home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
18.06.2019. 02:49
82.231 Posts in 6.104 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

bugovi, sranja i pyzdarije...

Pages: [1]
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

daklem...sobzirom da sam ja u fazi malog poboljsanja dizajna trancepleme sajta i izradi ovog monsun pagan festival sajta(btw cascading style sheetovi su zakon!!!) nemogu bas pazit na probleme na forumu tj. ne kuzim se tolko u php da bi mogao ovakve greske ispravljat...doublev koji takoder ima status admina na ovom forumu ce ubuduce takve stvari pokusat rijesit no sad je na moru pa vas molim za strpljenje...ili jos bolje ako znate rijesit problem nemojte to tu pisat nego mi se javite na icq i poslat cu vam fajlove od foruma pa pokusajte ispravit...eto...a shiva daj boga ti kolko ti crtas te smajlije...oces ih napravit il ne??? Rolling Eyes  Razz

mental note...close photoshop & dreamweaver....brain needs sleep....

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
11.07.2002. 04:53
View Profile WWW
SHIVA
Banned

Rank: Tribe Leader

Quote from: "Dovla"
daklem......a shiva daj boga ti kolko ti crtas te smajlije...oces ih napravit il ne??? Rolling Eyes  Razz

Jesam... maximalno sam ih pojednostavio i evo sad ti ih shaljem pa ako ni to ne valja morat chemo neke drugachije Sad

It's not just a disco in the forest... it's an initiation of the tribe, it's like 60's all over again!
11.07.2002. 16:16
View Profile
MMarko

Rank: Tribe Initiate

Evo cini se da sada sve dobro radi. Da, CSS su zakon.

"...you're a little unsure about who you are. - Jack Cambell"
11.07.2002. 16:54
View Profile
hypnotic

Rank: Tribe Member

ne updatea last message kako treba...recimo ja sam dvije poruke napisao nakon psycookie-a a nije ih evidentiralo....wtf?!?!?!?

"Mutation......It is the key to our evolution."
22.07.2002. 15:34
View Profile
hypnotic

Rank: Tribe Member

evo postao sam reply i kaze mi da je failed, ja ponovim i vidim duplu poruku  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad

I dovla, jer mozes maknuti ovo sranje "last edited"....bla bla... Meni je totalno iritirajuce....

"Mutation......It is the key to our evolution."
22.07.2002. 15:35
View Profile
doublev

evo mene s mora pa nek me netko uputi u probleme, tek sam stigao.. a dovla otisao...

da cujem?

blaaaaa.... Smile
25.07.2002. 14:58
View Profile
doublev

failed sending email?!
hmmm..
jel to svima dodje nakon sto postaju u ovaj thread ili samo nekima? i kome tocno?

blaaaaa.... Smile
25.07.2002. 15:01
View Profile
N.

Rank: Tribe Warrior

Nema vise toga problema.Sve radi ok.

VESLAJ! GONJAJ!!
25.07.2002. 16:38
View Profile
N.

Rank: Tribe Warrior

Meni javlja isto.

VESLAJ! GONJAJ!!
25.07.2002. 16:39
View Profile
Pages: [1]
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

bugovi, sranja i pyzdarije...

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk