home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
17.09.2019. 13:15
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Trinity @ SavaOdra 14.4.2007.

Pages: 1 2 3 [4]
stevo

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Leader

jel to peti ili sesti put da je pustio mahadevu u tom setu? Mr. Green

a ti si kao bio onda da to mozes komentirat jel..... Wink

e dovla dovla....to kaj si tu postao sam shvatio kao salu naravno i nebi se nikad na to osvrnuo da nisi to na shoutboxu jucer spomeno isto na sto sam zakljucio da ti to stvarno mislis, a kako nisi bio tamo onda, to ti je netko morao reci  poslije toga.....mislim da je u djiru samo jedan sumnjivac za to......

ja sebe smatram dj amaterom oduvijek jer mi se u pernici jako malo cda moze sa trademarkom pohvalit,al zato to kompenziram sa setovima koji su planirani,slusani i mixani jaaaaako dugo,biram trackove po srodnim zvukovima,melodijama,kvaliteti i tonalitetima i nikad u mojim setovima neces cut 2 iste stvari,nikad neces cut da mjesam stilove goe (jedino ako pase prijelaz,koji mi je prijeko potreban, da predjem na daljnju pricu koju mislim ispricat, sa daljnim stilovima....) i svakom svom javnom pustanju dajem jednaku vrijednost svirao li pred 1000 ljudi ili pred 1 covjekom......tako da tvoju (neosnovanu posto nisi bio tamo) kritiku na taj set u najmanju ruku smatram....UVREDLJIVOM! i pogotovo zato sto mi i dan danas ljudi kazu da im je to jutro na ODRI bio trenutak koji nikad nece zaboravit....a niti ja.....zbog takvih trenutaka zivim i disem inace.......

ako bas toliko hoces znat koliko sam puta pustio Mahadevu tu vecer, reci cu ti......2 puta! i to original i MP3.com remix....ovaj drugi je na klipu inace....a razlog zasto sam ju drugi puta pustio je iskljucivo zato sto mi je puno prije toga,u zoru,dosao jedan decko do mene,zagrlio me i zahvalio se na mjuzi koju sam pustao i rekao da moraju ic(ekipa)....ja sam mu rekao da se vrate kasnije,jer sam mislio jos dosta dugo pustati,na sto mi je rekao "ak pustis Mahadevu opet,vratit cu se bar ja ziher....." na sto sam ja rekao,"ma nema problema stari,sam se ti vrati bit ce ti ista atmosfera kao i sada..." i kad se vratio sam pustio MP3.com remix,i snimljen je taj klip u tom trenutku......kakva je atmosfera bila onda,mozete se opet prisjetit,klip je gore jos uvijek..... Wink

kad smo vec kod te price,nemogu se neosvrnut na jednu situaciju sa mog 10 satnog seta sa Odre ovog ljeta kada mi je dosla jedna prezgodna plavokosa djevojka sa preljepim zelenim ocima  ujutro sa molbom da pustim Mahadevu opet i teska srca( ubijse.gif ) sam ju odbio......rekao sam joj da je vec bila i da ne pustam 2 iste stvari u setovima....al da cu samo za nju zato pustat slijedeci cijeli sat......  Mr. Green

stvarno neznam zasto si toliko kritican i bezobrazan prema ljudima koji respektiraju stari zvuk i staru,muzicki provjerenu i turbo kvalitetnu,skolu koja se sada mozda vraca na stare staze,tamo gdje pripada...........razumijem da nevolis takav zvuk i da to nije dio tvog duha,al dosta ljudi sa ovog foruma koje svi znamo isto nevoli gou i takav zvuk al su se svi pojavili na nekim Goa partijima i odali nama fanaticima respect sa svojim doprinosom,neki su pritom skuzili briju i super se zabavili.........e to meni znaci puno vise nego kad vidim goa fanatika kako prozivljava orgazam na gou u spici partija (isto vrijedi i za mene) smatram da jedino tako mozemo nesto napravit od te nase jadne scene koja zasluzuje puuuuuuno vise........znaci voli svoje i podrzi druge....kad bi to tako bilo, na svim nasim TRANCE partijima bi posjecenost porasla najmanje za 50% sto bi dalo jedan puno veci doprinos u razvoju nase scene....... Wink
17.10.2008. 02:12
View Profile
Dovla
Administrator

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

ne volim gou i tocka, kritican sam zato sto ne volim slusat stavove tipa "moras bit na visoj razini svijesti da bi razumio tu glazbu" "nisu ti chakre otvorene" , "ne volis dovoljno glazbu" "nikad ne pleses na partyu" i slicni bullshit...ja ne brijem da je goa losija glazba od bilo cega drugog niti brijem da je ono sto ja slusam najbolje i da sve ostalo nevalja...imam svoj stav do kojega sam dosao slusajuci tu glazbu niz godina

da te to ne jebe toliko nebi sad napisao 3 odlomka u kojima opravdavas samog sebe i svoje setove...reko sam ti jucer da cu doci na sljedeci tvoj set i poslusat ga od pocetka do kraja u komadu kad ti je to tak bitno...ajde oladi malo

np Bjorn Mandry & Thomas Gold - Supress You

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
17.10.2008. 02:27
View Profile WWW
stevo

Rank: Tribe Leader

ne volim gou i tocka, kritican sam zato sto ne volim slusat stavove tipa "moras bit na visoj razini svijesti da bi razumio tu glazbu" "nisu ti chakre otvorene" , "ne volis dovoljno glazbu" "nikad ne pleses na partyu" i slicni bullshit...ja ne brijem da je goa losija glazba od bilo cega drugog niti brijem da je ono sto ja slusam najbolje i da sve ostalo nevalja...imam svoj stav do kojega sam dosao slusajuci tu glazbu niz godina

da te to ne jebe toliko nebi sad napisao 3 odlomka u kojima opravdavas samog sebe i svoje setove...reko sam ti jucer da cu doci na sljedeci tvoj set i poslusat ga od pocetka do kraja u komadu kad ti je to tak bitno...ajde oladi malo

np Bjorn Mandry & Thomas Gold - Supress You

ne opravdavam svoje setove,pogotovo ne tebi koji ih nisi cuo,nego branim ih od lazi koje siris okolo bez razloga

a to za visu razinu svjesti sto pricas je totalni bullshit jer nisam u zivotu tako nesto rekao niti cuo nekog da to kaze a da cujem bi mu rekao isto to sto si ti sad rekao tako da....opet su ti razlozi za neopravdani i izasli iz tebe samog,kao sto sam ti reko prije,to sto ju nevolis nikom ne smeta dok svojim izjavama i postupcima stetis njoj i nama....

i ajde mi frajeru izvadi jedan moj post di kazem da je goa bolja mjuza od druge,di kazem da je mjuza koju ja slusam najbolja(najkvalitetnija) i da sve ostalo ne valja.....opet napadas bez razloga......

i nije meni bitno to sto ces Ti  doc poslusat moj set koliko mi je bitno da na jednom takvom nasem partiju prisustvuje jedan od bitnih karika nase sveukupne Trance scene koji znaci nesto vani i kod nas....zalosno je da se do ovog mora doc da to shvatis

np.liquid soul - global illumination 
17.10.2008. 02:40
View Profile
Pages: 1 2 3 [4]
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Trinity @ SavaOdra 14.4.2007.

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk