home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
20.05.2019. 18:11
82.230 Posts in 6.103 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

Lost & Found

Pages: [1] 2 3 ... 14
BackFlash

Rank: Tribe Initiate

Znam da je malo glupo od mene pisat a nisam se jos predstavio... ali jucer sam bio *CENSORED* i nazalost neko mi je uzeo jaknu mozda zabunom mozda smijerano... ili mi je mozda negdje odletjela... pa ako je netko nasao smedju samt jaknu neka mi se molim vas, ili ako ista zna o tome da ju je netko pokupio ili tako sto... jer jakna je bila nova a i nisam bas malu svotu novaca dao.  javi na pm ili msn: flassh@gmail.com dao bi i broj telefona ali iapk je prejavno . I zahvaljujem se decku za sankom koji mi je dao svoju majcu a prvi put me vidio u zivotu... stvarno svaka cast to mi je dalo nadu da vidim da oko nas jos uvijek ima dobrih ljudi. da nije bilo njega smrzo bi se do doma jer sam imo majcu kratkih rukava samo... Hvala

Edit by Karahana... Censored! Wink
17.12.2006. 13:29
View Profile
sky

Rank: Tribe Warrior

Ovaj zadnji post bi bilo najbolje da se premesti u poseban topic koji oglasava isto. Smunjam da bu to ovdje ko vidio.

GOA make me Wonder...

www.soundmute.org/forum
17.12.2006. 13:36
View Profile
BackFlash

Hvala ti  Smile
17.12.2006. 13:54
View Profile
InNEr
Global Moderator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

profesionalni amater

Quote from: "BackFlash"
Znam da je malo glupo od mene pisat a nisam se jos predstavio... ali jucer sam bio *CENSORED* i nazalost neko mi je uzeo jaknu mozda zabunom mozda smijerano... ili mi je mozda negdje odletjela... pa ako je netko nasao smedju samt jaknu neka mi se molim vas, ili ako ista zna o tome da ju je netko pokupio ili tako sto... jer jakna je bila nova a i nisam bas malu svotu novaca dao.  javi na pm ili msn: flassh@gmail.com dao bi i broj telefona ali iapk je prejavno . I zahvaljujem se decku za sankom koji mi je dao svoju majcu a prvi put me vidio u zivotu... stvarno svaka cast to mi je dalo nadu da vidim da oko nas jos uvijek ima dobrih ljudi. da nije bilo njega smrzo bi se do doma jer sam imo majcu kratkih rukava samo... Hvala

decko je alek iliti 3TT...

a sto se tice jakne, ako ju netko nije maznuo (a toplo se nadam da nije; krasti na trance partiju IMHO je podlije nego okrast neku bakicu), onda ce se sigurno pojaviti kad se bude spremao place...

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
17.12.2006. 13:58
View Profile
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Quote from: "3TT"
ima 2 jakne izgubljene i 1 majca i 1 crni sal pa mi se javite na mob 098 953 49 76

Na regeneraciji 16og... Smile

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
18.12.2006. 20:32
View Profile
InNEr
Global Moderator

profesionalni amater

evo, bijah ja malo prije na placeu s lampicom, pa sam imao par pronalazaka...

br. 1
crna shuskava jakna (dvostrana, druga strana je siva i od nekog mekanog materijala), u djepu je bila osobna na ime Žarko Olđa (stavio bi sliku, al nemrem nikak fokusirat foticem, a scanner mi je u qrcu) i 40kn...  Žarko je 76o godiste i brijem da ga znam (i briem da ima dreadove), al nemam br niti ikakav kontakt... pa tko ga zna, nek mu kaze da su mu kod mene stvari..  VRACENO!

br. 2
takodjer crna, ali platnena jakna... marka je King George, a podstava je crvena karirana (onak ko škotski kilt)... kroj je slican spitki.. VRACENO!

br. 3
sive vunene rukavice...

br. 4 i 5
crveni karirani shal (takodjer ko škotski kilt) i zuto-crna marama.. ovo dvoje nisam uzeo neg sam ostavio na placeu... pa, ako netko prepozna, nek ode do tam.. marama je na kauchu u chill out villageu, a shal na onoj polici desno na glavnom flooru...

za pronalaske od br. 1 do br.3 javit se meni ovdje, na icq/msn

pozz

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
19.12.2006. 17:55
View Profile
BackFlash

nazalost nista od toga nije moje tako da izgleda da je moju jaknu netko odnio doma...
19.12.2006. 20:27
View Profile
Karahana
Moderator

nazalost nista od toga nije moje tako da izgleda da je moju jaknu netko odnio doma...

Ako se nitko ne javi, nakon 30 dana dobijes jednu od gore navedenih... Jebga bad luck za jaknu...  Sad

19.12.2006. 20:45
View Profile
HASHAMAN

sank se definitivno unaprijedio od proslog puta a neznam kolko treba sta treba da se organizira npr neka polugarderoba  Very Happy  valda bi zarada bila po 5kn svak i jakna na sigurnom. stajaznam samo predlog  Mr. Green
19.12.2006. 22:33
View Profile
BackFlash

Quote from: "Karahana"

Ako se nitko ne javi, nakon 30 dana dobijes jednu od gore navedenih... Jebga bad luck za jaknu...  Sad

eh do tad cu si vec mroat kupit novu jaknu... nemogu se mjesec dana smrzavat  Smile
21.12.2006. 11:20
View Profile
3TT

LOST & FOUND @ Regeneration:

2 CRNE JAKNE (obje su marka WESTSIDE)
1 Fubu MAJCA S KAPULJACOM

...sad su stvari kod mene ko kuce pa se javite 098 953 49 76

(----)
22.12.2006. 17:54
View Profile WWW
zhuzha

E da, vidis, mogao sam to tu i prije pitat.. Shocked
Jeli nasao tko kakav zvonitel na UWOG-u ovo ljeto??
28.12.2006. 16:04
View Profile
Acidofil

Rank: Tribe Shaman

18db low pass resonant filter, non self oscillatin

ja sam nasao crni siemens (onaj stari model) za koji sam vidio oglas da se trazi i proslijedio
ga redaru ...pa nadam se da nije tvoj i da ga je lik vratio ....
a jer ko naso na UWOGU 3 samsonite pederusu s parama i zelenim supstancama ...nek bar vrati pederusu  Mr. Green

''Around emittent imagination''
28.12.2006. 20:38
View Profile WWW
oFcAsHeEp

Rank: Tribe Leader

.\^/./**\_/'-'\_/**\.\^/.

Jucer, na Sljemenu, u onoj kuci na vrhu kamenoloma...ostavljen zabunom crveni ruksak i siva majica s kapuljacom...
Nema nista vrijedno, ali mnogo stvari koje meni puno znace...
Ako je neko to pokupil, ili zna ikaj o tome, ja bi bio mnogo zahvalan da me kontaktira...

Idem praznih ruku, no lopata mi je u rukama. Pješačim, jašući na govedu. Kad prelazim most, gle most teče, a ne rijeka.
04.03.2007. 20:51
View Profile
Karahana
Moderator

oFcAsHeEp, a da se probas ti zaletit gore?  Mislim niko nista ne govori pa je lako moguce da jos uvijek stoji na istom mjestu... Very Happy

05.03.2007. 14:41
View Profile
Pages: [1] 2 3 ... 14
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

Lost & Found

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk