home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
26.05.2019. 14:55
82.230 Posts in 6.103 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

K: pojacalo i zvucnike

Pages: 1 [2]
t0c

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

Quote from: "psihodelikk"
Quote from: "t0c"
naime kopao sam metar puta pol metra puta metar i dvajst duboku rupu dosad, posle joba.
tocnije grob, a ne klasicnu vulgaris rupu. al ne za ljude naravno. za krmachu od 200kg. laka joj zemljica.

ne znam.. ja kod babe i dede u slavoniji sam gledao kak oni od toga rade kulen, kulenovu seku, cvarke, krvavice, svarglu, kobasice, sunku, djigerice sa cesnjakom... zasto vi zakopavate? to za 'ladnetinu ili? Laughing

hahaha lol... neee! jebo hladetinu!
herc čopio jadnu prasicu a trebala se oprasit za tjedan dva, tak da mozes platit da ju veterinari odfuraju za 1500kn ili mozes ko neki debili bacit u čiče ili ju mozes zakopat metar i pol duboko jer se nemre iskoristit za jest jer kad umre umru i prascici unutra, a ne zelis jest zivotinju sa mrtvim zivotinjama unutar te zivotinje.
a frendu je bilo bed 100m iza kuce solo (tj. s mrtvom krmacom) kopat grob. sa rucnom lampicom, pa je mene molio za pomoc, a potkupio me najlosijim albanskim smechem koje mi je pola oknarbo popushio sad. ha! a oknarbo ni oro ni kopo a sretan doma otišo.

ah....te seoske ludorije...obozavam velku mlakatu...

sve bu fajn nakraju
16.10.2007. 21:23
View Profile
Pages: 1 [2]
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

K: pojacalo i zvucnike

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk