home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
15.09.2019. 17:22
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

Mirisni shtapici

Pages: [1]
MMarko

Rank: Tribe Initiate

Bash me zanima koji su vama najdrazi. Ja obozavam Darshane i Nag Champa (oni u plavom "socijalistickom" omotu). Nedavno sam kupio i one od Patchoulia, malo su jaci ali imaju isto neki poseban miris. U Rijeci ih se moze kupiti u robnoj kuci Ri, u Luchu (tamo imaju najveci izbor i najbolje cijene), te u jednom "indijskom" ducanu preko puta Hambya. Da li ima josh koji duchan u Rijeci gdje se mogu kupiti?

"...you're a little unsure about who you are. - Jack Cambell"
10.07.2002. 00:25
View Profile
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

u zagrebu ih ima gro...al ja nemam te stapice nego one kapi kaj stavis u vodu pa ispod imas malu svijecu koja ti to grije....od aroma imam cimet i kokos...prejebene su...i bas onak fora atmosferu napravi to kad zapalis svijecu u mraku....i onda jos pustim shpongle...ma zakon Smile

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
10.07.2002. 00:35
View Profile WWW
SHIVA
Banned

Rank: Tribe Leader

Nag Champa su zakon. Ova eterična ulja od voća i kaktusa su mi bezveze. Nag Champa je ful OK. Ima ih za kupit i u rijechkom drushtvu "Joga u svakodnevnom zhivotu" na maloj placi i tamo je najjeftinije.

It's not just a disco in the forest... it's an initiation of the tribe, it's like 60's all over again!
10.07.2002. 00:50
View Profile
Cathy Q

Offline Offline | Gender: Female

Ja se, kao i Dovla, gu¹tam uz miris aroma lampe (lavanda + bergamont i zaspem kao malo dijete)... ®eljela bih probati ¹tapiće, ali svaki jači miris mi smeta, pa mi pliz preporučite neke 'laganije' mirise...
10.07.2002. 02:09
View Profile
MMarko

Quote from: "SHIVA"
Nag Champa su zakon. Ova eterična ulja od voća i kaktusa su mi bezveze. Nag Champa je ful OK. Ima ih za kupit i u rijechkom drushtvu "Joga u svakodnevnom zhivotu" na maloj placi i tamo je najjeftinije.

Vidis, nisam pojma imao, morat cemo otici tamo da pogledam.

10.07.2002. 18:38
View Profile
MMarko

Primjetio sam dva sitna buga na forumu. Prvi. Kada gledam popis topica na ovom forumu ne pise tocan broj replyova na thread. Drugi. Kada saljem reply, kaze mi nekakav mail error. Ajde Dovla sredi to.

10.07.2002. 19:13
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

ajd budem ak ulovim vremena, danas radim ovaj sajt za monsun festival cjeli dan...bit ce fora..i optimizirao sam ga dojaja, ima nekih 170kb sa svim fajlovima...a toga ima...

ps ako znas sam ispravit ovu gresku javi mi se prek icqa pa da to sredimo...ja sam primjetio da neki slucajno postaju duple poruke...zadnja poruka od cathy je bila jedno 5 puta nastancana...hebiga...tek smo krenuli s forumom...

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
11.07.2002. 02:47
View Profile WWW
tee

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Warrior

Maloprije mi je nestal post! Nema ga a nije bome ni poslan!
Daj, Dovla fakat sredi to. Monsun-pagan-etc sajt je OK. Javi mi ako trebas panoramske fotke raznih lokacija Cresa. Imam ih pun q. Wink
Vratimo se na temu:
- stapici: jedino Nag Champa i to u ogranicenim kolicinama, jer mi inace sav namjestaj u stanu i macketine navuku miris i toga se ne moze tako lako rijesit. Kod posebnog pretjerivanja s kurenjem stapica, uhvati me tuberkulozni kasalj s prvim znacima gusenja. Nimalo ugodno. Cuvajte se stapica u malim prostorima.
- etericna ulja: to je vec sasvim druga stvar; lavanda, bergamot i razni citrusi (bitno da nije sladak miris) uvijek su dobrodosli. No, treba se sjetit da to postoji u stanu, pa onda treba oprat lampicu koja je sigurno prepuna prasine, pa zakurit svijecu... pa se onda prica zavrsi prije nego sto je uopce pocela, tj. ne da mi se.

Many dead animals in the past changed to fossils, while others preferred to be OIL.
11.07.2002. 11:38
View Profile
MMarko

Quote from: "tee"
- stapici: jedino Nag Champa i to u ogranicenim kolicinama, jer mi inace sav namjestaj u stanu i macketine navuku miris i toga se ne moze tako lako rijesit. Kod posebnog pretjerivanja s kurenjem stapica, uhvati me tuberkulozni kasalj s prvim znacima gusenja. Nimalo ugodno. Cuvajte se stapica u malim prostorima.

Meni je zakon kada mi cijela soba mirisi po Nag Champau  Mr. Green  Gledao sam na netu, postoji cijeli niz razlicitih proizvoda od eterichnih ulja Nag Champa, cak nekakvih sapuna, kupki i parfema(!).

11.07.2002. 16:57
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

Quote from: "tee"
Maloprije mi je nestal post! Nema ga a nije bome ni poslan!
Daj, Dovla fakat sredi to. Monsun-pagan-etc sajt je OK. Javi mi ako trebas panoramske fotke raznih lokacija Cresa. Imam ih pun q. Wink
Vratimo se na temu:
- etericna ulja: to je vec sasvim druga stvar; lavanda, bergamot i razni citrusi (bitno da nije sladak miris) uvijek su dobrodosli. No, treba se sjetit da to postoji u stanu, pa onda treba oprat lampicu koja je sigurno prepuna prasine, pa zakurit svijecu... pa se onda prica zavrsi prije nego sto je uopce pocela, tj. ne da mi se.

a gle...rekoh vec da se ja ne kuzim tolko u php da bi mogao te probleme ispravljat...strpite se do jeseni, naci cemo nekoga dotad...inace neke bugove koje vidim ovdje vidim i na novom shpica forumu tako da problem nije samo ovdje.....mislim da ako se ovdje javljaju neki problemi da je to zbog servera...nisam tolko modificirao taj php kod u forumu da se tak nesto sjebe gadno...no ajd...strpite se ili mi pomognite ako znate

12.07.2002. 13:07
View Profile WWW
Pages: [1]
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

Mirisni shtapici

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk