home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
25.08.2019. 02:05
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  The sound of the tribe  | 

goa - news

Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 24
Anubis

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Initiate

RA - 9th - 2008 - PsyCZ

Odlična produkcija,šta reći dugo mu je trebalo...LOL

Definitivno must have album...

Edit by Karahana: pobrisani linkovi na album!

Cortical reaction on goa can only be described as one way ticket to back-spinning,mind-melting,sound healing roller coaster that's running at the light of speed trough your brain..
http://www.myspace.com/retrodelica
01.07.2008. 23:13
View Profile WWW
deimos

Rank: Tribe Spammer

e, to ne smijes raditi Mr. Green

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
01.07.2008. 23:34
View Profile WWW
stevo

Rank: Tribe Leader

e, to ne smijes raditi Mr. Green

sta?jel to PsyCZ?  ili?.....stvarno neznam....niti neznam zasto to pise tak i sto to znaci....pretpostavljam neki piratski mp3 demo znak jel?al stvarno nisam siguran....neke stvari stvarno nemres znat dok ti se ne objasni.....tak da....please....mala tolerancija prema nama newbieima......drugi put ce se pazit....tnx Very Happy
02.07.2008. 00:29
View Profile
deimos

pa nisam bio netolerantan, samo se ne smiju stavljat linkovi na ripove albuma i inih stvarcica koje se inace moraju kupit jelte, pa sam zato napisao Very Happy

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
02.07.2008. 00:45
View Profile WWW
stevo

pa nisam bio netolerantan...

ma nisam mislio na tebe nego opcenito....tolerancija oko tih de(rip)likatnih zakona koje nekom nisu potpuno jasne(nije da je tesko zakljucit,al opet.... Very Happy)a znaci to PsyCZ je znak da je album ripan jelte?a da se napise bez toga sam ime albuma je legalno ha?mislim da bi to bilo ok u rubrici Goa news,kao pohvala.......
02.07.2008. 00:57
View Profile
t0c

....,kao pohvala.......
Very Happy lol

sve bu fajn nakraju
02.07.2008. 02:51
View Profile
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

a znaci to PsyCZ je znak da je album ripan jelte?a da se napise bez toga sam ime albuma je legalno ha?

PsyCZ je grupa koja se bavi ripanjem psy mjuze. Isto tako postoje MYCEL, gEm, itd... Problem u postanju linkova na mjuzu je u tome sto je to ilegalno i jos k tome ostecuje lableove. Svi mi skidamo mjuzu, ali postanje linkova na forum koji se bavi promocijom trancea ipak nije u redu. Postoje mjesta za postanje linkova i mjesta za rasprave o mjuzi. Mi smo ovo drugo.

Dodatni razlog ovog pravila je i sigurnost hosta. Dok smo placali hosting, postanje linkova na wareze je bilo STROGO zabranjeno u ugovoru. Sada imamo hosting od psygarden.org i siguran sam nitko od nas ne zeli da covjek na cije ime je server zbog nas ima problema. Zato nemojte postati linkove na mjuzu. Imate Google, upisite sto vas zanima i naci cete link na jednom od 1000 trance blogova, foruma i slicnog...

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
02.07.2008. 08:09
View Profile
stevo

Da,da....ma znao sam sve to vise,manje.....a sad je kristalno jasno Very Happy

Problem u postanju linkova na mjuzu je u tome sto je to ilegalno i jos k tome ostecuje lableove. Svi mi skidamo mjuzu, ali postanje linkova na forum koji se bavi promocijom trancea ipak nije u redu. Postoje mjesta za postanje linkova i mjesta za rasprave o mjuzi. Mi smo ovo drugo.

al zanima me jos jedna stvar......RA - 9th - 2008 ......jel ovo link za ilegalno skidanje mjuze?ak se izostavi psyCZ,ili bio koji mark ripera......mislim da nebi trebalo bit....jedino ak ste Ra fanatici pa ono,nespominji ime Njegovo uzalud.... Mr. Green
02.07.2008. 08:29
View Profile
Karahana
Moderator

Pa ilegalno je i sa i bez PsyCZ taga na kraju. Taj tag sluzi samo za raspoznavanje grupa i garanciju kvalitete ripa. Kak mislis da nebi trebalo bit? Ne kuzim. Pa ilegalno je isto kao da ti kupis CD u ducanu, konvertiras ga u MP3 i postas link na forum da svi mogu skinuti.

Nacin na koji danas funkcionira distribucija u zabavnoj industriji je glup i zastario ali se previse novaca vrti oko njega da bi ga pustili da samo tako nestane. Nas forum zivi u takvom svijetu i ne smiju se postati linkovi jer ONI tako kazu i jer bi zbog toga jednog dana mogli imati problema (tesko, ali nikad ne znas).

Prihvatljivi linkovi su miksevi, free releasovi i originalni materijal. Nista drugo...

02.07.2008. 08:42
View Profile
stevo

ma jooooooj....nisam vidio u dnu : Edit by Karahana: pobrisani linkovi na album!...... Laughing

jedna usta,dvije pjesme...... Very Happy.........sorry na davljenju ....fakat sam mislio da mu prigovarate zbog toga sto je napisao sam ime albuma...... Very Happy   al puno dobrih stvari ste sa tim postovima napravili....nema greske drugog puta.... Very Happy
02.07.2008. 09:44
View Profile
Karahana
Moderator

ma jooooooj....nisam vidio u dnu : Edit by Karahana: pobrisani linkovi na album!...... Laughing

My bad. To sam tek danas stavio jer mi se zurilo kad sam edito post.

02.07.2008. 09:58
View Profile
stevo

C C C C C C  ...... Mr. Green....

@Anubis,frende....sad znas sta se nesmije....ak imas nesto sto bi vrlo rado podijelio sa ljudima,to obavis prek PMa...a ne javno tu jer je zabranjeno.......i nema greske Very Happy
02.07.2008. 10:22
View Profile
Electrica

Sloboda narodu

01 - Anunnaki (11:01) a gle ovo hebemu moja se zove Anunnaki Landing,ma joj,al dobro aj bar nije isto ime
lol

Evo ljudi ako ste voljni podjelit koju besplatnu traku za free goa compilaciju,koja bi trebala izać uskoro nadam se,samo šaljite.
Eto još uvijek se traže Artisti za compilaciju.Boom Shiva

http://www.psynews.org/forums/index.php?s=afcc97c4d1e06c35f189525346175f91&showtopic=47447&st=40

http://cosmic-flower.freehostia.com/news.html

My form is mystic, but my heart is pure,you'd better believe what I say I am the Necromancer.I cast deep spells and potent I am a Seerof the Real.My forces work against evil, for I love all I feel.ॐ
http://www.myspace.com/cosmicflower
http://www.myspace.com/shidarthaproject
http://www.youtube.com/watch?v=Sn2t0ltjP1s&feature=related
04.07.2008. 22:19
View Profile WWW
Vairotsana

Rank: Tribe Initiate

01 - Anunnaki (11:01) a gle ovo hebemu moja se zove Anunnaki Landing,ma joj,al dobro aj bar nije isto ime
lol

Hahahaha! Ja isto imam jednu (WIP) stvar koja se zove Anunnaki Very Happy
05.07.2008. 16:55
View Profile
val vashar

compilation: Freshly Cut Tomato
label: Cronomi Records
release date: 2008-07-11
tracklist:

01. Pandemonium - A Mad Scientists Night (Subra vs Felis Rmx)
02. Anakoluth - Orbiting The Earth        
03. Jikkenteki With 11 - Super Power Mustard        
04. Alt Anesis Vs 5Meo-Geo - Ficus        
05. Subra Vs Har-El Prusky - Freakagnux        
06. K.O.B. - Pitch & Chips (A Fairytale About A Chip)        
07. Merr0w - Pixelized Sight        
08. Radical Distortion - Unchristened        
09. Astrancer - Ashram

In the past few years there has been a revival of the old-school sound of Psychedelic Trance, known as Goa Trance. Cronomi Records is a new Israeli based label specializing in new-school Goa Trance. Our mission is to take the vibes, energy, spirit and magic of classic Goa Trance and put it into modern music produced using modern tools and standards without falling into boring formulated patterns of mainstream mass-produced music.
“Freshly Cut Tomato” is the first product of this vision: A compilation featuring 76 minutes of some of the finest Goa Trance producers of our time. It's a showcase of a variety of flavors in which every listener can find something for both body and mind. From minimal and progressive through psychedelic night-time music to epic melodic tracks, this compilation has it all. We at Cronomi Records hope that you will enjoy this compilation as much as we enjoyed making it for you.

Sodom Like There's No Gomorrah!
08.07.2008. 16:54
View Profile WWW
Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 24
TP.forum  |  The sound of the tribe  | 

goa - news

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk