home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
17.11.2019. 10:22
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Ecliptica @ Klub 100 21/03/2003

Pages: [1] 2 3 ... 5
Elemental
Guest
val vashar

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

ja sam stranac, pa mi molim vas objasnite cemu tolika mrznja i pravljenje razlike izmedju progressive i goa psihodelicnog trensa Confused ?
zasto nekog zvati "digresivnim"?
ajde pocmite pljuvati, bas me zanimaju odgovori Neutral ...

Sodom Like There's No Gomorrah!
24.03.2003. 18:32
View Profile WWW
DraCo

Rank: Tribe Leader

Quote from: "Elemental"
nego goa nostalgicari i ostala zagrebacka digresivna publika koja je prisustvovala na dogadjaju u velkoj gorici mogli bi podjeliti svoja iskustva s nama obicnim smrtinicim koji slusamo novu mjuzu....ajde neki report

Pa, ja bi dao report, ako nitko nece ali buduci da sam ja nastupao i nisam bio cijelo vrijeme onda ce biti kratak... Bilo je super. Frend i ja smo bili trubaduri na digeridoo-ima, malo smo napaljivali ljude i onda se party nastavio. Nakon mog odlaska oko 1h za Viroviticu, frend je jos malo pratio Stivena na didg-u. Przilo se do jutra... Muzika dobra, skoro pa acid, pa malo goa, pa 303 vrishti cijelu noc... Sve u svemu, super.

Klub 100 je odlican prostor za ovakve partije, bilo je puno ljudi, ali ih je malo plesalo. Vise smo chagali mi koji smo nastupali.  Laughing

A very big fuck you ide udbashici koja je radila na shanku i odbila nam dati konzumaciju koju smo trebali imati. To je moja jedina zamjerka.

hardcore life.means.hardcore tools.means.hardcore rules

Diggarama // personal // Soundcloud
24.03.2003. 20:09
View Profile WWW
suntribe

Rank: Tribe Initiate

Quote from: "DraCo"

Pa, ja bi dao report, ako nitko nece ali buduci da sam ja nastupao i nisam bio cijelo vrijeme onda ce biti kratak... Bilo je super. Frend i ja smo bili trubaduri na digeridoo-ima, malo smo napaljivali ljude i onda se party nastavio. Nakon mog odlaska oko 1h za Viroviticu, frend je jos malo pratio Stivena na didg-u. Przilo se do jutra... Muzika dobra, skoro pa acid, pa malo goa, pa 303 vrishti cijelu noc... Sve u svemu, super.

Klub 100 je odlican prostor za ovakve partije, bilo je puno ljudi, ali ih je malo plesalo. Vise smo chagali mi koji smo nastupali.  Laughing

A very big fuck you ide udbashici koja je radila na shanku i odbila nam dati konzumaciju koju smo trebali imati. To je moja jedina zamjerka.

sto se 'agresivnosti' partyja tice, totalno si u pravu.. doslovno se przilo do samog kraja.. btw, za znalce, zadnja stvar je bila 'eye am the i' koju je stiven morao napola prekinuti jer je vec bilo 4 sata... inace, da ne mislite da je to samo prekinuo bez ikakvog ritma, varate se Wink decko zna posao! sto se cuge tice, stvarno mi je zao.. i ja sam s tom brdjankom imao problema... jebiga..

suntribe / shamanic sun
03.04.2003. 23:51
View Profile WWW
njax

Rank: Tribe Warrior

Quote from: "Elemental"
digresivna publika

prvi put cujem za ovaj termin Davore  Mr. Green
digresija je odmak od glavne teme, a ako si ¹tel reć da su kontra progresivni, ondak se to veli regresivni...

btw. moj omiljeni HC band (ili jedan od),7 seconds, je otpjevao i otsvirao stvar "Regress, No way..." jebeno jeben uradak, himna takoreci.

i sve je time receno, ali of kors nevezano za trans glazbu! Wink

I love the smell of napalm in the morning.
Smells like... ...Victory
04.04.2003. 10:41
View Profile
DraCo

Quote from: "suntribe"

sto se 'agresivnosti' partyja tice, totalno si u pravu.. doslovno se przilo do samog kraja.. btw, za znalce, zadnja stvar je bila 'eye am the i' koju je stiven morao napola prekinuti jer je vec bilo 4 sata... inace, da ne mislite da je to samo prekinuo bez ikakvog ritma, varate se Wink decko zna posao! sto se cuge tice, stvarno mi je zao.. i ja sam s tom brdjankom imao problema... jebiga..

Ma, to je vise zapravo bilo smijesno, nego bijesno.  Laughing Mi dodjemo do sanka nakon sto nam je Denis rekao da imamo konzumaciju, a zena pocne okretati ocima... Onda slijedi provjera identiteta: "Nabrojite tko sve nastupa". Mi izbrojimo, onda se pocne smijati i kaze da tamo radi vec xx godina i da nikada tu nije toliko ljudi nastupalo.  Very Happy

04.04.2003. 12:16
View Profile WWW
suntribe

Rank: Tribe Initiate

Quote from: "DraCo"

Ma, to je vise zapravo bilo smijesno, nego bijesno.  Laughing Mi dodjemo do sanka nakon sto nam je Denis rekao da imamo konzumaciju, a zena pocne okretati ocima... Onda slijedi provjera identiteta: "Nabrojite tko sve nastupa". Mi izbrojimo, onda se pocne smijati i kaze da tamo radi vec xx godina i da nikada tu nije toliko ljudi nastupalo.  Very Happy

jeste dobili na kraju cugu?

suntribe / shamanic sun
04.04.2003. 12:20
View Profile WWW
DraCo

Quote from: "suntribe"
jeste dobili na kraju cugu?

Nakon 15 minuta navlacenja uspjeli smo se ogrebati za 2 Fante. Ja sam doduse htio uz to kupiti Red Bull, ali je "pipnicarka" skuzila da hocu jos jedno besplatno pa je digla paljbu.  Mr. Green

04.04.2003. 17:58
View Profile WWW
hip

Nadam se da vas to neće sprijeciti da nastavite tamo i dalje radit partije  Very Happy

Neko zhito?
04.04.2003. 21:22
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

drago mi je sto smo bogatiji za jos jedan trance party, al bi stvarno volio da se izbaci ta goa iz vaseg programa...za sve ostalo, massive support  Wink

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
04.04.2003. 21:26
View Profile WWW
Avex

Quote from: "Dovla"
drago mi je sto smo bogatiji za jos jedan trance party, al bi stvarno volio da se izbaci ta goa iz vaseg programa...za sve ostalo, massive support  Wink

pa sta ti goa tolko skrivi da ju tako mrzis? Crying or Very sad

As far as we can tell all power has been shut down everywhere,with few exceptions and even these exceptions are remarkable!
05.04.2003. 03:32
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

a cuj, ja smatram da joj je proslo vrijeme odavno...

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
05.04.2003. 11:29
View Profile WWW
3TT

...uopce ne kuzim sta su se svi zakacili za taj djir... novo, novo, i samo novo.... ja ko kuce imam tonu progresive(koju obozavam) al isto tako imam i tonu dobre goe koju niposto ne namjeravam bacit... samo zato sto je sad u djiru progresiva.. puno vece zadovoljstvo mi je na partiju cut sve to zajedno u nekom dobrom tajmingu (goa ujutro) ...
Mislim da je mjuz koji slusamo ipak malo izvan te vremenske dimenzije Rolling Eyes

npr. Shakta - Lepton Head (stvar koju smo svi culi milijun puta, al meni je jos uvijek jebena Very Happy )

(----)
05.04.2003. 13:12
View Profile WWW
psihodelikk
Guest
Avex

Quote from: "silvercobra"
Quote from: "Dovla"

daj mi, molim te, objasni kako netko tko slusa psy trance toliko ne moze smisliti gou! od goe je sve pocelo, gou treba postovati, od goe se razivo psy. gou moze mrziti samo onaj tko je odmah poceo sa psy-om. onaj koji nije slusao prijelaz sa goe na psy (hallucinogen, masada, om-ykron). to mi stvarno nije jasno. goa je lektira za svakog psytrancera koji drzi do svoje kulture i korijena Very Happy

respect to goa, respect to goa gil, respect to ap

np. MFG - Overload (bilo je to davne '96)..

ja bi jos nesto i dodao ali ti si to tako dobro rekao...sla¾em se 100% Very Happy

As far as we can tell all power has been shut down everywhere,with few exceptions and even these exceptions are remarkable!
05.04.2003. 13:53
View Profile
Pages: [1] 2 3 ... 5
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Ecliptica @ Klub 100 21/03/2003

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk