home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
15.08.2020. 14:50
82.251 Posts in 6.118 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Trinity @ SavaOdra 14.4.2007.

Pages: [1] 2 3 4
deimos

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

Opet nitko nece temu otvorit, lol...

Ugl nisam ni znao da cu ic al tad je pomagalo uletio pa sam se njemu skrpo za prijevoz... Neznam kad smo dosli, oko ponoci ili prije?, Val pustao mracni proggy, zenon i to, fino za warm, a vec je i ljudi bilo... The Higher Human Form - Almost God (brijem) - prezakooon! Mr. Green

Dovla isto dobar full on pustao, na tristana i tristana amd remix sam odvalio... Mr. Green Steta kaj je jedno vrijeme sound zajebavao pa je zvucalo ko da je napravio cut off na svim frekvama...

Stivena smo slusali nekih pol sata mozda, ugl oko 5 smo otisli doma... Filteria pa neka neo-goa-nesto ugl meni se opce nije svidjelo nakon prvih par ok stvari... Zanimljivo je kod te neo-goe kaj je pun k produkcije pokupilo iste produkcijske bolje ko stara goa... A zvuci puno losije, al ok   Mr. Green

Ugl dobro bilo, vrijeme je proletilo, ljudi puno mjuza dobra vrijeme ok... cuga isto... jedno veliko HVALA acidofilu na rakiji lol... Mr. Green i tak. jos sam nes htio napisati, mozda se sjetim later...

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
15.04.2007. 22:01
View Profile WWW
Ratko

Rank: Tribe Shaman

Gustav

Divan punk as fuck party...tehnicki ne savrseno, atmosfera bajna, jutro magicno....
Val Vashar - progresivno, tvrdo, crno, kiselo na momente... atmosfera warm up gathering stajla....

Dovla - rasplesan, full onovski cist...ljudi pojeli razglas i koliko god se pokusalo udovoljiti  masi, zvuk se raspadao...steta...party atmosfera

Steven - bam....pocetak dosadan.... jutro bozanstven...razrijedila se masa zvuk je postao jasan i dovoljno glasan...ekipa divna, rasplesana, jutarnji  psihodelicna...

Sve u svemu respektabilna zabava.... i ovo mi je mozda jedan od rijetkih partija na kojem je svirala ekipa koja doslovno zive muziku koju pustaju i u njoj nalaze drogu koja im je potrebna da budu tu gdje jesu....
Respekt oodvod timu i nadam se da necemo dugo cekati....Smile

22.02. Hypnodelix@Mocvara
22 - 28.7. Lost Theory Festival @ Gračac
15.04.2007. 22:04
View Profile
tee

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Warrior

za zabavicu...

morala sam to doć vidjet barem na kratko.. došli smo oko 1:45, otišli oko 3?4? neampojma...
s obzirom da sam spojila 24 vure bez čorke od dana prije + šepavost, dobro sam i zdržala.  

plejs je zaaakon.    s nasipa zgleda ko mini voovčina..  Wink

samo naprijed borci! ponovilo se!  

Many dead animals in the past changed to fossils, while others preferred to be OIL.
16.04.2007. 07:57
View Profile
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Fina Odra kao prvi open air u sezoni Very Happy.

Val me fakat iznenadio, bolje mixanje neg kaj sam ocekivao Wink. Dovlu nisam ni cuo zbog swarma ljudi koji su zesce prigusili ozvucenje koje i tak i tak nije radilo kak treba. Stiven ko stiven goa hitichi pomjeshani, svirao bi covjek 24 sata da  mu dash (i da ima dovoljno goe Smile ). Malo sranje oko agregata ali Shtef donosi drugi i spashava stvar!

Iduci put bi trebalo naplatiti upad i s tim parama servisirati Oddvod agregat. InNer se opet polomio ko picka i vozikao vamo tamo cijeli dan, angazirao kombije, skupljao kablove i td! leek! Dekoracije necu ni spominjat - nemas bas kaj dekorirat tamo osim drveta onog jednog. Mr. Green

Nema do jutra na Odri to vec svi koji su bili znaju. Nema ni do jutarnje goa usred nicega. E da i nisam mislio da ce ovo ikada izaci iz mojih usta - al daj DOSTA vise te goe! Iduci tjedan opet goa u KSETu - dajte mi dark trensa, gay housa i ostalog!

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
16.04.2007. 08:21
View Profile
Indra

Rank: Tribe Warrior

Sound of Psylence

Koji plejs...savrseno  Smile

Dosli negdje oko 11, nakon par full on-ova, napokon nasli mjesto radnje zajedno sa jos jednom skupinom entuzijasta na kotacima. Cijelo vrijeme se oslanjali na sound kao usmjerenje za party, al sounda nitti dubby...Tek kad smo nasli plejs, saznali da je sound upravo pusten  Very Happy Dobar tajming...
Val me skroz oduševio mracnim deep zvukom i finim prijelazima. Od svih zvijezda koje su svjetlile tu noc, on mi je bio najsjajnija zvijezda veceri  Very Happy .
Massive selection with no objection!  

Onda krenuo dovlaa on, steta sto ga je sound prebacivao, stvarno mu nije bilo lako... Al bilo je par dobrih stvari za razbacat se  \Very Happy/

Stivena nismo dugo slusali, goa mi nije bas nesto sjela, al vecina ekipe je uzivala, i bas je super da je bilo za svakog po nesto i svi sretni, a meni drago...

Respect ljudima koji su sve to osmislili i proveli u djelo, Valu na divnoj mjuzi i dragim ljudima na lijepim trenucima, posebno nekima od njih  Fly

Jedva cekam sljedece trensanje u prirodi  Very Happy

The powers that can be communicated to earth by means of music are as yet scarcely suspected by the average individual.But the time is fast approaching when people will select their music with the same intelligent care and knowledge that they use to select their food.When that times comes, music will become a principal source of healing for mankind
16.04.2007. 09:18
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

evo bit cu vrlo kratak...dosli smo tocno negdje oko 22 kako bi val krenuo tocno...ali zbog tehnickih poteskoca sve je kasnilo kojih sat vremena...plejs super, da se to dekorirat bez brige...i voov je na praznoj livadi pa ima svega i svacega...

nakon pocetne zajebancije sa soundom ...Val je slozio odlican set, dosta starijih stvari ali i novog sounda...izvukao si se setom od dva sata frende Wink

sebe nemam sta komentirat...puko sam, ne zelim vise ikad pustat u ovakvim uvjetima...  Brick wall

stivena sam cuo samo dve stvari, bio sam premrtav da ostanem dulje na partyu pa smo se pokupili vrlo brzo nakon mog seta

vidimo se na nasipu za dva tjedna...nadam se da ce tamo radit sound kak spada

e da jos nadodam odgovor na ovo:
Quote from: "deimos"
Opet nitko nece temu otvorit, lol...

kad se pol trensera ne sjeca nicega...bilo je polje gljiva na partyu  Razz

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
16.04.2007. 11:05
View Profile WWW
Neuromancer

Rank: Tribe Member

evo i mene Very Happy doodjosmo oko pola 1 na nasip, bogme je to bio dug put, neidem vishe bez auta Very Happy  taman smo doshli na jako dobar progressiv, fkt sam se iznenadio....bravo val Applause Deco je bio dobar.....chak je i sound bio dosta dobar....makar je malo shtekao kad je Dovla pushtao:)  pa sam bio zakinut malo, nisam mogao potpuno uzivat u full onu Crying or Very sad
al samo sam cekao stivena i gou....na pocetku mi nije bilo nesto, prvih par stvari ali je kasnije bilo jako dobro....i kad je svanuo dan...uh....kako je dobro bilo...i na kraju smo se pokupili u 6 jer smo morali na bus Confused  sve u svemu, jako dobro....i nadam se da ce sljedechi put bit jos bolje....
16.04.2007. 12:06
View Profile
kuvajt

Rank: Tribe Shaman

Quote from: "Dovla"
kad se pol trensera ne sjeca nicega...bilo je polje gljiva na partyu  Razz

Bilo je massivno plesati pod zvjezdanim nebom i prisjetiti se iznova - zasto volim/o trance  Hvala svima Angel

np Tetrameth - The Grinder Reminder  

The Spice Must Flow!
16.04.2007. 16:31
View Profile
fade2grey

yao bilo je savrsheno  Cool  a pogotovo mjuza i izlazak sunca .. nadam se da chu to josh koji put dozhivjeti jer se ne sjecham bash svega  Embarassed  i sad mi je previshe krivo  Crying or Very sad  pozdrav onima koji su ovo organizirali Very Happy Very Happy Very Happy

it s all about trance

http://myspace.com/2weird2die

Goa frik
16.04.2007. 19:48
View Profile
psihodelikk
Guest
Brijana

Rank: Tribe Leader

Citam ove komentare pa mi dodje milina. Na ovom partyu nisam bila (nis od plana prvo na Odru pa u RI pa u PU Very Happy ), ali to je nagovjestaj nove open air sezone. Jipii!

Quote from: "Karahana"

Iduci put bi trebalo naplatiti upad i s tim parama servisirati Oddvod agregat. InNer se opet polomio ko XXX i vozikao vamo tamo cijeli dan, angazirao kombije, skupljao kablove i td!

Svaka cast, super je sto postoji grupa entuzijasta koja si daje toliko trude bez zelje za zaradom, iz ciste ljubavi prema cijeloj prici. To je DIVNO!  

No naplatit neki umjereni upad je sasvim u redu, ipak treba pokriti troskove organizacije, agregata, prijevoza, razglasa itd. Zasto ne bi bio upad tipa donacije, ili neka fixna cijena pa npr. popust za studente?

Je li bilo hladno tokom noci?
16.04.2007. 21:26
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

Quote from: "Brijana"

u jednom trenutku nisam pitch mogao pomaknut na playerima na odredeno mjesto jer su mi se ruke zaledile...definitivno se treba toplo obuc za partijanje tamo

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
16.04.2007. 21:41
View Profile WWW
fade2grey

postalo je hladno tek kad smo krenuli doma  Mr. Green  jer nije vise bilo partijanja i uzhivanja u mjuzi  Crying or Very sad

it s all about trance

http://myspace.com/2weird2die

Goa frik
16.04.2007. 21:51
View Profile
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

No naplatit neki umjereni upad je sasvim u redu, ipak treba pokriti troskove organizacije, agregata, prijevoza, razglasa itd. Zasto ne bi bio upad tipa donacije, ili neka fixna cijena pa npr. popust za studente?

Na ovom plejsu je u biti nemoguce naplacivati upad jer bilo ko moze doc s bilo koje strane posto je plejs doslovce usred niceg . Mislim moguce je, ali bi previse truda trebalo ulagati u to sa provjerama narukvica ili necim slicnim. Neka shkrabica za dobrovoljne priloge se planira od uvijek ali nikako da osvane... Inace brijem da bi parti s ovakvim konceptom (znaci bez mocnog sounda i neke ne znam kakve organizacije) trebao biti besplatan, ali cinjenica je da to kosta i brijem da bi se samo s dobrovoljnim prilozima i shankom prikupilo dovoljno para da se barem benzin pokrije ljudima koji su vozili opremu.

Meni nije! hyper

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
16.04.2007. 22:08
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

mislim da ste ful korektni sto se upada tice i tu imate moj  

nema smisla naplacivat nesto sto je takav trash...ali nebi vam skodilo jednostavno napravit skrabicu i stavit je na sank i napisat donacije pokraj toga...ipak na kraju imate troskove pa bi i vama bilo lakse...a i po mogucnosti bi jednog dana imali opremu i kablove koji nisu u raspadnom stanju  Razz

16.04.2007. 22:32
View Profile WWW
Pages: [1] 2 3 4
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Trinity @ SavaOdra 14.4.2007.

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk