home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
19.10.2019. 03:01
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

promocije ljetnih festivala and then some

Pages: [1]
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

Evo vidim da polako svi samo nicu sa ljetnim festivalima pa samo da kazem par rijeci kako bi ja neke stvari vezano uz sajt ove godine rijesio

prosle godine sam radio onaj sajt za monsun pagan feeling festival koji se nakraju nije odrzao i odlucio sam da vise necu radit nikakve specijalne festival sajtove iz cistog razloga sto mi je to prevelika tlaka i naravno ne dobivam nikakve pare za svoj trud...i naravno bilo mi je to idiotno zato jer sajt nakraju nije nicemu koristio..

uglavnom, predlazem sljedece, sami vidite kako sam rijesio ovo za samothraki, tako bi napravili sekciju promocije i u njoj bi stavili na isti nacin informacije za svaki festival koji bi se odrzao na ovim prostorima, to mi je najjednostavnije i brijem najucinkovitije sobzirom da je promet na trancepleme sajtu puno veci nego da sad radim neke special sheme

ako ste bas zapeli za neke sajtove onda trazim pare, nemojte me krivo shvatit al moram negdje povuc crtu, mislim da sam vec dovoljno toga napravio da se moze vidjet da znam svoj buduci posao, i sami mozete vidjet na mom sajtu neke uradke pa ako neko nesto treba, nek se javi....eto, that's it...sad idem radit malo neke wallpapere  Mr. Green

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
03.04.2003. 22:31
View Profile WWW
Pages: [1]
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

promocije ljetnih festivala and then some

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk