home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
07.07.2020. 08:41
82.249 Posts in 6.116 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

Transylvania Calling 26.7 - 31.7 2007

Pages: [1] 2 3
kuvajt

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Shaman

Evo ga moj favorit za ljeto, sa tim da line up jos nije zgotovljen, stovise tek su ga poceli sastavljati Cool

http://www.transylvania-calling.com/

The Spice Must Flow!
22.01.2007. 16:02
View Profile
starshine

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Member

wow e ovo je najs, mistichna transilvanija s josh mistichnijim zvukovima....pochinjem stedit lovu
 Mr. Green

only good system is a sound system
22.01.2007. 16:30
View Profile
Haruko

Rank: Tribe Leader

Quote from: "kuvajt"
Evo ga moj favorit za ljeto, sa tim da line up jos nije zgotovljen, stovise tek su ga poceli sastavljati Cool

Da...ako bude lineup iz snova slican proslom (Bigwigs, Kiwa, Kino oko, Procs, Loopus in fabula, Shakta, Eat static, Preacox, Squaremeat, Sienis...itd...)
http://www.spraci.com/events/43133/

No zasad je najavljeno malo imena...od meni zanimljivih Talpa i ekipa sa Wildthingsa, Salakavala je maknuta, a od funky-psy lineupa koji ocekujem nema jos nicega...al ima vremena.

If there isn't room here for people who stand against everything you believe in, then what sort of a hippie free-for-all is this?
22.01.2007. 16:36
View Profile
kuvajt

Samo da P.r.o.c.s -a dovuku u shumu di mu je mjesto, i ja sam zadovoljan ....i naravno malo Krumelura nije na odmet  

stednja para je krenula  

The Spice Must Flow!
22.01.2007. 17:20
View Profile
Acidofil

18db low pass resonant filter, non self oscillatin

Quote from: "starshine"
wow e ovo je najs, mistichna transilvanija s josh mistichnijim zvukovima....pochinjem stedit lovu
 Mr. Green

nema nista misticno u transilvaniji ..toe turisticka fora ...dracula je izazivao strah i prijezir jer
je  bio brutalan koljach   ...a onda su pocele bapske pricice i narodne legende ...mozda su tome zasluzne i neke razeve gljivice ili  sva ona polja bunike oko dvorca  
ali trebalo bi bit i mistike i magije  ipak je to festival  ... tak da stedi pare !
stedim i ja Wink

btw za sada mi line up fkt nije napet ... je da cu ako bas mora bit fulonija rade slusat Wildthings
ekipu ali da mi je to nesto pretjerano kvalitetna zika i nije ...
a nekako je vec dosta popunjen line tako da sam malo skeptican sto se tice harukovih zelja koje bi i meni pasale  

''Around emittent imagination''
22.01.2007. 17:49
View Profile WWW
Elemental
Guest
Elemental
Guest
Richpa

Rank: Tribe Spammer

Purifier Of The Stars

Davore, jesi ti bio na tom festivalu kada?

23.01.2007. 00:07
View Profile WWW
Haruko

Rank: Tribe Leader

Quote from: "Richpa"
Davore, jesi ti bio na tom festivalu kada?

Shuma je nekim cudom svirala tamo, al po Psihinom - njega nije bilo.
Quote from: "Psiha"
ubrzo nakon toga shuma (ne znam kako su se uguzili i u taj 'deklarirano psy festival'), odnosno hip posto elemental nije dosao.
tjah, ne mozes progresivi nigdje pobjec', doprati te svugdje, ako treba i iz vlastitog grada

tak da pol tih imena s line-upa odmah prekrizite, velika imena ne ocekujte da ce doci, neki ce se pojaviti mozda, al ono, to je more-or-less polu privatnjak usred sume za sacicu ekipe, s 10%najavljenog line-upa bez vecih imena nakraju.

Poluprivatnjak usred Rumunjske sume u 3pm mi iskreno zvuci jako privlacno, za razliku od trance masovki. I da - znam da su trashy i neorganizirani, al valjda su se malo popravili u medjuvremenu...a i bio je potop prosli put.

Sto se "rupa" u lineupu tice, cuo sam i za njih...al ne bas koliko ti pricas. Nemam pojma, pokusat cu jos malo saznat od ljudi koji su bili tamo - al ako opet bude ovakav lineup, sve i da dodje samo pola najavljenih meni je super...jer takav koncept nema nijedan fest u blizini. (a ako znas neki slobodno me prosvijetli, iduci izbor mi je Konemetsa u Finskoj Smile )

If there isn't room here for people who stand against everything you believe in, then what sort of a hippie free-for-all is this?
23.01.2007. 00:51
View Profile
Acidofil

18db low pass resonant filter, non self oscillatin

hehehe vec sam zaboravio kak je taj psiha bio britkog jezika da ne kazem bahat

meni se isto svida koncept manjeg festa i jer je jedino mjesto u blizini di cu pa makar i
imali rupe u postavi dobit psytrance ...a ne ono ko da  pise psiholoski triler u kinu a dobis romanticnu komediju s duvdevom kao glavnim glumcem ...i onda  ko tu koga jelte ...
al da su klosari to sam cuo isto tako... kao  i da imaju financijskih problema ..i da ima jako ruznih zena
al eto nesto me ipak privlaci tamo
e da nesto jos nesto lose ...kazu da je kamp area na totalnom suncu ... znaci bukvalno u  finskoj  sauni  Razz

btw bas citam recenziju i svirali su i procs , sienis ,Kiwa,Loopus in fabula, Squaremeat,talpa ...
tako da davore malo pretjerujes s tih 10 % Wink

''Around emittent imagination''
23.01.2007. 01:29
View Profile WWW
Elemental
Guest
starshine

hehe sto sumnjivije to zanimljivije Mr. Green
ja sam ionako tresher u krvi, neche mi smetat poluprivatnjak usred rumunjske sume u 3pm..cak stovise, mami me jos i vise..

al eto nesto me ipak privlaci tamo

idemo, idemo jeeeeej

23.01.2007. 09:46
View Profile
Dovla
Administrator

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

kako bi dobar prijatelj rekao...kad je party u kvartu sa svjetskim imenima onda je to sranje i prigovara se za svaki sitni propust, ali kad je to negdje daleko vani onda je egzoticno i nije bitno dal je totalna katastrofa, bitno da se ide van...ljudi su stoka.

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
23.01.2007. 12:18
View Profile WWW
psihodelikk
Guest
starshine

o-o
oprostite na mojim tresherskim izrazima
i ja volim prirodu jako jako jako jako jako jako jako
a sto se tice treshanja, spavanje u satoru je isto jedan vid toga, jer onaj ko to bar malo ne voli, moze odma u hotel...
a u transilvaniju me vuce svasta pa sam zato bila tak vesela sto se sprema spajanje uzitaka...
skuzajteee
 :-#

23.01.2007. 14:56
View Profile
Pages: [1] 2 3
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

Transylvania Calling 26.7 - 31.7 2007

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk