home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
19.07.2019. 08:50
82.238 Posts in 6.108 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

solar tribe festival

Pages: [1] 2 3
goa constrictor

Rank: Tribe Initiate

zanima me samo jel postoji jos koja zemlja na svijetu u kojoj se jebeni partiji odrzavaju u nacionalnim parkovima?
SadSadSad

full on please!!!!!!
22.04.2003. 09:17
View Profile
Anonymous
Guest
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

Quote from: "goa constrictor"
zanima me samo jel postoji jos koja zemlja na svijetu u kojoj se jebeni partiji odrzavaju u nacionalnim parkovima?
SadSadSad

odrzavaju se, prosle godine je bio jedan u australiji brijem...s tim da ovo kod nas nije u nacionalnom parku nego imas pogled na nacionalni park

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
22.04.2003. 11:01
View Profile WWW
val vashar

nema sanse da se nesto takvo desava u nac. parku - mislim da je dovla u pravu...

Sodom Like There's No Gomorrah!
22.04.2003. 12:47
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

Quote from: "val vashar"
nema sanse da se nesto takvo desava u nac. parku - mislim da je dovla u pravu...

kod nas ne...vani se odrzava...i ne kuzim cemu taj nekakav prijezir prema ovom festivalu...cim se probila vijest o ovome sa svih strana mi govore kako to nije ok da strani organizatori nesto rade kod nas...ja cu na to rec....zaboli me....ako necemo mi onda ce stranci...a moj set ulovite na chillu hehe  Mr. Green

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
22.04.2003. 13:32
View Profile WWW
val vashar

Quote from: "Dovla"
...i ne kuzim cemu taj nekakav prijezir prema ovom festivalu...

s moje strane nema nikakvog prijezira ali ako ljudima smeta neka nek' im smeta, imaju to pravo reci isto kao i ti za astralis...

22.04.2003. 19:22
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

da imas pravo...neka pljuju...ja jedva cekam  Very Happy

22.04.2003. 19:25
View Profile WWW
val vashar

Quote from: "Dovla"
da imas pravo...neka pljuju...ja jedva cekam  Very Happy

ja cekam i molim boga za predrokove u petom i rokove poslje 20-og u sestom Wink ...

22.04.2003. 20:05
View Profile WWW
hypnotic

Rank: Tribe Member

Quote from: "goa constrictor"
SadSadSad

Pa sto onda? Savrsena lokacija ja sajchinu. Tko god bude smece bacao pogodit cu ga sa svojom strelicom Wink

"Mutation......It is the key to our evolution."
23.04.2003. 14:30
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

evo mali update, slike lokacije festivala mozete naci ovdje
http://www.salrom.com/gallery/Solar_space/page1.htm

moram priznat da mi i nije bas nesto, svi smo ocekivali vidjet barem neke slapove i slicno....a ovo je obicna livada....ali what the hell, bolje od valkane u svakom slucaju  Mr. Green

02.05.2003. 12:45
View Profile WWW
hypnotic

Rank: Tribe Member

dada, sta je ovo? gdje su drva, rijeka, bla...bit ce 40 stupnjeva vani, pa jesu oni normalni....allo ragazzi

mislim stvarno  Rolling Eyes

"Mutation......It is the key to our evolution."
02.05.2003. 14:00
View Profile
Elemental
Guest
Dovla
Administrator

NyanNyan

dobio mejl, to je neki sajt koji ih kao podrzava, neka turisticka agencija or whatever...i imaju forum...i na forumu je admin stavio taj link i rekao da je to lokacija....koja je u kari jer cemo se svi sprzit na +35....sumnjam da cu bit tamo svih 5 dana

02.05.2003. 23:29
View Profile WWW
Dark_Sign

Rank: Tribe Initiate

Lokacija je "dan" Mr. Green .Meni se mucho gusto,a sto se tice partije na preotvorenom prostoru(bojazni od sunca...),valjda ce organizatori neki improvizirani bazen iskemijat Mr. Green

...out of the darknes came a white light...and in that light a vision...
03.05.2003. 18:48
View Profile
Anonymous
Guest
Pages: [1] 2 3
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

solar tribe festival

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk