home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
24.11.2020. 05:15
82.252 Posts in 6.118 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Tribalizer@Attack 28/02/2003

Pages: [1]
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

Malo kasnim al nema veze. Dosao u attack oko ponoci i svi mi rekli da je darjan vrtio super do tada i da mixa odlicno. Ono sto sam cuo u sljedecih 20ak minuta je bilo odlicno. Vrtio je uglavnom stvari sa cross linka i sa digital emission kompilacije. No nakon nekog vremena je poceo pustat totalnu cheesy goetaru sto mi je bilo bezveze. Al ajde, kako bi jedan recenzent partya u srbiji rekao: Ali on se zaneo...njemu je lepo Mr. Green Uglavnom nakon njega dosli svirat parkett i bili su puno bolji nego zadnji put al nek neko te likove nauci da ne prze svoje stvari na neke no name medije jer kad izvode "live act" im sve prekida...decki...crni traxdata cdi su vam najbolji za audio...uglavnom ok zvuk imaju samo su im i dalje sve stvari dosta slicne. Strani gost nam nije dosao pa je sekkt vrtio do kraja i to jako dobro, taman kad se pred kraj hrpa debila pokupila bilo mi je najbolje. Uglavnom bilo je hrpe kretena iz mojeg sugavog kvarta al vecinu vremena sam tak i tak proveo blebecuci sa nasim mladim producentskim nadama shuma i mokk  Mr. Green  Sve u svemu solidan party, nista spektakularno, vise blebetanja nego razbacivanja.

np Jean Michel Jarre - Oxygen 8 (Violet Vision Remix)  Smile

ps hip...tarek mansur se zove...tarek mansur...tak da je novi lik

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
03.03.2003. 14:57
View Profile WWW
hip

Rank: Tribe Warrior

Evo i mog videnja:
Darjan je počeo oko 10 (mozda cak i malo prije) i zbilja me iznenadio. I miksanje i izbor stvari je stvarno bio odlican, i da nisam znao - ne bi vjerovao da decko prvi put pusta. Zadnjih pol sata, sat je malo otisao na staru gou, kako je rekao "za dusu", i to potpuno razumijem. Slijedeci put ce biti jos bolje kad to izbaci. Sve u svemu, iznenadujuce dobar nastup i siguran sam da cemo ga ponovo zvati.
Parketari su imali odlicnu mjuzu, napredak od zadnji put je vise nego ocit, samo steta sto im je cd preskakao, ali sta je tu je, muzika im je zbilja dobra, a to je ono sto je najbitnije.
I na kraju odlicni in-Sekkt, koji je razlio masu kiseline iz onih zvucnika, tako da je party prosao u vrlo ugodnom zvukovlju od pocetka do kraja.

Neko zhito?
03.03.2003. 15:41
View Profile
Elemental
Guest
farmer

Rank: Tribe Member

Quote from: "Dovla"
al nek neko te likove nauci da ne prze svoje stvari na neke no name medije jer kad izvode "live act" im sve prekida...decki...crni traxdata cdi su vam najbolji za audio...

bili su TDK mediji (dakle, ovo bi bila jedna anti-reklama Smile ), a preskako je samo jedan CD koji nas je disableirao da odsviramo to normalno i skratio nas debelo (najveca fora je da smo u originalu htjeli prziti na Princo CD-e po kunu osamdeset, ali smo malo prije partija ipak kupili ove. da smo stavili na princoe mozda bi radilo Confused ). pouka bi bila: kad te hoce peh, onda te hoce Mr. Green

Teorija 1,2,3
04.03.2003. 00:13
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

ma rekoh ja....crni traxdata i nemate problema...to rula

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
04.03.2003. 00:23
View Profile WWW
farmer

ma rekoh ja....crni traxdata i nemate problema...to rula

jel to onaj sto ima cover ko ploca?

Teorija 1,2,3
04.03.2003. 00:41
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

onak je skroz crne pozadine, ko oni cdi za playstation...

04.03.2003. 00:46
View Profile WWW
farmer

onak je skroz crne pozadine, ko oni cdi za playstation...

gledo sam u taj CD i mislio u sebi: "aj da ga kupim" i onda uzmem TDK Smile

Teorija 1,2,3
04.03.2003. 00:50
View Profile
Avex

Rank: Tribe Leader

ja sam pustao s princoa pa nisu nis stekali; Very Happy nista barem za drugi put znate na koje cd-e przit,inace meni su nekako najbolji vebatimovi cd-i

As far as we can tell all power has been shut down everywhere,with few exceptions and even these exceptions are remarkable!
06.03.2003. 19:34
View Profile
Elemental
Guest
Pages: [1]
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Tribalizer@Attack 28/02/2003

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk