home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
30.03.2020. 05:39
82.245 Posts in 6.113 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

604 Peace Corps (09.09.2006) @ kanal Sava-Odra, Zagreb

Pages: 1 2 [3] 4 5
kuvajt

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Shaman

Quote from: "pulse"

...jedan od lijepsih izlazaka sunca u mom skromnom zivotu Kuv ako si nisi mogao docarat kad sam ti ja opisivao..sad imas i slicku Wink samo da nema ovog filtera Razz

2 ODD-VOD crew: jedan veliki  

Ma da sad vidim, hebiga umor i pritisak (int. razdor  Mr. Green ) su me potjerali na polazak kuci ....sljedeci put ostajem...zora na Odri je velicanstvena    

@Inner - to sto si ti dozivio zove se "trenutak lucidnosti"  Very Happy  teasing

np H.U.V.A Network - Overload (putput Mix)   \Very Happy/

The Spice Must Flow!
13.09.2006. 14:41
View Profile
Acidofil

18db low pass resonant filter, non self oscillatin

@kuvajt ma koji mrtvi H8 lik prestani tolko pusit zle droge istripovo si se skroz  decko mi je full drag a i ovo je neverbalna komunikacija btw to je moje videnje vidis da je inneru pasalo nista ne serem to je jednostavno moje poimanje GOE i AMEN!!!a imam i podlog u od 6 godina konstantnog trovanja da tako i percipiram tu pricu  tj ne pricu
ja cu uvijek reci sto mislim iskreno nisam cuo da se na to placa porez ???????
Ok je bio za Warm up i nista ne serem drago mi da je digo ekipu jer bolje i tako nego da je vozio bez hitova neku pricu pa da se samo meni i jos trojici svidilo samo TOP OF THE GOA POPS  bez meni nekog smisla  meni nije voznja
koji jebeni nazi  i te sheme  daj se skini s THC-a dovla me se naso cimat  ja vratio lopticu  ajd vozi dalje  Rolling Eyes
zao mi sto nisi dozivio jutro uz pelinkovac  drugi put dragi moj Sad

@ inner eto vidis samo si trebo dobre drivere ...volim te ljubaviiiiiiiiiiiiiiiiiiii  ovaj tvoj post me tako opro na emocije jer od one retrodelice sam ja vidio u tebi potencijala unatoc svoj nadrogiranosti i Technopoklonstvu pokazalo se da sam dobro mislio  POSTO SI GOA SAPIEN  hvala ti burky ziv bio i reprizirali ovo jos xy puta:D

''Around emittent imagination''
13.09.2006. 15:06
View Profile WWW
kuvajt

U tome i je problem sto se stalno vraca nekom neki q.  Brick wall
Zdrobit cu vam ja tu lopticu pa se ne bute imali s cim dodavati ...... Shame on you  Shhh

The Spice Must Flow!
13.09.2006. 15:27
View Profile
Acidofil

e pa  cuj on meni ne smeta a izgleda da ja njemu cak i da posto me quota za stvari di nije bio i za sta nema pojma a u biti ocito se odnosilo na generalno proseravanje mog uma tj cijeli post  ...sta da mu radim to ti je ko kad je odojak sav peceni pa ga moras malo bocnut vilicom da prsne ona mascoba koja se napuhala  od lozenja ...
zdrobil bum ja tebi jajca znas ne mi dirat lopticu pusti  idjecu da se igraju i neizigravaj pravednika   Mr. Green

13.09.2006. 15:37
View Profile WWW
kuvajt

Quote from: "Acidofil"
e pa  cuj on meni ne smeta a izgleda da ja njemu cak i da posto me quota za stvari di nije bio i za sta nema pojma a u biti ocito se odnosilo na generalno proseravanje mog uma tj cijeli post  ...sta da mu radim to ti je ko kad je odojak sav peceni pa ga moras malo bocnut vilicom da prsne ona mascoba koja se napuhala  od lozenja ...
zdrobil bum ja tebi jajca znas ne mi dirat lopticu pusti  idjecu da se igraju i neizigravaj pravednika   Mr. Green

Ne izigravam ja nikakvog pravednika, nego mi je vec pun q. hejta na ovom forumu!Dali znas da kada se dvoje zloceste djece igraju ping pong-a  tu i tamo pogode (nekad slucajno,nekad namjerno) drugu djecu na igralistu i njima pokvare zabavu, zato kaj ih taj udarac boli  Rolling Eyes e vidis dragi moj onda dode stariji brat od tog djeteta kojeg su pogodili i razbije im lopticu...tak da vise ne mogu radit stetu drugoj djeci na igralistu......tako da budi siguran u to da ce ta loptica biti zdrobljena, samo je pitanje vremena  

np Kaya  Project - Rise Above  d'oh!

Over and Out

The Spice Must Flow!
13.09.2006. 15:50
View Profile
Acidofil

CAR SI Ali CAR!!!:zivili:

13.09.2006. 15:57
View Profile WWW
Sykosonik

Rank: Tribe Leader

ok, ok.. peace! Twisted Evil

no hard feelings! prvo ide respect za cjelokupnu organizaciju i uopce trud da se ovakvi eventi i dalje nastave odrzavati. Very Happy

drugo, ja najmanje nekome nesto zamjeram (ok, kasnjenje opreme je dio tehnicke strane), svatko ima svoju "viziju", zelju i teznju i bas zbog toga sve to ispada tako dobro i savrseno. mikro cini makro i nema tu... pa makar ti dosao i sjedio sa strane, meni je drago da si tu.. kuzis?  Cool

uvijek ima prostora za napredak, a svaka konstruktivna kritika je dobrodosla. uostalom, vidjeli ste i dozivjeli cjelokupnu atmosferu, prema tome..
dozivljaj je jedinstven, osjecaj cjelokupan!

acidofil je samo nabrijan i naravno da pazi na najmanji detalj.. (konstruktivna kritika) kao da i vi niste takvi, hehe..  Very Happy ipak smo svi djevice.. Razz
13.09.2006. 15:59
View Profile WWW
Acidofil

Quote from: "Sykosonik"
o jedinstven, osjecaj cjelokupan!

nista drugo nisam ni rekao u svemu tom sranju
Quote from: "Sykosonik"

acidofil je samo nabrijan i naravno da pazi na najmanji detalj.. (konstruktivna kritika) kao da i vi niste takvi, hehe..  Very Happy ipak smo svi djevice.. Razz

pa  naravno bas sam to htio reci ''procitajte si knjigu planeta djevica  Cool
lik me kuzi ne;) kataklizma perfekcionizma ja ionako i sam sebe kritiziram za sve 10 X vise neg osvi ostali tako da ...
i dosta sad od sada samo pisite kako bilo do jaja i kako  je GOA do jajaaaaaaaaa!

13.09.2006. 16:29
View Profile WWW
Ratko

Gustav

Moja je droga, bolja.... ne ne moja droga je bolja...ja slusam bolju muziku od tebe, ne ne JA slusam bolju muziku od tebe... ja se bolje zabavljam ne partijima, ne ne ja se bolje zabavljam na partijima....ja sam provokativniji clan ovog foruma i bolje vrijedjam od drugih, neeeeeeeeeeeee ja to najbolje radim, zora je bolja ovdje NE NE ZORA JE NAJBOLJA U KANALU NA ODRI I TOTALNI RESPEKT ZA MAJKU ZEMLJU sto nam daje takve trenutke koje vidimo samo MI...Smile.....

http://www.deviantart.com/deviation/39562491/

22.02. Hypnodelix@Mocvara
22 - 28.7. Lost Theory Festival @ Gračac
13.09.2006. 18:11
View Profile
Beib

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Warrior

Quote from: "Ratko"

Moja je droga, bolja.... ne ne moja droga je bolja...ja slusam bolju muziku od tebe, ne ne JA slusam bolju muziku od tebe... ja se bolje zabavljam ne partijima, ne ne ja se bolje zabavljam na partijima....ja sam provokativniji clan ovog foruma i bolje vrijedjam od drugih, neeeeeeeeeeeee ja to najbolje radim, zora je bolja ovdje NE NE ZORA JE NAJBOLJA U KANALU NA ODRI I TOTALNI RESPEKT ZA MAJKU ZEMLJU sto nam daje takve trenutke koje vidimo samo MI...Smile.....

(\__/)
(='.'=)This is Bunny. Copy and paste bunny into your
(")_(")signature to help him gain world domination.
13.09.2006. 18:21
View Profile
Acidofil

Quote from: "Ratko"
NE NE ZORA JE NAJBOLJA U KANALU NA ODRI I TOTALNI RESPEKT ZA MAJKU ZEMLJU sto nam daje takve trenutke koje vidimo samo MI...Smile.....

s ovim se u potpunosti salzem a ovo sve ostalo sto si pisao je upravo ta prazna slama koja
se mlati na svakom forumu jer svako ima svoje videnje toga sto je taj Trance Experience  i kako bi trebao da zvuci i izgleda  pa se sve svodi
na onu ''moj Bog je bolji od tvoga Boga '' i moj Bog je pravi Bog a tvoj je fejker ...
ili ma to nije Bog to je samo ljubav ili ma Bog je mrtav ubili ga Tranceri  ...i tako u beskonacnost  onda se formiraju interesne grupe pa se dizu a  seru po drugima ...
upravo si pronikao u srz ekosistema na trance plemenu pametni decko nema sta ...
 Very Happy
i dogada se ono isto sto rade i sve religije umjesto da zblizavaju ljude razdvajaju ih jer je svaka ona prava a mio smo pametni pa to necemo dati zar ne ...
al svejedno GOA ima najbolje drivere tj moj Bog je pravi Bog i samo je jedan Bog i on je Bog i
mi smo bozja djeca a svi ostali su pogani koje ce mo spalit na logorskoj lomaci ili ih roknut napalmom  Razz
u duhu tranceta naravno ...pa jbte to je i bila poanta da su se jebeno zabavili i goachi i ovi drugi ...i prosvjetljeni i nadrogirani i cupavi i repati i ruzni i  lijepi i blesavi i pametni  ihipiji i fenseri i mrsavi i debeli i mesojedi i vegani  i i i ....
zante onu trancersku under the blacklight we are all the same ...
Lol prosrat cu se vise od ovog svog sranja  sto serem sa svih 194 cm ajd cao ....

13.09.2006. 18:27
View Profile WWW
psihodelikk
Guest
psihodelikk
Guest
InNEr
Global Moderator

Rank: Tribe Spammer

profesionalni amater

Quote from: "psihodelikk"
ja sam pio rakiju cijeli dan, mahao nozem, kuhao cvarke, jeo djigerice sa cesnjakom, radio krvavice, tlacenice, kulen, kobasice svih velicina...

NAJS!!    

ja cu tek u 11om.. Very Happy

NE RADITE GALERIJU OD FORUMA. ZNATE MAIL, POSALJITE IH I STAVITI CEMO IH POD GALERIJE. ILI OTVORITE NEKU BESPLATNU GALERIJU I OSTAVITE LINK.

pa ako se stave thumbnailovi, kao sto sam ja napravio, onda i 56k brijachi mogu otvarat bez beda...

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
13.09.2006. 21:58
View Profile
psihodelikk
Guest
Pages: 1 2 [3] 4 5
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

604 Peace Corps (09.09.2006) @ kanal Sava-Odra, Zagreb

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk