home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
22.09.2019. 05:04
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Astralis Full On@Gap 29/03/2003

Pages: 1 2 [3]
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

Quote from: "MMarko"

sjec sjec

dosta vise o ovome, s tobom nema svrhe ulazit u ovakve rasprave...nastavite o astralisu...

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
04.04.2003. 09:24
View Profile WWW
suntribe

Rank: Tribe Initiate

Quote from: "frost"

2002.g. nije bilo retrodelice. zadnja je bila ove godine u prvom mjesecu i ludvig je bio katastrofalan, a prije nje je bila u 11 mj. 2001 i tada je ludvig bio jako dobar al se ne sjecam bas da je nesto pustao AP  Confused  

what about mahadedva? Wink

suntribe / shamanic sun
04.04.2003. 12:31
View Profile WWW
Red Dwarf

Rank: Tribe Initiate

Quote from: "Elemental"
ma gle ljudi neka radi ko god hoce partije, s astralismom je ipak sve to pocelo, nebi ni znali sta je trance d anije bilo njih, na tome svaka cas...da su malo sjebali jedno vrijeme jesu..ali se popravljaju i ako tako nastave uskoro ce biti full uredu...poceli su dopeljavat ipak ekipu koja valja, synchro, vega, kristof, probili su mokk na sto im stvarno SVAKA CAST jer su decki super, bit ce ziher i drugih gostovanja koja ce vrijediti poslusati...ipak ti ljudi zive od toga i nije im svejedno ako im propadne parti i ne napune gap! dajte malo optimizma , dosta mi je slusanja nis nevalja...naravno da nis nevalaj ali ce biti bolje ! amen Smile ....

pa gle....kad vec u zadnje dvije godine nisu skoro nis novoga napravili...osim dvije tri iznimke......sve ostalo....po meni je jedno veilko kenjanje.....

tehnicki su i cut i ludvig odlicni...a cut je bio jedan od ponajboljih dmc dj-a kada je tam nastupao........ali izbor ploca katastrofa a kolko cujem od dovle...i dalje su katastrofa......

i meni je vec fakat pun krac.....za izlike tipa...tu je premalo ljudi....da bi se moglo dovest neko kvalitetno..ime.....a da su na to prije mislili....sa postupnim nadogradjivanjem scene...i postepenim dovodjenjem ....manje skupljih imena......(evo vam paravan na techno sa perfectionom-sa kakvim imenima su poceli pa gdje su sada).....i edukacijom ekipe....ali ne.....mi ce mo zvati po nti put ..ljude koji i nas zovu van.......

pa eto im ga na...sad...i uopce me zaboli vise za astralis dok god....je tak kak je.....radije cu doma sve to slusat....neg vise odlazit .....na tu trenutnu propast......

ma da sve je to zaljude ..i da volim sljadoled
06.04.2003. 01:31
View Profile WWW
val vashar

Rank: Tribe Spammer

Quote from: "strui strua"
...gle,buraz ja nisam bio ni na jednom astralisu nit ne mislim ići a ipak znam kaj je to trance i to puno prije 90 posto ekipe kaj se ovdje javlja...

ja sam psy poceo slusati u zadru - a tamo ima samo dopa, bombona, house-a i techna Wink ...

Sodom Like There's No Gomorrah!
07.04.2003. 15:01
View Profile WWW
Pages: 1 2 [3]
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Astralis Full On@Gap 29/03/2003

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk