home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
16.06.2019. 12:27
82.231 Posts in 6.104 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Feminizer@Attack 08/03/2003

Pages: [1]
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

Ajde da vas sve preduhitrim dok jos party traje Smile

Dosao u attack oko pola dvanaest, chill out floor je bio super sreden, zvukovi s main floora se nisu mjesali. Na main flooru je vrtila djuka i cim sam cuo sonic fusion - tribal warrior i neke shiva shidapu stvari sam odustao...sorry al to mi je way too much cheesy...uglavnom najvise sam visio na chill out flooru gdje je mjuza bila uglavnom neki dnb, downbeat i neke primjese reggaea...uglavnom na momente malo pre agresivno ali u svakom slucaju jako dobar izbor glazbe o kojoj bi se morao malo vise raspitati jer je moj izbor uglavnom ogranicen na ono sto izdaju trance labelovi. Anywayz nisam pohvatao sva imena mladih DJica koje su svirale cjelu vecer al u globalu mjuza nije bila tako losa kao sto sam ocekivao. Naravno da na mixanju trebaju ful poradit al sta ces....nije kao da vrte svako malo...u principu su mi se svidjele sve stvari koje sam cuo a da su bile iz progressive voda...i tak...da ne serem vise reci cu samo da se sljedeci tjedan pripremam za sviranje na chill out flooru i da mozete ocekivat dosta shpongle i entheogenic stila...a mozda i koji violet vision uleti Smile  

Uglavnom pozdrav collectiveu, jancheku i pogyu koji su se nakon duzeg vremena dovukli...i tak...sutra dolazi recenzija candy kompilacije...ako mi se nece opet zivot zgadit od odvratnog cd covera doticne kompilacije....uf....serem....idem spat....bom!  Mr. Green

np Etnica - Lingerie

ps procitajte clanak od yaniva u novom mushroom magu...prejeben je

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
09.03.2003. 06:01
View Profile WWW
Pages: [1]
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Feminizer@Attack 08/03/2003

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk