home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
15.08.2020. 00:35
82.251 Posts in 6.118 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Trinity @ SavaOdra 14.4.2007.

Pages: 1 2 [3] 4
val vashar

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

ja bi se ovim putem jos jednom htio zahvaliti organizatorima sto su me zvali na party; tnx Wink

Sodom Like There's No Gomorrah!
21.04.2007. 13:16
View Profile WWW
dreaddelic

Rank: Tribe Leader

Blejim u znopra

sebe nemam sta komentirat...puko sam, ne zelim vise ikad pustat u ovakvim uvjetima...

Dovl bio si dobar al komentar da ne zelis pustat u takvim uvjetim nema je totalno glup,
kaj si ti ocekivo od partija usred niceg WTF

...malo si previse zabrijo...

Tktktktk
24.04.2007. 15:58
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

Quote from: "dreaddelic"
Dovl bio si dobar al komentar da ne zelis pustat u takvim uvjetim nema je totalno glup,
kaj si ti ocekivo od partija usred niceg WTF

...malo si previse zabrijo...

ti si malo zabrijao...nije mene smetalo sto je party usred nicega (to mi pase)...nego cinjenica da se usred mog seta stalno dogadalo sranje s opremom, da mi je par puta uletavao "tonac" i drkao po mixeti (taman kad bi trebao premixavat), da su mi ugasili monitore na pola seta (nije da su mi potrebni ali uz onakav sound i mixetu fakat nisam mogao skuzit koliko mi je koja stvar glasnija ili tisa)...sorry al takvi uvjeti bas i nisu bajni...ne krivim ja tu nikoga individualno...al da se netko trebao ozbiljnije pozabavit s time je...nemres sound namjestat pol sata prije nego sto sve treba pocet ak neznas kak se sve treba spojit i namjestit

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
25.04.2007. 11:36
View Profile WWW
InNEr
Global Moderator

profesionalni amater

sta jeje, taj, tehnicki dio organizacije je odradjen krajnje neprofesionalno, bilo je tezhih sranja sa soundom i sa opremom opcenito, i ispricavam(o) se zbog toga, kako djima (posebno dovli za cijeg seta su se bash dogadala sranja, te stivenu kojem je jedno 5-6 puta prdnulo pojacalo.. ali i valu zbog kasnjenja i problema s wooferima Smile  ) tako i svekolikom pucanstvu koje je pohodilo tu zabavicu... iako nekako mislim da je njima jos najmanje smetalo...  Smile tehnicki problemi nisu nova stvar, ni kod nas, ni na (ilegal) sceni opcenito... correct me if i'm wrong... Laughing

jebatga, sound je fakat bio improviziran, nitsmo imali sve kablove (iso dvaput u chipoteku, pa frend doma iso lemit ; takvih kablova nema u komadu Confused), nit skretnicu, a ni nas a ni posudjeni sound nisu bash u najboljem stanju..

cak ni uz quick guide o tome kakvi su to picon (ticon?), a kakvi XLR prikljuchci, nisam znao sta i kako... nit znam ista o tehnici, krenuvsi od mixete pa do zvucnika... neznam npr. dal bi znao spojit monitore..  Laughing
pa sam brige oko toga prepustio svim ljudima dobre volje koji su izgledali kao da znaju nesto... Smile a "tonac" je my man Vuk, i neeeeeecuu da cujem nista, nista kontra Vuka!  Very Happy

vuk je priznao pogresku da je otfrljio basseve do kraja na pocetku, sto je izazvalo stanovite probleme..  Mr. Green  onda je dr.osh to oko 2-3 smanjio i stanje se donekle normaliziralo.. al onda su improvizirani kablovi (predpostavljam) i overload vukove mixete (koa je pogonila sve osim basseva) ponovo poceli radit probleme...

al trebate znat, samo jednu stvar covjek mora naucit ako zeli prezivjet na kanalu -  improvizacija je majka!  Wink  Smile

ja znam da mene to sve skupa nije pretjerano diralo, bio sam previse okupiran svim tim ljudima, fakat ih se skupila masa..  Very Happy

al, bitje bolje drugi put!  Very Happy

al da stvari ne budu tako sive, budemo ih malo zacrnili... moja shesterokutna klupica oko vatre, na cije projektiranje, racunanje, crtanje, piljenje, hoblanje, shmirglanje, cetverostruko lakiranje, kopanje, zatrpavanje, mjerenje s vaservagom, busenje i zakucavanje sam utrosio sate i sate vremena - iscupana i zapaljena, zajedno sa stupovima! nakon 2 dana...  Sad

takav oblik destrukcije je meni nepojmljiv.. mislio sam da ce je (eventualno) ukrast i odnest doma (cigani), ali da ce je potrgat i zapalit na mjestu di je stajala - to si nemogu objasnit...  Sad

sad ona kuvajtova (god damn locals!) dobiva na tezini..

al obecajem vam jedno, NEBU MENE NIKO JEBAL!
sljedeci korak je beton..  Twisted Evil  Twisted Evil

uz to, vec tradicionalno, ukradeno je sve sto je ostalo na kanalu (jer nije moglo stat u moj auto, cak nit nakon cetvrtog odlaska i dolaska nazad), a to ukljucuje moje dvije daske (pult i shank) zajedno s nogama, mali stolic (koji je bio idealan za povisivanje dj pulta), dvije katarinine gajbe ozujske (prazne ofc Laughing), strgana je jedna mreza (to im se valjda nije svidjelo?  Confused  Smile) + anjin uradak na stiroporu na kojeg je neko ugazio jos tijekom partija... zacudo, jedna "mreza" u obliku piramide je ostala neostecena i nakon pljackasko-destruktivnog pohoda... neocekivan cin milosrdja..

dakako, nesmijem zaboravit niti (ponovo) rastrgane vrece pune smeca...  Rolling Eyes

pa eto, till next time..

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
25.04.2007. 13:20
View Profile
farmer

Rank: Tribe Member

Quote from: "InNEr"

al da stvari ne budu tako sive, budemo ih malo zacrnili... moja shesterokutna klupica oko vatre, na cije projektiranje, racunanje, crtanje, piljenje, hoblanje, shmirglanje, cetverostruko lakiranje, kopanje, zatrpavanje, mjerenje s vaservagom, busenje i zakucavanje sam utrosio sate i sate vremena - iscupana i zapaljena, zajedno sa stupovima! nakon 2 dana...  Sad

Kaj tam postoji neko pleme koje pali drvene stvari koje nadje nasred livade????
 Brick wall  Brick wall  gees Very Happy

Teorija 1,2,3
25.04.2007. 15:08
View Profile
Vivec

Rank: Tribe Warrior

ahoj svima.

Trinity je bio moj prvi party takve vrste, Very Happy , pa ako išta vrijedi mišljenje neiskusnog mladca - preee jbn. najbolji party na kojem sam ikad bio  Very Happy  Very Happy  
od lokacije koja po mom nemože biti bolja (osim možda neke šume sa velikim entovima)
pa do Dj koji su (bez obzira na tehnićke probleme) napravili genijalan provod svima koji su bili tamo.

Ljudi bilo je mrak i jedva ćekam da bude opet.  Smile

Hvala vam.

" I painted over the wall of shame so freedom is
ashamed no more. Inferno ruled too many years
until the people chose the light. I put my
faith in you,and give to you my colours bright. "
26.04.2007. 20:17
View Profile
deimos

Vivec, jel to iz Morrowinda? Mr. Green

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
26.04.2007. 21:25
View Profile WWW
Vivec

Smile Je Smile

" I painted over the wall of shame so freedom is
ashamed no more. Inferno ruled too many years
until the people chose the light. I put my
faith in you,and give to you my colours bright. "
27.04.2007. 09:43
View Profile
InNEr
Global Moderator

profesionalni amater

bumpchina  Embarassed

Nema do jutra na Odri to vec svi koji su bili znaju. Nema ni do jutarnje goa usred nicega

onda krece GOA i ono predivno  jutro koje se pretocilo u   dan ...sreca sreca radost 
slike ionako govore 1000 rijeci u svakom slucaju to trea dozivit cak i ako se goa ne lajka !

ajmo sad malo šatafakapat o ocelotu i drzat se stvari koje su nam zajednicke  Wink

peace.gif

a eo i jedan reminder (ali i preview) koji mi je promakao
http://youtube.com/watch?v=hG-N9lyQ2kQ

joos malo da zatopli, samo jos malo..  Very Happy

17.01.2008. 11:49
View Profile
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

a eo i jedan reminder (ali i preview) koji mi je promakao
http://youtube.com/watch?v=hG-N9lyQ2kQ

Shivaaaaaa! hyper

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
17.01.2008. 11:59
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

jel to peti ili sesti put da je pustio mahadevu u tom setu? Mr. Green

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
17.01.2008. 12:41
View Profile WWW
InNEr
Global Moderator

profesionalni amater

jel to peti ili sesti put da je pustio mahadevu u tom setu? Mr. Green

ma to sam kad ga se trazi da pusti nesto narodno  Mr. Green Twisted Evil

17.01.2008. 12:45
View Profile
stallone

jutarnje
brukanje
 al bilo odlicno

not our thoughts
18.01.2008. 11:58
View Profile
fade2grey

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Member

ajooj moja prva prva odra .....

sjecanja...

sa ove odre jako lijepa Smile

savrsenstvo  Cool

it s all about trance

http://myspace.com/2weird2die

Goa frik
18.01.2008. 15:21
View Profile
pulse

Rank: Tribe Leader

-Homo Fanatikus-

If we're built from Spirals while living in a giant Spiral, then is it possible that everything we put our hands to is infused with the Spiral?
29.02.2008. 14:02
View Profile WWW
Pages: 1 2 [3] 4
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Trinity @ SavaOdra 14.4.2007.

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk