home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
16.06.2019. 00:47
82.231 Posts in 6.104 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

Media Mediterranea 5 prednajava

Pages: 1 [2]
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

gle, kad god si nesto radio uvjek smo citali da ces dovuc ovo ili ono ime...prije par mjeseci si napisao vijest "mozda uskoro mpdqx label party kod nas"...mislim onak, znam ja kakvo je stanje na sceni al cemu to nabrijavanje kad jos nisi ziher...ja osobno nebi nikad izjavio da cu dovest neko ime dok to 100% nemogu potvrdit...a fala bogu imena koja ste planirali dovest u zadnjih par godina ima ko pljeve...ista shema je bila s ovom kompilacijom, prvo je trebao bit cd...i bilo je ziher da ce ic na tatsu, pa nakraju ispao EP za hadshot...uvijek se ista shema ponavlja i zivcira me to, cisto iz razloga sto stvarno ispadas nepouzdani izvor informacija...uglavnom ovom partyu cu se veselit kad sve bude potvrdeno...a psovke molim ljepo zadrzi za sebe

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
04.04.2003. 18:03
View Profile WWW
ganeshdj

Rank: Tribe Leader

"mozda mpdqx party kod nas" znachi mozhda,ne znachi,sigurno,
nije to bila nikakva vijest,nego natuknica.
shto se partija tiche i dalje je u djiru,a dok bude definitivno siguran
alternativni prostor Attacku koji će ga i isplatit onda će se i odr¾at.
za koje druge partije prichash pojma nemam,pogotovo imena koja
se spominju godinama,jer tebe na partijima viđam zadnje dvije godine.
ako smo koji put i razgovarali privatno,i ja sam izrazio svoju ideju koga
bi evenutalno zvao to su bile ideje u privatnom razgovoru,
ne slu¾bene NAJAVE.partiji sa jakovom,shamanom,tatsu ekipom i
s kim već su se  koliko znam odr¾ali.
bilanca im je bila hvala kurcu negativna,no nema veze,
nek se rade partiji,mi ćemo po njima kenjat i tako ćemo natjerat organizatore da pobolj¹aju ovu na¹u voljenu trance scenu.
nit ja pričam da ja nekog dovlačim,nit ja organiziram MM5 fest,
ja sam bio zamoljen da puknem neke prednajave ¹to i jesam.
kada festival board ili tko već,nekog većeg festivala,
na flyer ili web stavi najavu sa hrpom artista,i označi
NOT 100% CONFIRMED,
kao ¹to je slučaj sa npr.Samothraki festivalom(i masom ostalih)
onda je to valjda OK.
pa da jebiga nismo mi tak ozbiljna ekipa ko oni.
ma joj,bla čovječe.

dalje,¹to se tiče cd'a,koliko vidim on izlazi.
dodu¹e ne cd,nego ep varijanta ¹to sigurno nije do mene,
nego do osobe koja vodi label,yaniva,koji izabire ¹ta će se izdavat
na njegovom label-u.da ne ide u toj verziji ne bi i¹ao u nikakvoj.

04.04.2003. 19:04
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

recimo da sam konkretno mislio na proslogodisnji monsun pagan feeling festival gdje si govorio o tome kako bi doveo wizzy noise...al bla...fakat mi je sad glupo nabijat ti to na facu, htio sam samo rec da mi se ne svida shema objavljanja necega sto nije 100% ziher...sto se tice samothraki ekipe i svih drugih vecih organizatora njima cu prije vjerovat nego nekome tko vec par puta nije uspio sa dovlacenjem stranih imena...a ovaj cd je dobar primjer...jer sve ovo sto si o njemu napisao je meni kristalno jasno zasto je do toga doslo...al zasto si onda morao sa ogromnom sigurnoscu nabrijavat ekipu da ce bit kompilacija i da ide za tatsu....mislim, kuzim u neku ruku da ti je ful drago kad se otvori takva mogucnost da nesto uspijes isfurat na stranom labelu al jednostavno nije ok izjavit nesto takvo ako nisi siguran da ce stvarno tako i bit...i nije mi isto ako se nekom jednom zalomi da ne dovede neko ime ali ti jednostavno nisi jedan od tih...od tebe sam cuo hrpu stvari koje ces napravit, imena koja ces dovest i slicno i hrpa toga se nije ostvarila....i kako drukcije onda da gledam na ovaj party nego skepticno...

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
04.04.2003. 19:20
View Profile WWW
val vashar

Quote from: "Leni"
EZ Rollers? Najtrazenije face od svih ovdje nabrojanih. Zato i najsumnjivije

nisu ni x-dream bas pre-dostupni Wink ...

ali ja cu se ove godine potruditi dovuci do pule, jer mi se cini da sam zbog svoje ljenosti propustio i previse toga...

np bitmonx - erdbeer kiwi remixes (by xv kilist, reefer decree & p.o.t.s.)

Sodom Like There's No Gomorrah!
05.04.2003. 08:46
View Profile WWW
Anonymous
Guest
Dovla
Administrator

NyanNyan

kreso..
postoji stvar koja se zove sloboda govora...no isto tako postoji bezobrzazno izrazavanje, psovanje, uvrede i slicno....koje ni u kojem slucaju ne toleriram na ovakvom mjestu, i zato brisem takve topice i zato sam izbrisao ovaj zadnji tvoj, ti stvarno mislis da ce uvrede nesto rijesiti?...mogao si mi reci sta god mislis i zasto to mislis, opravdat svoje postupke ovdje i obrazlozit zasto si nesto napravio kako jesi i nebi bilo problema, na kraju krajeva pa zasto nebi vodili malo zescu raspravu?....ali ja tebi nikad nisam djelio uvrede, psovke i slicne stvari....kao i uvijek, nisi spreman gledat na stvari objektivno nego moju primjedbu na ovaj festival dozivljavas subjektivno...nisam te vrijedao i trazio sam od tebe da to isto ne radis...nemam ni ja zivaca pisat kritike o tvojim partyima kad ih uvijek shvatis kao da te neko napada a u realnosti svi zelimo da na kraju ispadnu bolji i da mozda usvojis ono sto ti ja ili netko drugi zeli reci...sto se tice petrovica account mu nije zbrisan nego je bannan, zbog istog razloga koji sam i tebi naveo, i zato jer covjek odgovara na privatne poruke javnim putem a to definitivno nije uredu, no vratit cu ga natrag nakon sto oluja od ovoga prode....sada bi najrade zatvorio ovaj topic ali mi je glupo sto se radi o normalnoj temi koju smo sjebali sa ovom svadom...pa necu...molim vas da dalje nastavite normalno o festivalu a tebe kreso ljepo molim da prije postanja izfiltriras psovke i uvrede jer ih ovdje nikako ne toleriram..a ako bas mislis da moramo i dalje o ovome raspravljat onda cemo to sredit uzivo...hvala

05.04.2003. 11:26
View Profile WWW
Avex

Rank: Tribe Leader

Quote from: "val vashar"
np bitmonx - erdbeer kiwi remixes (by xv kilist, reefer decree & p.o.t.s.)

orginal mi je jos najbolji... Rolling Eyes

As far as we can tell all power has been shut down everywhere,with few exceptions and even these exceptions are remarkable!
05.04.2003. 12:00
View Profile
Pages: 1 [2]
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

Media Mediterranea 5 prednajava

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk