home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
01.04.2020. 18:10
82.245 Posts in 6.113 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

sta jos da stavimo

Poll
Question: Cega bi vise htjeli vidjet na sajtu? (Voting closed: 05.04.2003. 16:10)
Recenzije - 2 (22.2%)
Kolumne - 5 (55.6%)
Galerije - 1 (11.1%)
Playliste - 0 (0%)
Biografije - 0 (0%)
Sve je super, nista ne fali - 0 (0%)
Sajt je mega kara, sve treba mjenjat, propucajte se kroz mozak i tako to - 1 (11.1%)
Total Voters: 7

Pages: [1]
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

evo dosta sam razmisljao u zadnje vrijeme sta da jos stavimo na sajt a da nam fali..osim nagradnih igra i intervjua koji su vec neko vrijeme u planu i dolaze uskoro nemam bas previse ideja...bilo je jos ideja o tome da se napravi neka drug info sekcija pa da stavljamo infoe o nekim malo ekzoticnijim drogama koje su karakteristicne za trance scenu, dao sam nekim ljudima da to rade al nisu nista dosad napravili pa evo pitam ako ima netko zainteresiran da pise takve informativne tekstove...materijala za to ima hrpetina na www.erowid.org ...eto, to je jedino sto mi je bilo na pameti....jer imate jos nekih konstruktivnih ideja kako da sirimo sajt....e i mala anketa usput slicna onoj koju sam zadnji put stavio

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
05.04.2003. 16:06
View Profile WWW
Leni

Rank: Tribe Initiate

ne shvaćare  Smile
kome si uputio molbu za pisanje, nadam se kompetentnima,
a u tom slučaju nije čudo ¹to ni¹ta nije napravljeno
jerbo: tko bi se javno izlagao sa nečim tako kompromitirajućim?  Smile

zanimljiva stranica though

'use your own fucking brain and learn directly from nature'
07.04.2003. 15:29
View Profile
Elemental
Guest
val vashar

zasto na trancepleme-nu nije prezentiran dj tomislav i njegovi projekti?

Sodom Like There's No Gomorrah!
07.04.2003. 16:05
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

ja sam covjeka drage volje molio nekoliko puta da nesto napise o sebi i o soundformsima i nije nista napravio....isto tako sam i juru u planetu pitao da napise nekaj o sebi i reko je da mu se neda i da mu je to bezveze....jebiga

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
07.04.2003. 16:49
View Profile WWW
val vashar

Quote from: "Dovla"
....jebiga

bas tako.

Sodom Like There's No Gomorrah!
07.04.2003. 16:53
View Profile WWW
MMarko

Onak, like imash 4 najave na sajtu. Dvije u 4. mjesecu i dvije u 5. Toliko o tome. BTW jel sam ja to poludio ili si ti stavio najave za Ljubljanu? Fuckin' nemoguche!  Rolling Eyes Daj, bar budi dosljedan onome shto govorish.

"...you're a little unsure about who you are. - Jack Cambell"
08.04.2003. 18:16
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

za najave se obrati davoru, on ih stavlja, al opet ne kuzim u cemu je konkretno problem, mislim da pokrivamo sve trance partye....sto se tice slovenije ja sam "dosljedan"  Rolling Eyes  Mr. Green ....stavljamo najave za sloveniju, hrvatsku i bih...praise the lord  Mr. Green

08.04.2003. 18:33
View Profile WWW
Shiva Morg Mapusa

Rank: Tribe Member

Quote from: "MMarko"
<...> BTW jel sam ja to poludio ili si ti stavio najave za Ljubljanu? Fuckin' nemoguche!  Rolling Eyes Daj, bar budi dosljedan onome shto govorish.

Daj mi molim te reci gdje je problem sta je stavljena najava za Lubljanu?!Trebao si navratiti; vidjeti i onda komentirati i eventualno negodovati!Moram priznati da se ta ekipa stvarno trudi, a to sto nekim pojedincima nije pravo nije njihov problem.

P.S.Ovaj ti post pisem iz Ljubljane 2 i po sata nakon arty, pa si ti misli Mr. Green

From Our Minds To Yours<--><--><--><-->
<--><--><--><--><--><--><--><--><-->
www.plus8.com<--><--><--><--><--><-->
<--><--><--><--><--><--><--><--><-->
03.05.2003. 09:30
View Profile
Elemental
Guest
MMarko

Quote from: "Shiva Morg Mapusa"
<...> BTW jel sam ja to poludio ili si ti stavio najave za Ljubljanu? Fuckin' nemoguche!  Rolling Eyes Daj, bar budi dosljedan onome shto govorish.

Daj mi molim te reci gdje je problem sta je stavljena najava za Lubljanu?!Trebao si navratiti; vidjeti i onda komentirati i eventualno negodovati!Moram priznati da se ta ekipa stvarno trudi, a to sto nekim pojedincima nije pravo nije njihov problem.

P.S.Ovaj ti post pisem iz Ljubljane 2 i po sata nakon arty, pa si ti misli Mr. Green

Ahoj hlapec, ja studiram u Ljubljani i jako me zanima shto se zbiva tamo, ja sam se zalio da NEMA najava za Ljubljanu jer sam jednom prilikom dobio odgovor da trancepleme promovira SAMO hrvatsku trance scenu shto je IMHO, jako jako glupo. Kaj, ne razumes hrvashki?  Mr. Green

"...you're a little unsure about who you are. - Jack Cambell"
05.05.2003. 12:30
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

Ahoj hlapec, ja studiram u Ljubljani i jako me zanima shto se zbiva tamo, ja sam se zalio da NEMA najava za Ljubljanu jer sam jednom prilikom dobio odgovor da trancepleme promovira SAMO hrvatsku trance scenu shto je IMHO, jako jako glupo. Kaj, ne razumes hrvashki?  Mr. Green

aha, i sad si znaci bio jako duboko emocionalno potresen zato jer smo promjenili svoju politiku...bljuv  Rolling Eyes  Mr. Green

seriously, nemam volje vise citat tvoje izljeve ovdje, jedino sto znas radit je prigovarat da ti nekaj ne pase na sajtu, cudo je ako sam uspio procitat dva tvoja posta u kojima ne prcas nekoga u mozak...prema tome smatraj ovo zutim kartonom, jos jedan ovakav post i letis van...nije mi zelja bannat nekoga ali ako se ne urazumis ocito da necu imat izbora...closing this one

05.05.2003. 16:42
View Profile WWW
Pages: [1]
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

sta jos da stavimo

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk