home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
15.09.2019. 16:58
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

UV colors

Pages: [1] 2
3TT

Rank: Tribe Warrior

...moze li mi neko rec di u ZG mogu kupit UV boje pa da i mi u Osijeku malo bojamo?

(----)
19.03.2003. 23:47
View Profile WWW
njax

jedno od mjesta je u gundulicevoj... ne znam broj, ali radi se o ducanu koji prodaje iskljucivo pribor za slikanje i crtanje, a smjesten je do kafica TIN (na krizanju s masarykovom)... nemos fulat. Smile

Imaju one slovenske Ufau boje.

Nacuo sam i za jedan ducan prek puta FF-a i FSB-a.
U svakom slucaju, Gunduliceva kod krizanja s Masarykovom ti je ziher.

Vanja

I love the smell of napalm in the morning.
Smells like... ...Victory
20.03.2003. 12:43
View Profile
3TT

THNX Wink    CU all on saturday anti war gathering & later Twisted Evil

(----)
20.03.2003. 16:04
View Profile WWW
val vashar

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

HOBBY SHOP u vukovarskoj / prekoputa OTV-a. nisam siguran 100% da li imaju UV boje, ali mozes naci unutra svaceg...
...vidio sam flourescentne sprejeve (moze ti posluzit za sablone Wink )

Sodom Like There's No Gomorrah!
20.03.2003. 20:32
View Profile WWW
kristof

Rank: Tribe Initiate

...moze li mi neko rec di u ZG mogu kupit UV boje pa da i mi u Osijeku malo bojamo?

hello cookie!

za zg neznam, ali mi koristimo akrilne boje koje mije¹a GRUDEN i prodaju se u ljubljani : PROMETEJ, mala ulica - neznam br. ali je stvarno mala tako da ne mo¾e¹ proma¹iti , to je pokraj hotela TURIST (centar grada), tube od 125 ml za cijenu cca. 25 kn ali bolje (citaj cca 40 % jeftinije) da uzme¹ direkt od GRUDEN-a on ti ¾ivi 20 km iz ljubljane- adresa GRUDEN MATJA®, GOLO 60,IG  tel.: +386 41 576 390 (mobitel). ima ¾utu, oranga, plava, zelena, roza, crvena.

mi slikamo na platna

druga varianta: koju namjeravamo isprobati dr¾i neki shop u Kranju cca 35 km iz ljubljane. nemam adrese ali mo¾e¹ pitat jednog tipa iz Bleda, njegov e-mail: mnorik@yahoo.co.uk  njegovo ime MIHA. 1 litra cca 200 kuna.

sa tim bojamo se mo¾e radit i na mojice

pozdrav u Osijek!!!!!
31.03.2003. 21:31
View Profile
3TT

thanx za info, btw. dobrih 15 minuta u banovoj jarugi Wink  i jos boljih 2 sata u gapu na astralisu Wink

A kak se zove ona obrada metallice???

(----)
02.04.2003. 14:45
View Profile WWW
3TT

..e da... i htio sam pitat po cem se najbolje crtaju dekoracije. Koji je onaj tanki materijal koji upije boju pa se vidi i s druge strane? + jer moze platno bit crno Shocked ?

(----)
02.04.2003. 15:44
View Profile WWW
suntribe

Quote from: "PsyCookie"
..e da... i htio sam pitat po cem se najbolje crtaju dekoracije. Koji je onaj tanki materijal koji upije boju pa se vidi i s druge strane? + jer moze platno bit crno Shocked ?

mislim da ti se crno platno i navise isplati uzeti jer prostor ce biti mracan a pod uw svjetlom jedino sto ti se sa tog platna treba vidjeti je sama dekoracija... jer u slucaju da uzmes bijelo platno, dobijes extra-free lampu koja ce ti savrseno obasjavati okolinu platna Wink

suntribe / shamanic sun
05.04.2003. 16:19
View Profile WWW
kristof

thanx za info, btw. dobrih 15 minuta u banovoj jarugi  i jos boljih 2 sata u gapu na astralisu  

A kak se zove ona obrada metallice???

hvala!!  metallica - seek & destroy - skazi rmx

mozes je skinuti na soulseek-u www.slsk.com , ja se nalazim na sajtu pod imenom transistors + ima gore jos puno dobre muzike. javi se mi da te stavim na USER LISTU ako zelis.

..e da... i htio sam pitat po cem se najbolje crtaju dekoracije. Koji je onaj tanki materijal koji upije boju pa se vidi i s druge strane? + jer moze platno bit crno  ?

ovako..... mi crtamo na grundirano platno. grund je bijele boje.

a onaj drugi materijal  - ja mislim da je pamuk, platno vezava + treba biti neraztegljiv - da se ne razteza - nismo jos isprobali ali smo videli kod decka kojeg e mail sam ti ostavio, pa kontaktiraj njega!!

ali sa tim  - drugim - mozes crtat na crnu podlogu ali se ne vidi sa druge strane.

cim saznam nesto vise javit cu ti.

+ako imate vremena 02.05.2003. radimo FULL AKROBATIK CIRCLE party na najboljem ( citaj underground ) mjestu u sloveniji, pa navratite da vidite kakav deco radimo + mozemo o tome jos vise popricat.

ako odlucite doci javite da vam sredimo neki jeftin smestaj.

peace, love & rock n roll
05.04.2003. 16:35
View Profile
strui strua

Quote from: "kristof"
metallica - seek & destroy - skazi rmx

...metlica-srchi mi znoj...
...bljak...
...ako čujem za jo¹ jedan ovakav slučaj u tranceu-prestajem ga slu¹ati istog momenta...
...disgusting...
...pa zar nije dovoljan jedan sun project... Evil or Very Mad

...dva floora,jedna fauna...
06.04.2003. 12:58
View Profile WWW
Avex

Rank: Tribe Leader

Quote from: "kristof"
mozes je skinuti na soulseek-u www.slsk.com , ja se nalazim na sajtu pod imenom transistors + ima gore jos puno dobre muzike. javi se mi da te stavim na USER LISTU ako zelis.

ovaj link odnosno web adresa ne vodi bas na tu stranicu...ili ja nesto krivo radim... Wink

As far as we can tell all power has been shut down everywhere,with few exceptions and even these exceptions are remarkable!
06.04.2003. 13:29
View Profile
Dovla
Administrator

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

adresa vam je www.slsk.org al ja ga vise ne koristim, dc++ mi je bolji Smile

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
06.04.2003. 13:37
View Profile WWW
psihodelikk
Guest
Leni

meni je soulseek ok
jest da si zahvaljujući inače odličnoj opciji browsanja korisničkih foldera spustim nekad i neko njesra..
ali bo¾e moj, da bi znao ¹ta valja...

'use your own fucking brain and learn directly from nature'
07.04.2003. 10:22
View Profile
3TT

aj da se mi vratimo na UV ->
el zna neko od ekipe iz attacka na kakom su platnu crtane one (tramuntana, il f. gluparium) dekoracije?
anybody??? Neutral

(----)
07.04.2003. 15:23
View Profile WWW
Pages: [1] 2
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

UV colors

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk