home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
17.10.2019. 11:12
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

Transylvania Calling 26.7 - 31.7 2007

Pages: 1 [2] 3
Haruko

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Leader

Quote from: "psihodelikk"
i trash nije brija trancea.to je brija punka. samo kod nas je trance bio trash brija jer je uglavnom bio u punk okruzenju. trance je bio brija rootza u prirodi a ne u smetju/skvotu lol

Da...iako to meni ne smeta toliko, jer se inace ne bi pojavio na zadnja 2 uwoga koja su bila upravo na smetlistu.

kako bi dobar prijatelj rekao...kad je party u kvartu sa svjetskim imenima onda je to sranje i prigovara se za svaki sitni propust, ali kad je to negdje daleko vani onda je egzoticno i nije bitno dal je totalna katastrofa, bitno da se ide van...ljudi su stoka.

Jedini Davor (koji nije bio tamo) tvrdi da je bila totalna katastrofa - artisti koje cijenim kazu da su se zabavili i da je bilo ok, unatoc organizacijskim propustima.
I shvacam sta hoces reci, al na krivo si mjesto dosao...svi mi koji se lozimo na transilvaniju smo bili na zadnja 3 uwoga i ici cemo opet ako/kad bude, kao i na ostale domace festivale - iako mi Krumelur, Kiwa, Procs i Loopus in fabula puno vise odgovaraju od Slatera, Shawnodesea, Trona i Vibraspherea.

Point - glupo je da tu nama propovijedas i da koristis svaku priliku da se nadjes uvrijedjen jer netko kao ne cijeni vas trud (a cijenimo ga svi).

If there isn't room here for people who stand against everything you believe in, then what sort of a hippie free-for-all is this?
23.01.2007. 15:05
View Profile
Elemental
Guest
zrinx

Offline Offline | Gender: Female

:8:

Quote from: "Haruko"

Da...iako to meni ne smeta toliko, jer se inace ne bi pojavio na zadnja 2 uwoga koja su bila upravo na smetlistu.

? smetlištu?
ok, flejmash - jer smeće ste napravili vi i mi koji smo zaposjeli prostor.

gle, jel tebi u redu da napravimo uwog na našem prostoru i da ga ljudi popljuju na kraju zbog banalnih razloga (po meni,- tipa: nije bilo tople vode) i seru jer jedan protoculture nije došao, a sad tu pričate za rumunjski festival da nije bitno kakav god- ide se, makar ne došli artisti, makar je organizacija loša i sl. ?
meni ovo nije jasno, kako god da okreneš!

With my feet upon the ground I move myself between the sounds and open wide to suck it in I feel it move across my skin. I'm reaching up and reaching out.
23.01.2007. 15:34
View Profile WWW
Acidofil

Rank: Tribe Shaman

18db low pass resonant filter, non self oscillatin

i trash nije brija trancea.to je brija punka. samo kod nas je trance bio trash brija jer je uglavnom bio u punk okruzenju. trance je bio brija rootza u prirodi a ne u smetju/skvotu lol

kako bi dobar prijatelj rekao...kad je party u kvartu sa svjetskim imenima onda je to sranje i prigovara se za svaki sitni propust, ali kad je to negdje daleko vani onda je egzoticno i nije bitno dal je totalna katastrofa, bitno da se ide van...ljudi su stoka.

Jedini Davor (koji nije bio tamo) tvrdi da je bila totalna katastrofa - artisti koje cijenim kazu da su se zabavili i da je bilo ok, unatoc organizacijskim propustima.
I shvacam sta hoces reci, al na krivo si mjesto dosao...svi mi koji se lozimo na transilvaniju smo bili na zadnja 3 uwoga i ici cemo opet ako/kad bude, kao i na ostale domace festivale - iako mi Krumelur, Kiwa, Procs i Loopus in fabula puno vise odgovaraju od Slatera, Shawnodesea, Trona i Vibraspherea.

Point - glupo je da tu nama propovijedas i da koristis svaku priliku da se nadjes uvrijedjen jer netko kao ne cijeni vas trud (a cijenimo ga svi).

slazem se u potpunosti sa svakim slovom !
ali 100%
nemam nista za oduzeti ili dodati
sve si reko
i uopce se nisam pronasao u dovlinoj prozivci ...vec mi je lik  fkt komican... ko neka mama koja cvili da joj se nepostuje trud za rucak koji skuha ...
jbte kad sam sazno da je to navodno zadnji UWOG skoro sam se rasplako i isao utopiti tugu u cugi tako da se nikako nisam mogao pronaci  u prozivci

eto nas papa štrumf

HVALA TI ! na 2 velike sjajne zvijezde OTT-u  i Vibrasphere  to stvarno nije lako dobit za tako mali fest ..stvarno si super  i meni bilo super Razz
HVALA TI  na najljepsem chillu na svijetu ...pravi dreamland
HVALA TI na domacoj cousey  atmosferi jer gdje god da odem nigdje nije kao doma i svuda cu se osjecat ko stranac i nece biti toliko mojih sektasha
HVALA TI sto postojis
ALI VELIKO HVALA i Svetom Hoffmanu sto postoji ovako psihodelican fest u Rumunjskoj !
Mr. Green

starshine fkt neznam kak si se ti pronasla u prozivci ...nemoj tolko osobno shvacat stvari
pogotovo sto si bila sprijecena da odes na ijedan  UWOG
stay positive !!!

btw meni se super razbudit hladnom vodom tusevi su mi bili vise nego zadovoljavajuci kao i opcenito higijena sanitarija...  onaj post apokalipsa place takoder ...

bitcho sam po moru ...a jbga to me fkt smetalo  i smetalo me sto moram otici van festa da bi se kupo u moru jer me to odmice od te festivlaske brije i postajem ko ceski  turist
al ae nije ni to bilo tako strasno
cak bi po noci i onaj pogled na brodogradiliste po kojem su svi bitchali bio  kul

e da i po line upu sam bitcho a jbga ja sam se poceo tlacit sa svim ovim stvarima bicima i pojavama zato sto sam fanatik na tu muziku a sve te ostale brije koje idu uz  taj trance idu nakon toga ...zato cemo se i tlacit do te jebene vukojebine u 3PM u rumunjskoj jer smo fanatici na muziku ...drogirat se mogu i doma a mislim da se dovla jednom bas bahato postavio kad je bila ta protoculture sapunica ...kao sta se pjenite zbog line upa kad ionako svi idete zbog ...
mislim i karahana je na stranom festivalu u madarskoj totalno popljuvo u recenziji svog duhovnog vodu MWNN-a pa jer to bilo upuceno organizatorima OZORE ...nebi reko Rolling Eyes

uostalom neznam fkt sta se tlacim sa necijim tripovima i brijama
NHF just though love !
stay positive !

''Around emittent imagination''
23.01.2007. 16:04
View Profile WWW
Haruko

Quote from: "Elemental"
mislim haruko,
kakve veze ima jesam li bio ili ne, to ne mjenja cinjenica da je to i dalje sranje od festivala

A gle - kad ti napravis festival s takvim konceptom dolazim odmah...i ja bi radje da je profesionalniji/negdje blize/na moru/ne u Rumunjskoj itd...

pratite malo isratrance sekciju festivali i skuzit cede da su organizacijski problemi vec poceli Wink

Vidio sam ono sa Salakavalom i svakako cu pratiti razvoj dogadjaja...ako je svim tim artistima koji su bili prosli put bilo u kurcu, onda valjda nece ponovno dolaziti (iako sam od nekih, npr. Krumelura procitao pozitivne kritike).
A ako ipak dodju opet - doci cu i ja (nadam se)...njihovo misljenje mi ipak znaci vise od tvog.

? smetlištu?
ok, flejmash - jer smeće ste napravili vi i mi koji smo zaposjeli prostor.

Samo sam usputno odgovarao Dadi...nije mi cilj nikakvo flejmanje.
I ok...nije smetliste, nego skvot u rusevnim vojarnama, nasuprot Uljanika. Al ne mozes to usporedjivati s lokacijama u prirodi koje imaju neki drugi festivali.
No to uopce nije bio problem, kao sto sam rekao - meni to ne smeta toliko, a dosao bi ionako - sto zbog lineupa, sto zbog domace ekipe i podrske nasoj sceni.

gle, jel tebi u redu da napravimo uwog na našem prostoru i da ga ljudi popljuju na kraju zbog banalnih razloga (po meni,- tipa: nije bilo tople vode) i seru jer jedan protoculture nije došao, a sad tu pričate za rumunjski festival da nije bitno kakav god- ide se, makar ne došli artisti, makar je organizacija loša i sl. ?

Ide se ako opet skupe onakav lineup (na kojem su potvrdjeno svirali artisti koje sam naveo u zadnjem postu!)...drugog izbora za cuti takav zvuk nemam.
I kuzim ja Dovlu, al mi koji smo izrazili interes za TC nismo srali za toplu vodu (a jos manje za Protoculture!?) i redovito smo dolazili na uwog.
Drugim rijecima - krivim ljudima se obracate i po n-ti put cmoljite kako vas netko kritizira dok vi radite. Jebiga, naviknite se i ignorirajte glupe kritike.

Quote from: "Acidofil"
HVALA TI ! na 2 velike sjajne zvijezde OTT-u i Vibrasphere to stvarno nije lako dobit za tako mali fest ..stvarno si super i meni bilo super Razz
HVALA TI na najljepsem chillu na svijetu ...pravi dreamland
HVALA TI na domacoj cousey atmosferi jer gdje god da odem nigdje nije kao doma i svuda cu se osjecat ko stranac i nece biti toliko mojih sektasha

AMEN...legendo Mr. Green

If there isn't room here for people who stand against everything you believe in, then what sort of a hippie free-for-all is this?
23.01.2007. 16:10
View Profile
zrinx

Offline Offline | Gender: Female

:8:

pa sretno vam bilo! Smile

sad jedva čekam recenziju!  Wink

With my feet upon the ground I move myself between the sounds and open wide to suck it in I feel it move across my skin. I'm reaching up and reaching out.
23.01.2007. 16:19
View Profile WWW
kuvajt

Slusaj me davore iz Shume, prestani spemati topic sa svojim ne utemeljenim i kretenskim postovima, unosis nemir, razdor i h8 na forum, davore odi u penziju!!!   furious

http://forum.trancepleme.com/viewtopic.php?t=1385

The Spice Must Flow!
23.01.2007. 16:35
View Profile
psihodelikk
Guest
val vashar

Rank: Tribe Spammer

Haruko molim te nemoj ovo shvatiti kao napad na tebe, samo zelim reci ovo: sva cetiri UWOG festivala su radjena na istim lokacijama, sa istom spikom squat or rot. jedino je hvar odudarao zbog ciste plaze u blizini (ali sam place je isti kao druga tri: pun smeca, stakla, ganova i govana).

iskreno boli me qurac sto tko misli o UWOG-u, ja sam se odlicno zabavio, radio sa odlicnim ljudima i kad sam skuzio da ne ide vise rekao bye, bye...

Sodom Like There's No Gomorrah!
23.01.2007. 16:46
View Profile WWW
Acidofil

Hehe na Ozori je onaj Francuz prokomentirao UWOG (a nije niti bio, tko zna gdje je to cuo) kako nasi trenseri briju na rat, industriju i zagadjeno more.

ma koji to znam neke francuze koji su bili i na ozori i na uwogu ... i bilo im je super ...al zesci proser duze vremena nisam cuo !
trebo bi se forum zvat industribe  Mr. Green
a nis ak nece dagnje nek dodu na zabe u gorski kotar  Razz

btw cyber odi baci drkicu ili malo lupaj glavom o zid vidim da si frustriran  Speak to the hand  Shhh  Brick wall

23.01.2007. 16:55
View Profile WWW
hip

Rank: Tribe Warrior

OK, vidim da svi koji nisu bili na zadnjem Transylvania calling festivalu drze prodike o tome kako je tamo bilo, a i moje ime se povlaci, pa da nesto i ja kazem.

Kao prvo, mislim da je festival bio zesca prijevara.
Zasto?

Zato sto je bilo najavljeno 32 live acta (i potvrdeno), a sviralo ih je negdje 5-6.
Ja sam zadnja dva dana proveo trazeci po isratranceu review tog festa, ali zbilja ga nisam mogo naci. Mozda su moderatori pobrisali par stranica zesceg fighta, ali sjecam se da se javilo dosta ljudi koji su bili na lineupu, a da uopce nisu bili kontaktirani, a kamoli da im je bio isplacen predujam.
Ovih par sto su ipak dosli - nisu bili placeni.

No to i nije toliko bitno (milsim na placanje), ali zamislite da platite 500€ za put do festivala na koji ste dosli, recimo zbog Eat statica, HuxFluxa, Bigwigza, Naked Tourista i Para Halu - a nitko od njih se ne pojavi. Hm.

S druge strane, lokacija je bila zakon. Unatoc tome sto je potok koji je prolazio kroz festival nabujao i potopio pola tla, tak da smo se morali okolo kretati prek improviziranih mostica. No, sta je tu je - nije organizator kriv tomu. Bili smo okruzeni prekrasnim zelenilom i planinama, sto je bilo zakon. Jedini problem je bio sto je ta lokacija jedno sat ili dva (nisam siguran, jer je nama trebalo nekih 5 sati) od asfaltirane ceste, a offroad makadam je bio toliko brutalan da su moja dva frenda sto su isli samnom morali izaci iz auta i navoditi me da ne zapnem za goleme kamencine. Ali ni to nije bas pomoglo, na kraju smo ipak sjebali auto.

E, sad - jesu li se ljudi dobro zabavljali? Mislim da jesu.
Mislim, ako putujes 20ak sati do festivala i onda skuzis da si debelo prevaren, jer skoro nitko od najavljenih dja i liveactova nije dosao, ostale su ti dve mogucnosti:
Ili ces bitchat cijeli fest, ili ces rec: "Zajebi! Sad kad sam vec tu, onda cu se dobro provest!"

Vecina ljudi je odabralo ovo drugo, a bogme i ja. Bio sam tamo s dva super frenda, cugali smo, zajebavali se, a bogme i upoznali par zakon ljudi (a ja i jednu super-zgodnu Bugarku Wink ).
No ono sto sam htio reci je da smo se tak mogli dobro provesti i na Sljemenu ili necijoj vikendici, ili bilo kojem od hrvatskih festivala, festivalcica ili partija.

Eto, to je skracena verzija, tek toliko da dobijete uvid u to kak je otprilike bilo, a jos jednom kazem da mi je zao kaj nemrem naci review sa isratrancea, jer su ljudi toliko iznapadali Styxa (organizatora), da mi uopce nije jasno kako nakon toga opet radi festival.

Od najavljenih imena, po mom sjecanju (a ono nije vrhunsko Smile ), dosli su Atma, Kiwa, Krumelur, Loopus in Fabula, Talpa, Tamlin, Bluetech i jos neki finci, ali posto je to bilo prije dve godine nemojte zamjerit sto se ne sjecam, mozda je Haltya, mozda Highpersonic, mozda obadvoje. E, da - i shuma Smile

A ovo je "confirmed lineup" bio:

Atma & R-Tur (Transylvania)
Big Wigs (Poland)
Eat Static (UK)
Fragrant Vagrant (Sweden)
Haltya (Finland)
Hypno (Transylvania)
Highpersonic Whomen (Finland)
Hux Flux (Sweden)
Kiwa (Funland)
Kino Oko (Poland)
Krumelur (Sweden)
Loopus in Fabula (Italy)
La calamar (Funland)
Midi Terranien (Germany)
Mokk (Croatia)
Naked Tourist (Germany)
Procs (Sweden)
Praecox (Poland)
Parrket (Croatia)
Para Halu (Hungary)
Squaremeat (Funland)
Sienis (Sweden)
Salakavala (Funland)
Shuma (Croatia)
Spiralix (Sweden)
Subconcious Mind (Switzerland)
Talpa (Serbia)
Tamlin (Sweden)
Torakka (Funland)
Taruna (Bali)
VishNuData (Funland)
Whiched Hayo (femina mandragora family - Belgium)

Eto, morao sam nesto napisat na tu temu, pogotovo kad vidim da, recimo Haruko, koji upoce nije bio na festivalu kaze:

"ako bude lineup iz snova slican proslom (Bigwigs, Kiwa, Kino oko, Procs, Loopus in fabula, Shakta, Eat static, Preacox, Squaremeat, Sienis...itd...) "

a skoro nitko od navedenih nije dosao.

Mislim da ce se isto desit i ove godine, samo sto vrlo vjerojatno Styx nece pretjerivat s velikim imenima. Iako je opet poceo stavljat ljude na lineup bez da ih je pitao, tj. bookirao.

Neko zhito?
25.01.2007. 15:59
View Profile
Haruko

Quote from: "hip"
Ja sam zadnja dva dana proveo trazeci po isratranceu review tog festa, ali zbilja ga nisam mogo naci. Mozda su moderatori pobrisali par stranica zesceg fighta, ali sjecam se da se javilo dosta ljudi koji su bili na lineupu, a da uopce nisu bili kontaktirani, a kamoli da im je bio isplacen predujam.

Od najavljenih imena, po mom sjecanju (a ono nije vrhunsko Smile ), dosli su Atma, Kiwa, Krumelur, Loopus in Fabula, Talpa, Tamlin, Bluetech i jos neki finci, ali posto je to bilo prije dve godine nemojte zamjerit sto se ne sjecam, mozda je Haltya, mozda Highpersonic, mozda obadvoje. E, da - i shuma Smile

Eto, morao sam nesto napisat na tu temu, pogotovo kad vidim da, recimo Haruko, koji upoce nije bio na festivalu kaze:

Nisam ni tvrdio da sam bio, a svoje misljenje sam bazirao na par sturih reviewova (jedinih koje sam na netu uspio pronaci - Psihin review ovdje, nekih srba na Psygardenu i nesto na isratranceu). Znao sam da je bilo problema i nedolazaka, al nitko nije bio konkretan niti je zestoko popljuvao fest - mislio sam da se radilo o 4-5 projekata + kisa i klasicni problemi s hipijima u organizaciji Smile
Izgleda da sam se prerano poveselio - al nemres biti objektivan kad ti netko na papir stavi sve najdraze artiste, i kad je to jedini takav festival...

25.01.2007. 18:04
View Profile
Acidofil

psmtr !
zasto neka normalna zemlja  i normalna org. ne napravi fest s ovakvim line upom ...
ili sta se tesko svakom festu  odreci 2 C/P zidovska projekta i bukirat recimo torraku ,hipersonic woman i talpu  ...(da neidemo sad u extreme s tamlinom & co )

ionako je to muzika s identitetom i moze je se cuti samo u liveu  a taj C/P ionako svira svaki pero perich DJ na festivalu ...
ma koji tranceri sve jebeni danceri koji se vole nakoliko dana za redom drogirat jer su u rezervatu i boli ih kurac ...
Psy Trance is dead  Evil or Very Mad

nista krka kaj kazes da preteknemo karahanu s onom kladionicom i pravac finska  Mr. Green

25.01.2007. 19:20
View Profile WWW
hip

Rank: Tribe Warrior

Haruko, ma kuzim kaj si mislio. Zato sam bas pokusao sto objektivnije napisat rivju, da svi koji se neopravdano nadaju da ce to bit massive festival dobro razmisle.

To vam je moj dobronamjeran savjet.
Pratite dalje situaciju na isratranceu glede ovog (sorry na reklamirnju "konkurentskog" foruma Smile ), i ako ne bude pretjerivanja sa lineupom, onda mozda i bude nesto od toga.

I uzmite u obzir dugi put do tamo po brutalnim rumunjskim cestama, gdje vas tegljaci prestizu u zavojima, a pojam "dvije trake u jednom smjeru" ilitiga autoput ne postoji.

Kao sto rekoh, ovo je bio vrlo sazeti rivju, pa ak nekog zanimaju neki konkretni detalji, nek pita slobodno

Neko zhito?
25.01.2007. 20:04
View Profile
kuvajt

ma joj sad si me raztuzio full Sad  valjda sam se nadao previse, nije lako kad vidis takva imena (koja full zelis slusati) na jednom mjestu ne nadati se najboljem... Sad

The Spice Must Flow!
25.01.2007. 20:30
View Profile
Pages: 1 [2] 3
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

Transylvania Calling 26.7 - 31.7 2007

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk