home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
05.07.2020. 13:31
82.249 Posts in 6.116 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

MARS FIELD@club Cube - Verudela - Pula

Pages: [1] 2 3
DeeTe

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Leader

AVS Marsroom present:
.:MARS FIELD:.
Psychedelic trance event | 25/11/2006
Disco club Cube (ex Oasis) | Verudela – Pula – Croatia

DJs:
Ganesh (Sub Media) - Zg
Marino (Metamedia) - Pu
Nesho (Marsroom) - Pu
Alen (Marsroom) – Pu

Visuals:
Simplevisuals – Pu

Decorations:
Alen + Rudija (new deko)

+ Jewellery, body painting by Tatoo Magazin - Ri
+ Jungllers
+ Free Mix CD
+ Power Sound System 10 000 W

•Start:: 22,00h...end:: ? :: Entry: 50kn  
>Info Line :: ++385 95 906 99 76............ ++385 91 530 72 12
>Info Mail :: avs_marsroom@yahoo.com
  teddy-lee.a@pu.t-com.hr

Vidimo se.. ENJOY AND BE HAPPY !!

Pozdrav Teddy-Lee Smile

ॐ श्ल्यिवोरुस
˙· ٠ • ● ۩ ۞ ۩ ૐ | ohm Sh(LJ)ivokum Kalikaye Namah! | ૐ ۩ ۞ ۩ ● • ٠ · ˙
29.10.2006. 20:46
View Profile WWW
Karahana
Moderator

Rank: Tribe Spammer

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Hmmm... Smile

Ae da se i tamo nesto dogadja... Mozda se nekako i pojavim, ako nagovorim nekoga da me vozi! Samo... 50 kn za upad na parti bez gostovanja?!... Chudno mi je to nekako...

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
30.10.2006. 08:31
View Profile
Sykosonik

zasto? cijena je skroz prihvatljiva..
30.10.2006. 11:27
View Profile WWW
Karahana
Moderator

Pa ne kazem da nije prihvatljiva samo kazem da nedam 50 kn Razz Wink.

Naviko sam da dajem 50 - 60 kn za parti sa gostovanjima. Ovi sa lokalnim DJima (mislim gostovanje je iz Zga kvragu Smile ) uglavnom kostaju max 30ak kn. Istina - parti je u klubu koji vjerojatno masno naplacuje koristenje prostora, a treba se nekako pokriti. Sve u svemu to je bio samo komentar - 50 kn je OK cijena za upad na trance - dao bi ja i 100...

30.10.2006. 11:39
View Profile
InNEr
Global Moderator

profesionalni amater

Quote from: "Sykosonik"
zasto? cijena je skroz prihvatljiva..

mdaj nemoj lupetat...mislim svaka cast DJ ekipi, ali 5 bana za 4 domaca DJa je IMHO previse...

Aphid Moon je bio 40 kn, Pixel je bio 45 (poslije ponoci), a Banel je bio 50 kn...

al ajde, mozda taj sound od 10kW kosta... iako je i tih 10kW (ako ce uopce bit) jednostavno too much za party koji (sigurno) nece premasit 200njak posjetitelja...

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
30.10.2006. 11:42
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

upad je definitivno preskup...znam da se radi o klubu ali usporedbe radi, kad smo radili banela u tvornici upad je bio 40 kuna prije ponoci i 50 kuna poslje. dakle strano gostovanje sa dva domaca DJa uz dekor i projekcije i VJe...tak da ne vidim razloga zasto bi netko dignuo ovako cijenu za domaci lineup

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
30.10.2006. 11:44
View Profile WWW
Karahana
Moderator

Mozda Ganesh trazi 2000 € za set?

30.10.2006. 11:46
View Profile
Sykosonik

eh... marino je poznat DJ (barem u ovim krugovima), a vjerovatno covjek i ocekuje nekakvu naknadu zajedno sa ganeshom kojemu mozda recimo treba platiti i put.  Cool

zatim nesto ide i ostaloj dvojici, a mozda i VJ-u, zonglerima i dekoratorima.. kaj ja znam..  Razz + taj prostor. nisam bio pa ne znam kakav je razglas niti koliko naplacuju iznajmljivanje.

meni nije puno, pogotovo ako usporedim da je prosjecan upad za neku pizdariju oko 30-ak kn.

mozda placaju reket?  Mr. Green
30.10.2006. 11:51
View Profile WWW
psihodelikk
Guest
InNEr
Global Moderator

profesionalni amater

Quote from: "psihodelikk"
+ put  zg - pula - zg Wink

autobus
jednosmjerna - 120-160 kn
povratna ~250 kn

vlak
jednosmjerna ~ 120kn
povratna ~ 200 kn

avion
170-500 kn

autom bi sa cestarinama i benzinom to ispalo max 350 kn (s povratkom)... jedino ako Ganesh vozi neki 4.0L V6 yankee terenac, u sto sumnjam...  Laughing  Laughing

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
30.10.2006. 14:06
View Profile
Sykosonik

isss... sada smo vec usli u dublje analize.. LoL!  Mr. Green

a mozda racunaju na to da ce im doc malo ljudi, pa da se nekako pokriju?
30.10.2006. 14:10
View Profile WWW
pelks

Rank: Tribe Member

Vjerojatno se i zna..da moze se i u HZ-u izvadit ona karticea za mlade(16-26),30 kn kosta vadenje uz sliku ko za osobnu i samu osobnu..onda imas 30% na sve relacije unutar zemlje.
znaci zg-pula-zg oko 140 kn
i ne zaboravit,ne kupujte kartu odmah dok ste izvadili karticu jel na prvu kartu ne vrijedi,ja sam se zajebo..pa onda rade ojte sutradan.
30.10.2006. 14:26
View Profile
lessto

Rank: Tribe Warrior

Quote from: "pelks"
Vjerojatno se i zna..da moze se i u HZ-u izvadit ona karticea za mlade(16-26),30 kn kosta vadenje uz sliku ko za osobnu i samu osobnu..onda imas 30% na sve relacije unutar zemlje.
znaci zg-pula-zg oko 140 kn
i ne zaboravit,ne kupujte kartu odmah dok ste izvadili karticu jel na prvu kartu ne vrijedi,ja sam se zajebo..pa onda rade ojte sutradan.

imam je već dvije god. zaredom ... inače iskaznica vrijedi godinu dana, i bez obzira da li kupuješ jednosmjerne ili povratne karte, cijena je -30%, fixno  Very Happy

btw, za Pulu je malo yebada, jer vi iz ZG u Rijeci presjedate na bus koji spaja Ri i Lupoglav, pa onda opet presj. u vlak - malo tlaka, uz bok presjedanjima u Moravicama i na području G.kotara zbog zatvora pruge i radova
30.10.2006. 19:03
View Profile
lessto

Rank: Tribe Warrior

Quote from: "Dovla"
upad je definitivno preskup...znam da se radi o klubu ali usporedbe radi, kad smo radili banela u tvornici upad je bio 40 kuna prije ponoci i 50 kuna poslje. dakle strano gostovanje sa dva domaca DJa uz dekor i projekcije i VJe...tak da ne vidim razloga zasto bi netko dignuo ovako cijenu za domaci lineup

...da, stvarno je toomuch ... još da je to neki 'ultra' poznati klub, pa bi jš shvatili ...
npr. Burginjon je inače uvijek nabijao cijene,ali i uvijek je tamo bilo rulje,bez obzira na sve - ovo da se održaava u burgiji, ne bi se ništa čudili; ali Oasis  Shocked  bo!
30.10.2006. 19:07
View Profile
nešo

Rank: Tribe Member

Quote from: "Dovla"

jebes strance slusajmo domace !
VAZNA OBAVJEST !
Da bi i dalje doprinosili trance sceni u hrvata smislili smo jednu olaksicu za studente i decke mladje od 22 godine    za vas  je ULAZ BESPLATAN ako se pojavite naravno.
zivimo u teska vremena a ovo je ipak underground i nismo razmisljali kad smo sklapali dogovor oko cjene ulaza,jos jednom iskreno sorry !
to je sve sto mozemo i nadam se da se vidimo !
plesa i muzike ...
07.11.2006. 21:57
View Profile WWW
Pages: [1] 2 3
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

MARS FIELD@club Cube - Verudela - Pula

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk