home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
22.10.2017. 14:22
82.157 Posts in 6.050 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  The sound of the tribe  | 

zheshcheg mi daj - news

Pages: 1 ... 43 44 [45] 46
Richpa

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

Purifier Of The Stars

OVNIMOON RECORDS
Man Machine: Reintegrate (CD)

Semplovi

Kao što sam i pretpostavljao, album je cisti rastur - vožnja od početka do kraja - preporuka!

27.05.2010. 15:14
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

Malo ''friškog'' Kox Box-a:

http://soundcloud.com/neonbookings/koxbox-hot-shot-samp
http://soundcloud.com/neonbookings/koxbox-seismic-samp

24.06.2010. 12:35
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

KINDZADZA!!!!11!

...doslovno ubija. Meni pravo sjeo album.

30.06.2010. 08:00
View Profile WWW
eLIZAbETHS

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Warrior

Za ekipu koja brije na +155 BPMa evo free release i to kompilacija s 24 treka. Koga zanima evo i info:

Title: Dopamin Hypothesis
Artist: Various Artists
Label: Mitnal Records in co-op with Dark Terror Rec. / Infernal Family / M.D.M.A
Genre: Darkpsy / Psycore
Cover Art: Rapid Eye Movement
Compiled by: Blind Fury
Mastering: MeteorBurn Labs
Release Date: 22.05.2010

DOWNLOAD LINKS MP3 320
http://tinyurl.com/3774r8g
http://tinyurl.com/3yck96l

Tracklist:
01. Evil Intro
02. Aghori Tantrik - Blood 152 bpm
03. Cerebellum Withdrawal - District Nine 150 bpm
04. Olien - Syscrypt 148 bpm
05. Oxezy - Power Suite 150 bpm
06. -Z- (Alpha & Antagon) - Batman 154 bpm
07. MeteorBurn - Destination X 154 bpm
08. Psy Horror Noise - Cannibal Land 156 bpm
09. Ratel meets Khaos Sektor - No Reason 160 bpm
10. Fatal Discord - Selfish 160 bpm
11. Speed Demon - Terror Rhythm 165 bpm
12. Karpaxos - Let yourself become enlightnet 167 bpm
13. Axonic - Astra Inside 156 bpm
14. Sytemcrash - Ju On 170 bpm
15. Strahlenkater - Mathematischer Fehler 170 bpm
16. Agknotech - Another Dimention 170 bpm
17. Lullaby & Goodnight - Experimental Concerto 175 bpm
18. Halingka13 vs Blind Fury - Evil Tetris 200 bpm
19. T-Virus - Schizophrenic 175 bpm
20. StiTch - Powaqqatsi 180 bpm
21. Stupydfatopsys - Galaxy Adventures 168 bpm
22. Zero-Blade - Do(n't) Take Acid 180 bpm
23. Strenghcore - Synthetic Complex 200 bpm
24. Aghori Tantrik - 3--- (Trishul of A.T) 333/166,6 bpm

Super kompilacija + Kindzadza novi album, preslusala sam par puta i predobar je kao i svaki njegov album do sad. Smile
18.07.2010. 21:56
View Profile
InNEr
Global Moderator

profesionalni amater

neznam jel bilo već, al i ako je, nije zgorega ponovi..

Nano je natisko par novih releasova na koje svakako valja obratit pažnju...

evo ovak da ne pretipkavam..

ovo
"Laughing Buddha album out soon"
ovo mi je uljepsalo dan.. ak ne i dva.. jer ako me netko zna pomazit po sinapsi, onda je to taj debeljko..

što se novih izdanja tiče, AMD upravo slušam, dvije su stvari... prva je klasična AMD stompalica, produkcijski sve ne 5 nego 7, što se u principu i očekuje, al fali doza originalnosti i "ono nešto" što čini tu njihovu mjuzu posebnom u odnosu more izdanog fullona... nisam impresioniran (ovaj put)...

druga stvar mi je bila dok ju nisam actually i poslušo.. gadno se zajebo taj Burn in Noise kad se nadobudan našo remixirat AMDov Big Dipper, očito ne računajući na to da je još debelo prezelen da bi mogao od takve bombastične megastvarčine napravit išta, a da ne bude samo lošije od originala.. nije mu to trebalo...  Face Palm

uglavnom, nije bogzna šta EP IMO..

al zato ova Tristanova traka s Antidoteom... mazi...

taj Tristan je fkt tzar, već 15 godina sipa mjuz u rangu od dobar do odličan.. ko i buddica moj.. a i dickster.. da postoji trens hall of fame, njih trojica bi imali zagarantirano mjesto.. a Simon bi mogo jedino prek veze.. jer, budimo realni, taj nije izdo plesne muzike još od 20og stoljeća..

np protoculture

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
15.08.2010. 17:13
View Profile
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Meni taj nano nish originalno nije izdo vec neko vrijeme. Al ajde bum bas posluso te singlice. Very Happy Nikad ne znas mozda opet pocnem trens slusat lol.

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
15.08.2010. 17:33
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

Meni taj nano nish originalno nije izdo vec neko vrijeme. Al ajde bum bas posluso te singlice. Very Happy Nikad ne znas mozda opet pocnem trens slusat lol.
ovaj antidote i tristan ep je fakat super, slazem se s innerom uglavnom...meni isto taj trojac jedini jos fakat izdaje vrhunski trens koji mogu slusat

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
15.08.2010. 17:49
View Profile WWW
InNEr
Global Moderator

profesionalni amater

ha gle, i dalje je to full on, u dosta elemenata ni nemozes očekivat nekakvih ludih inovacija, ali ionako su dovoljno ova trojica bili inovativni u zadnjih 15 godina... sad im je dovoljno samo da "kompajliraju" nakupljeno iskustvo i znanje o mjuzi (ali i hardveru i softveru) i sav taj stečen skill da bi mogli radit jebačku mjuzu.. čak i kad nemaju neke posebne inspiracije..

reko bi da je to slučaj bio i s tim AMD epom.. trebalo je izbacit nešto tek tolko, a mogla bi to bit i najava novog albuma.. pošto im je takva spika bila i sa Fearsome Engineom i Avalonom..

a recimo taj Fearsome Engine album, e to se već usuđujem nazvat umjetnošću.. ne cijeli naravno, al recimo Silver Liners traka.. ništa u njoj nema pretjerano novo ni inovativno... al ono, savršenstvo produkcije, kompozicije, sve je na svom mjestu, savršeno precizno, bez suvišnih dijelova, sve pic pic.. moćna doza psihodelije, bejslajn zbog kojeg "moraš da igraš", ma sve.. traka s glavom i repom...

tamo nekad davno, people can fly od astral projectiona je u nekom časopisu il na nekom forumu (ne sjećam se više) proglašena za najkompletniju goa trance traku... u smislu, da ima sve što bi trebala imat (mističan citat iz (sf) filma, psihodelične melodijice i njihovo preklapanje, unique i upečatljivu glavnu temu (ili više njih) itd itd, , a nema suvišnih stvari..

e upravo to je (IMO) ta Silver Liners traka za full-on... da predajem trens na veleučilištu elektronske glazbe, te dvije trake bi mi sigurno bile primjeri Very Happy Very Happy

15.08.2010. 19:07
View Profile
Richpa

Purifier Of The Stars

Avalon album mi je totalni špek, Protoculture novi mi je premekan i pretrancy za moj ukus. Uglavnom Nano je OK kakvog sve smeca izlazi danas.

15.08.2010. 19:57
View Profile WWW
InNEr
Global Moderator

profesionalni amater

al wingmakers kompilacija recimo... ne sječam se kad sam zadnji put naletio na kompilaciju koja je imala više od 2-3 solidne trake (ne dobre, solidne).. a na wingmakersu su 2-3 solidne, ostale su odlicne! takvu mjuzu bi ja zvao IDM... je full on, al ima dubinu, težinu, visinu i okus.. (al ga serem lol)

al dobro, ubiti lažem, sjećam se kada - kad sam otkrio divine inventions kompu s liquida.. uff, ta me još dan danas drži.. treća, osma i deveta - vrhunac morning full-ona (uz naravno silicon sound, tatu jutarnjeg zvuka).. al iz nekog razloga ne dijeli puno ljudi to moje oduševljenje tim releasom.. al štaću im ja, their loss Very Happy

@ richpa - špek je dobro il loše? lol

ja sam ubiti očekivao više od tog albuma jer me tip napalio s onom never enough trakom sa revolvea jos tamo davno davno, al daleko od toga da mi je loš.. a provjerena je činjenica da odlično funkcionira na flooru.. u principu dobro dodje koji album takvog kvalitetnijg full ona, sa finim drajvom al bez neke pretjerano upečatljive teme i osobnosti, a za razvodnjavanje mixa, odnosno da imaš kaj ubacit izmedju onih upečatljivijih stvari (oliti "hitova") tak da ne bude mix bash hrtić hitić spika.. lol.. onaj album od paul taylora recimo mi je drito takav.. ni vrit ni mimo, al ga fino vozi i relativno kvalitetno zvuči..

15.08.2010. 20:50
View Profile
kuvajt

Rank: Tribe Shaman

Various - Somatic Frenzy

Label: Mighty Quinn Records

Style: Psy-Trance  

1 . Nxum -  Ti Ni Tudser (Final Edit)        
2 . Farebi Jalebi - Tastes Like Purple  loving      
3 . Freakplanet - Master Of Dose        
4 . AnnoyingNinjas - 7 Slags Sovs       
5 . Freakplanet - Out Of Space (Fusion Circuit Rmx)       
6 . Magic Seeds - Bubble And Squeek       
7 . Saikozaurus - Somatic Mr. Qwerty       
8 . Digitalist & Dr. Magnus - Flame In Ya'll Brain       
9 . Dohm - Lonely Creatures       
10 . Loke - The Shakuhachi Ritual   

Various - Brainzcrew

Label: Parvati Records

Style: Psy-Trance

1. Farebi Jalebi - Hollywood Muscles
2. Insane Behavior - Devils Debate
3. Kerlivin - R U OK
4. Flipknot vs. Fuzulu - Alien Medicine     
5. Ectogasmics - Drumstains      
6. SynDzaDza - Ulitka     
7. Speakerhuggers - Switchboard        
8. Gidra - Gridlines  
9. Purosurpo - Hello World

Evo malo kasnim ali da ne prode ne zapazeno, za sve ljubitelje  "forest" psy trance_a zvukovlja  gemeen.gif

np - Mussy Moody - Clear Fusion Dancing

The Spice Must Flow!
15.08.2010. 22:24
View Profile
Richpa

Purifier Of The Stars

al wingmakers kompilacija recimo... ne sječam se kad sam zadnji put naletio na kompilaciju koja je imala više od 2-3 solidne trake (ne dobre, solidne).. a na wingmakersu su 2-3 solidne, ostale su odlicne! takvu mjuzu bi ja zvao IDM... je full on, al ima dubinu, težinu, visinu i okus.. (al ga serem lol)

al dobro, ubiti lažem, sjećam se kada - kad sam otkrio divine inventions kompu s liquida.. uff, ta me još dan danas drži.. treća, osma i deveta - vrhunac morning full-ona (uz naravno silicon sound, tatu jutarnjeg zvuka).. al iz nekog razloga ne dijeli puno ljudi to moje oduševljenje tim releasom.. al štaću im ja, their loss Very Happy

@ richpa - špek je dobro il loše? lol

ja sam ubiti očekivao više od tog albuma jer me tip napalio s onom never enough trakom sa revolvea jos tamo davno davno, al daleko od toga da mi je loš.. a provjerena je činjenica da odlično funkcionira na flooru.. u principu dobro dodje koji album takvog kvalitetnijg full ona, sa finim drajvom al bez neke pretjerano upečatljive teme i osobnosti, a za razvodnjavanje mixa, odnosno da imaš kaj ubacit izmedju onih upečatljivijih stvari (oliti "hitova") tak da ne bude mix bash hrtić hitić spika.. lol.. onaj album od paul taylora recimo mi je drito takav.. ni vrit ni mimo, al ga fino vozi i relativno kvalitetno zvuči..

Špek predstavlja masnoću, a masnoću obožavam, tako da sam mislio u totalno pozitivnom kontekstu. No kada smo se već dotakli Nano Recordsa i kompilacija, meni osobno definitivno najbolja jest Origin serija i zbilja ne mogu posebno izdvojiti koja mi je najbolja jer su sve tri posebne i lijepe na svoj nacin i iskreno najbolji su showcase nekakvog fullon zvuka (van izraelskih plimpalica i fijuviju zvukova).

E sada Avalon album - ono što mi je super jest stvar da je zadrzan onaj drive koji je frajer jako dobro radio kao Reality Grid, bez nekakvih posebno upecatljivih melodija, vec cista voznja od pocetka do kraja i poprilicna kolicina popratnih psihodelicnih efekata u pozadini. Ne znam, ne mogu se oteti dojmu da danas jednostavno kada je u pitanju fullon ne ide kombinacija ''melodija + pristojna doza psihodelije''. Par godina prije to je (po mom misljenju) puno bolje se manifestiralo, dok danas je prava rijetkost naletiti na neki projekt koji to jako dobro radi. Evo sada iz glave mi na pamet padaju dva projekta ciji full lenght albumi su me zbilja ugodno iznenadili (Aphid Moon i Man Machine).

Uglavnom kuzim sto zelis reci, tebi je Wingmakers sigurno toliko jeben koliko je meni mozda God Save The Machine s TIP-a Smile

15.08.2010. 23:54
View Profile WWW
kuvajt

Rank: Tribe Shaman

Various - Audiogenic Forces

Sanaton Records

Released:

15 Sep 2010

Tracklist:

1. Gojja - Bio Mechanics    
2. Donkey Shot - Little People Device    
3. Derango - Tilter    
4. Oneiromanix - The Valenzetti Equation    
5. Traskel - Henbane Hangover       
6. Drone Bixie - Mat          
7. Umma Gumma - New York Diesel Haze    
8. Already Maged  -  Circle Dance Of Cold Constellations   Boo hoo!
9. Procs - Frigolitpuffens Magiska Trampdyna    loving   

http://www.sanatonrecords.com/

The Spice Must Flow!
13.10.2010. 04:08
View Profile
Richpa

Purifier Of The Stars

V/A God Save The Machine mi je imba izdanje, nadam se da ce ovo bar upola biti dobro kao ta kompilacija:

1. Eat Static & Lucas – Troglodyte
2. Dickster & Lucas – Dirty Tackle
3. Laughing Buddha & Lucas – Mind Cockpit
4. Avalon & Lucas – Stinkin' Warehouse
5. Tristan & Lucas – Magic Umbra
6. Lucas – Hooked On Machines
7. Aphid Moon & Lucas – Hat Trick
8. Raja Ram & Lucas – All In The Mind
9. Prometheus & Lucas – Far From Home

Info:

Lucas really hits form on this album and has become the sound of now! With a direct link to the original Tip Records vibe, Lucas has worked with a Who´s Who of the best in the UK´s Deep, Full On, Psy Tech Trance scene. As one of the best DJ´s on the circuit, he has carved out a very good niche and has become an important dynamic of Tip Records. As Raja Ram´s right hand man and resident Tip DJ he has been gigging all over the world on numerous tours with a fanbase growing by the week.

On this, his second album, he follows up the successful God Save the Machine perfectly. Hiiglights are hard as all tracks have something to say. Here at Tip HQ our personal favourites are the ones he wrote with Prometheus and Eat Static perhaps. But the solo effort, or ones made with Raja Ram, Tristan, Laughing Buddha or Aphid Moon could all vie for your favourite. Then there are the Avalon and Dickster collaborations which are both outstanding.

What more to say... “the message is in the music!” Check it out!

Links: http://www.psyshop.com/shop/CDs/tip/tip1cd203.html

21.10.2010. 12:45
View Profile WWW
PsiloCybian

-__-

woah Very Happy to ce biti rastur kontam Very Happy

21.10.2010. 13:58
View Profile WWW
Pages: 1 ... 43 44 [45] 46
TP.forum  |  The sound of the tribe  | 

zheshcheg mi daj - news

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk