijeli dan, a sto zbog nastale situacije kada smo doletili tamo. naravno, uvijek bude frka sa prijevozom, pa smo malo kasnili.. naravno, mislio sam da je vec sve spremno, ali nis od toga..

uletjeli smo malo iza 22, kadli ono, mjuza sa discmana.. naletim na innera koji govori da nema pojma gdje je zapeo ostatak ekipe koja je donosila opremu.. eh.. najvise mi je bilo bed zbog ovih svojih koje sam fuko da zure i da trce..  angry

inace, plejs je bio full ok, s obzirom da je dan prije padala kisa, a i bilo je dosta vlazno.. 3 vatrice su gorjele, bilo je i dekoracija.. sve u svemu idealno mjesto za partijat opcenito.  Cool

konacno, oprema stize malo prije pol 12, spaja, nateze, kablovi, ovo, ono.. i obavezne instrukcije iz rukovanja istom, jer je, eto, malo zeznuta..  ono..
naravno, covjek je najavio svoj odlazak u 5 zbog ovih ili onih razloga, sto temeljno mijenja cjelokupnu koncepciju tako da sam vrtio kojih sat (mozda malo vise).

e, sad... nikako se nisam mogao ufurat.. stalno neka petljanja sa zvukom.. ovaj kanal radi, ne radi.. na desnom playeru nemres ubrzat stvar do dijela koji hoces, nema svjetla.. naravno, takva improvizacija i moje (ne)iskustvo su rezultirali potpunim odustajanjem mixanja na beat i bok! jednostavno nije imalo smisla.. ashamed
mozda je netko ocekivao vise, ali sam barem nastojao izabrat neke ok stvari, tako da je zadnjih par (konkretno, zadnje 3) bilo meni za dusu.. Twisted Evil

nakon mene je dosao stiven.. ipak njegova oprema, covjek zna sto radi.. ne znam. ali meni je bio prejeben! super izbor stvari, on i kanc su imali i neki b2b kasnije.. par puta mu je pobjeglo, ali sve u svemu odlicno! Very Happy

kanc je prejebeno otvorio.. nekakva brutalna, brza, ali melodicna stvar.. tako je bila savrsena, pa bih ovim putem zamolio da mi kaze koja je to stvar.  Cool
naravno, nastavak je opravdao ocekivanja (s obzirom na recenzije sa NNC-a) i nisam se razocarao.. covjek zna znanje i nemam zamjerki.. primijetio sam da bas i nije mixao na beat vec na brejkove i fade in&out.. eto, primjer kako nije sve u beatu  Mr. Green

jos kada bi samo znao tracklistu.. savrsen izbor stvari.. na trenutke me ponijelo.. kako bi acidofil rekao: "na visedimenzijsko putovanje kroz svemir i esenciju prirode prozetu multifunkcionalnom energijom koja nosi duh i tijelo".. (ili bi to vise pasalo kalkiju?? Mr. Green .. ne zamjerite. ).

mislim da je to dovoljno stose opisa artista tice  Mr. Green

upoznao neke nove ljude (stivena, vrtlaragljivu, haruka, sky, kanca, neke kuvajtove frendice, al da me ubijes zaboravio sam imena..), prozivio neke nezaboravne trenutke i oko 5 se pokupio na spavanac...

btw, bilo je fino popunjeno  Twisted Evil
10.09.2006. 12:43
View Profile WWW
farmer

Rank: Tribe Member

Ukratko, svaka vam cast. Mjesto je odlicno, dobra vibra, poklopilo se i dobro vrijeme (jest da je hladnasto ali vatre su melem za dushu bile Smile. Mjuza na pocetku mi se cinilo da je saund los (ono veliki goa hitovi su mi zvucali ko smece) ili sta ali kasnije okej. Sve u svemu 5+. Probajte isfurat jos koji event na toj lokaciji prije nego stvarno zahladi.

Teorija 1,2,3
10.09.2006. 13:07
View Profile
t-styler

Rank: Tribe Warrior

koja avantura.

skupilo se nas par i krenuli prema odvodu s tim da niko nezna tocan put i niko nema kartu jer nikome ne radi printer Very Happy .pa smo zato zavrsili u nekom desetom selu,vozili po makadamu punom blata i rupa.nakon nekog vremena neki su odustali i vratili se natrag,al mi se nismo dali.ipak je bila goa u pitanju.i u mraku usred nicega naletili smo na lokalnog cicu koji je unatoc vidno alkoholiziranom stanji,imao volje da nas odvede na pravi put koji je bio udaljen cca 10km.zatim se avantura nastavlja na samom odvodu gdje je ljude zabavljao dj CD-player sa temom di je oprema?no nesto poslje 23 dolazi oprema.
sykosonik- prekratko.na pocetku dosta problema.jedan zvucnik ne radi,cd player ne prima cd-e...tehnicki problemi.al muzika je bila na mjestu(hux flux- numbers  ) .i bas kad se ufurao dolazi stiven kojeg se bas i ne sjecam.nekako mi je prebrzo zavrsio njeov set,a i vecinu vremena sam proveo u autu zbog zime.

kanc  Shocked
mocno.zima nestaje al se pojavljuje musklfiber. muzika samo takva.i oprema se vec zagrijala pa nije imao bas tolko problema sa miksanjem ko dvojac prije njega.citao sam dosta o njemu i ovo je ispunilo sva moja ocekivanja.

stiven#2
e ovog se vec bolje sjecam.skroz je dobro nastavio nakon kanca.
zatim opet kanc u istom ritmu ko i prvi put.i oko pola 5 zavrsava moja prica.

unatoc problemima sa pronalaskom odvoda i sa losim ozvucenjem zadovoljan sam.
bilo je i nesto sitno dekoracija,dosta ljudi..i tako.

inner u r d man  Very Happy
10.09.2006. 13:36
View Profile
Haruko

Quote from: "Sykosonik"
naravno, nastavak je opravdao ocekivanja (s obzirom na recenzije sa NNC-a) i nisam se razocarao.. covjek zna znanje i nemam zamjerki.. primijetio sam da bas i nije mixao na beat vec na brejkove i fade in&out.. eto, primjer kako nije sve u beatu  Mr. Green

Iako nisam neki goa freak - bilo mi je super...i muzika i atmosfera. Tebe nisam previse cuo, jer sam se setao okolo i isao po cugu do benzinske...al Stiven i Kanc su bili odlicni.

prozivio neke nezaboravne trenutke i oko 5 se pokupio na spavanac...

Nazalost sam morao otici oko pol 4, pobrat mladju sestru u gradu...a prije toga sam imao seansu izvlacenja frendovog auta iz blata. Likovi su zabrijali, presli oba nasipa i otisli bogu za ledjima da bi tamo zapeli u nekoj rupi....na kraju smo ih uspjeli izvuc nakon pola sata guranja i navlacenja s mojim autom i spagom za slepanje.

If there isn't room here for people who stand against everything you believe in, then what sort of a hippie free-for-all is this?
10.09.2006. 13:44
View Profile
Ratko

Rank: Tribe Shaman

Gustav

Eto bio, prozivio i vidio da svugdje gdje Goa prodje paucina raste...

Very Happy
Place apokaliptican...a Stevo spasio party...za sada oba odd-voda su izgledala mocno i totalni respekt...i naravno velika steta sto nije bilo mesa na partiju Smile...

22.02. Hypnodelix@Mocvara
22 - 28.7. Lost Theory Festival @ Gračac
10.09.2006. 15:04
View Profile
Kanc

kanc je prejebeno otvorio.. nekakva brutalna, brza, ali melodicna stvar.. tako je bila savrsena, pa bih ovim putem zamolio da mi kaze koja je to stvar.  Cool

hahahaha pa bash nisam siguran na koju mislish, mozhda bi mi pomoglo kad bi mi rekao koji deo seta. u prvih 40 minuta je bila Goasia svih 40 min a posle je ishla israelska produkcija osim jedne trake koja je italijanska i nije imala melodije...

primijetio sam da bas i nije mixao na beat vec na brejkove i fade in&out.. eto, primjer kako nije sve u beatu  Mr. Green

dobro si primetio, dodushe bilo je tu i tamo trekova koji su ulazili na beat ali u principu po nekom mom shvatanju trance zvuka svih ovih godina, goa se nemixa na beat2beat vetj na crosfade i brejkove jer je prepuna kanala i obichno se trek finalizira stringovima. U principu beat2beat je nova tehnika mixanja i kad se goa svirala nije ni postojala al eto danas se i to uprazhnjava, nekazhem da nemozhe, naravno da mozhe tako sam i radio drugi deo seta ali je po mom mishljenju totalno nepotrebno, za te varijante mixanja postoji fullon koji, shto kazeh Krmpi (acidofil) nemorash ni da poznajesh trake smixash ih bez beda... u svako sluchaju to je neko moje vidjenje  Very Happy  

jos kada bi samo znao tracklistu.. savrsen izbor stvari.. na trenutke me ponijelo.. kako bi acidofil rekao: "na visedimenzijsko putovanje kroz svemir i esenciju prirode prozetu multifunkcionalnom energijom koja nosi duh i tijelo".. (ili bi to vise pasalo kalkiju?? Mr. Green .. ne zamjerite. ).

Jako ti se zahvaljujem na rechima hvale kao i svima, track listu tju postaviti u toku dana dok josh malo izvegetiram jer sam opran...

Kratji rivju dok mi nestigne menadzher Mr. Green   da  sastavi svoju chuvenu strip recenziju:

Sajkosonik - odlichan izbor traka (par puta sam uzviknuo "joj brate"), samo bolji koncept seta a shto se tiche mixa na goi ne juri beat2beat i netjesh se nikad pogubiti jer kao shto sam ti rekao TOO MUCH SOUNDS!!!

Stiven - hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
             hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
divljak hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ali klasichan ludak na mixeru... osushio si mi noge...

Ekipa - Nije mogla biti bolja... posebno veliki pozdrav Ratku, Valu i njegovoj lepshoj polovini.. a netju izostaviti ni tata Inera i bong ekipu...
Regards 2 everyone

Trance 4 peace!  

10.09.2006. 15:44
View Profile WWW
kuvajt

Rank: Tribe Shaman

Da,da moral bum i ja reci koju....krenuli smo na party oko 22h i dosli tamo oko 23 vec sam mislio da sam/o propustili polovicu Sajkovog seta, obzirom da smo sredivali biljnu materiju nalik opojnoj drogi marihuani, fakat mi je vec zlo od te vulgaris zizetne  Laughing pune sjemenki, samo me zamanta i usmrdim se sav a efekt nikakav, ali ajde barem smo sredili nesto- bolje ista nego nista i zato sam zahvalan...kad smo dosli na lokaciju docekao nas je Inner rasirenih ruku  Very Happy  pa samo se sjatili oko bonga, fakat je mocan, bas lupa po glavi happy ...ne znam mjuzu ne mogu komentirati zato kaj ne slusam gou, pa nisam niti kompetentan da bacam komentare u tom smjeru, ali spotao sam Hux Flux za vrijeme Sajkovog seta-mislim cak na samom pocetku Think
Nakon Sajka dolazi Stiven i vrti ugodnu mjuzu i primjetio sam izvrsnu tehniku mixanja,vidi se da zna posao....i onda dolazi Kanc kod kojeg sam zamjetio isto tako odlicno miksanje  Applause i opet u izbor stvari ne ulazim zato kaj iskreno nisam imao pojma kaj svira u datom trenutku, znam samo da je jedna stvar bila full romanticna, da sam bio pijaniji brijem da bi se rasplakao Mr. Green ...mislim da je party prosao odlicno,vibra je stvarno bila dobra i nije bilo nikakvog sranja, niti hejta, osjetilo se da je neki unity na pomolu  Pray   ...eto, jos jednom zahvala Inneru i njegovoj ne trance ekipi (Odd-vod crew)  sto su nama trancerima omogucili d(r)uzenje  

Vidimo se sljedeci tjedan na jos jednoj igranci \Very Happy/ nadam se u sto vecem broju..... Boom

Np Carbon Based Lifeforms - Rise To Tomorrow  Smile

The Spice Must Flow!
10.09.2006. 18:03
View Profile
sky

Pokret trebo biti u 20:00...ja spremna i s woljom...wucem Kanca od kompa...al nekako se swe izjalowilo i mi tako cekasmo....i swe se produljilo....pffffff....
Konacno krenusmo...prwo skupili Si i njegowe dekoracije...pa se zwrtili i skupili Stiwa i Acidofila...gajbu neizbjeznog piwa...i weeeeeeee....krenusmo put Odre...
Eh sada...mislim da smo obisli dwa puta swa obliznja mjestasca da utwrdimo gradiwo dok konacno nismo nasli prawi put....i samo mjesto partya.... Very Happy

Znaci nisam mogla wjerowat koje mjesto...naprosto sam zacarana... Shocked Onako gledano s wisine u mraku kao da je sletio UFO...wRH...
Ljepo dekorirano...ekipa raspolozena..watrice gore...prawo Trance pleme.... Cool

Sklopili opremu i lagano krece mjuza...Prwi je krenuo Sykosonik...
Odlican izbor muzike...mada tocno se dalo primjetiti da to nije stil koji inace wrti...s obzirom da je wrtio odlicnu dnewnu GOU ..recimo MFG - Overload...bez obzira sto nije bio dan raspleso me skroz...al mi je falilo sunce uz onakwe diwne melodije...Momak je potencijal i to je cinjenica...Smetnje s opremom zanemarujem jer to itako nije do njega...

Nako njega krenuo je Stiwen...One meksicke gitarice s pocetka su me zbunile...a poslje odusewile...U jednom momentu u toku jedne pjesme stworio mi se utisak da swira barem 20 numera zajedno...i toliko sam se pogubila u zwuku da mi se stworio utisak da me je zwuk zagrijo...HUGSOUND!!!
Nisam mogla da ne primjetim da je set bio jako dobro iskoncipiran i izmixan i kreatiwno popunjen...pianista na mixerti...Brawo Stiw...

Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Kanc  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Owo necu komentirat... kao sto neko rece... musklfiber...  

Ekipa je bila fantasticna... raspolozena... pozitiwna... i jako je dobro odreagirala na kompletnu zamisao ovog projekta koji je itekako i wise nego uspio... brawo InNer swaka ti dala    

@Acidofil
Ono kaj smo komentirali na floru za Stiwena i Kanca... jebeno izgledaju kao live act dwojac na stageu... stwarno...

JEDWA CEKAM OPET....I OPET....I OPET!!!!!!!
weeeee

GOA make me Wonder...

www.soundmute.org/forum
10.09.2006. 18:58
View Profile
Sykosonik

Quote from: "Kanc"

hahahaha pa bash nisam siguran na koju mislish, mozhda bi mi pomoglo kad bi mi rekao koji deo seta. u prvih 40 minuta je bila Goasia svih 40 min a posle je ishla israelska produkcija osim jedne trake koja je italijanska i nije imala melodije...

mislio sam na prvi dio seta. bas prva stvar. Smile

Quote from: "Kanc"
dobro si primetio, dodushe bilo je tu i tamo trekova koji su ulazili na beat ali u principu po nekom mom shvatanju trance zvuka svih ovih godina, goa se nemixa na beat2beat vetj na crosfade i brejkove jer je prepuna kanala i obichno se trek finalizira stringovima. U principu beat2beat je nova tehnika mixanja i kad se goa svirala nije ni postojala al eto danas se i to uprazhnjava, nekazhem da nemozhe, naravno da mozhe tako sam i radio drugi deo seta ali je po mom mishljenju totalno nepotrebno, za te varijante mixanja postoji fullon koji, shto kazeh Krmpi (acidofil) nemorash ni da poznajesh trake smixash ih bez beda... u svako sluchaju to je neko moje vidjenje  Very Happy

morat cu se sloziti.. ali i ovisno o dj-u i njegovoj koncepciji, onome sto ima u glavi i kako je raspolozen. Smile
10.09.2006. 20:48
View Profile WWW
Kanc

prvi trek je bio Goasia - I am Ready
a shto se tiche drugog quota sad se ja moram slozhiti sa tobom  Wink

10.09.2006. 21:50
View Profile WWW
PREUM

Rank: Tribe Initiate

Ne stvarno je bilo predivno.Niste mogli nac bolje mjesto.

Pohvala organizatorima Applause  

malo je ljudi koji imaju dovoljno hrabrosti i volje za ovako nesto organizovat

Ovo se jednostavno mora ponoviti  Pray

GOASOLAJNID
11.09.2006. 11:46
View Profile
Beib

Offline Offline | Gender: Female

neke kuvajtove frendice, al da me ubijes zaboravio sam imena

Nda, bok i tebi  Twisted Evil

Evo da i ja kazem, bilo je odlicno... hrpa poznatih ljudi, sto sa plemena, sto od originalne odra ekipe sa kojom se citavo vrijeme nisam mogla nacuditi u sta se mala odrica sa 20ak ljudi koji skakucu na techno/trance pretvorila.. bas kako je kuvajt reko, unity na pomolu... i jos slijedeci tjedan ako nam vrijeme bude naklonjeno earthdance pff..

Sviralo je puno poznatih klasika, citavo vrijeme melodijice, zivi beat,  'pozitiva majka dok uzivam u ziikii' i to  Wink ... svi s kojima sam pricala su samo hvalili muziku koja je odlicno pratila atmosferu koja je vladala.   djima i posebno veliki pozdrav stivenu kojeg nisam vidjela stoljece do prekjucer i za kojeg se nadam da ce opet pustati na ovakvim eventima (i da, sretno sa etidama   )

Mjestasce je bilo super uredjeno, tri vatrice koje su mi bile tako mile iza nekih 3 ujutro kad sam se pocela opasno smrzavati, i decoi od kojih mi je naaajbolji bio pixicin (onaj sa naughty gljivom ludarom)... i da odmah pohvalim flajer od earthdancea kojeg je takodjer ona radila - kako je pulse reko, jede oridjidji kavere za dorucak ... malecka ima talenta nema sta... uskoro cemo ju placat da nam to radi hehe

na kraju zelje i pozdravi boom ekipi, darcu, urojicu, te damjanu, mirtu i stefici koji nazalost nisu bili s nama pizdeqi
i ispravak
Quote from: "kuvajt"

ne trance ekipi (Odd-vod crew)  sto su nama trancerima omogucili d(r)uzenje  

80% njih trensa i ko sto vec rekoh, ponosno je na ovaj krasan event u koji je odrica izrasla
Vidimo se slj.tj. u sumi \Very Happy/

(\__/)
(='.'=)This is Bunny. Copy and paste bunny into your
(")_(")signature to help him gain world domination.
11.09.2006. 13:35
View Profile
Kanc

Evo druzhe samo za tebe one way ticket  Wink  Very Happy  Mr. Green

tracklist from Goa@odra
dj set by dj kanc

prvih 6 traka ili ti prvih 45 minje svirala Goasia (edit from exit 05)
pa imash live na forumu na ovom linku pa mozhesh skinuti
link: Goasia live@exit 05

...i ostatak ekipe  Mr. Green
7.Art of Trance - Octopus (MWNN rmx)
8.Juno Reactor - Feel the Universe (Kox Box rmx)
9.Miranda - Evolution Quest
10.Prodynea - Magnetic Fields
11.Disco volante - Forbbiden (floorplay rmx)
12.Disco Volante - Moonraker (MWNN rmx)
13.Marmion - Schoneberg (MWNN rmx)
14.Infernal Machine - The Lion King (MWNN rmx)
15.Astral Projection - Chaos
16.E Rection - Out Here We Are Stoned (X-Dream rmx)
17.Prana - Alien Pets (Free Tibet rmx)
18.MFG - Wonderland
19.Rastaliens - 2 da mix
20.Jaia - Kanibal
21.Prana - Boundless
22.Rainbow Spirit - Prana
23.Asia 2001 - Protect
24.Asia 2001 - The Last Surviviors
25.Ataraxia - Atarxia
26.Front Line Assambly - Colom
27.Quantum State - 011001011001
28.Bypass Unite - Helium

enjoy  Whistle  \Very Happy/
[/b]

11.09.2006. 15:12
View Profile WWW
CybeRho

Rank: Tribe Spammer

Chaos!  Shocked

i mene tamo nigdje nije bilo! fuck!  Mad

11.09.2006. 15:23
View Profile
sky

E da znas da si nam itekako falio Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D
Happy epi  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

GOA make me Wonder...

www.soundmute.org/forum
11.09.2006. 16:24
View Profile
Pages: [1] 2 3 ... 5
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

604 Peace Corps (09.09.2006) @ kanal Sava-Odra, Zagreb

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk