home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
10.12.2019. 20:47
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: CREATIVE LABS SB Audigy4, bulk

Pages: [1] 2 3 4
psihodelikk
Guest
zizmoox

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Warrior

zvucna je bolesna....zakon stvar....svima preporucam ovu.....ili ako netko zeli jeben zvuk
preporucam CREATIVE X-FI Fatal1ti

....protect the universe....

www.myspace.com/zizmoox
17.10.2007. 11:30
View Profile WWW
Haruko

Rank: Tribe Leader

Quote from: "psihodelikk"
[cijena: 400 kn
za sve vas koji ste na integriranoj zvucnoj, preporodit cete se Very Happy

Istina Smile
Al ovo je (ko i x-fi) vise gamerska kartica (hardverski eax i 3d zvuk itd..)...al ima i dobre dac-ove i asio drivere, 3 neovisna stereo izlaza...
Al npr. radi resample za sve osim za 48 i 96 kHz, jer nema odvojene oscilatore.

Samo ja sam svoju novu platio tu negdje prije par godina, doduse bez zlatnih izlaza. Koliko si ti za ovu dao?

If there isn't room here for people who stand against everything you believe in, then what sort of a hippie free-for-all is this?
17.10.2007. 12:50
View Profile
psihodelikk
Guest
Electrica

Rank: Tribe Spammer

Sloboda narodu

Quote from: "zizmoox"
zvucna je bolesna....zakon stvar....svima preporucam ovu.....ili ako netko zeli jeben zvuk

Jest slažem se,dobra je to zvučna,al eto ja bi ipak preporučio E-mu Waveterminal 192L
Ako ćemo o usporedbi.

http://www.provox.hr/audio/ProizvodPodPodKat.aspx?IDKat=1&IDPodKat=43&IDPodPodKat=34

My form is mystic, but my heart is pure,you'd better believe what I say I am the Necromancer.I cast deep spells and potent I am a Seerof the Real.My forces work against evil, for I love all I feel.ॐ
http://www.myspace.com/cosmicflower
http://www.myspace.com/shidarthaproject
http://www.youtube.com/watch?v=Sn2t0ltjP1s&feature=related
17.10.2007. 13:08
View Profile WWW
BronZe

٩(-̮̮̃-̃)۶ PICEK!

Quote from: "Electrica"
Quote from: "zizmoox"

Jest slažem se,dobra je to zvučna,al eto ja bi ipak preporučio E-mu Waveterminal 192L
Ako ćemo o usporedbi.

http://www.provox.hr/audio/ProizvodPodPodKat.aspx?IDKat=1&IDPodKat=43&IDPodPodKat=34

ako cemo o USPOREDBI, nemozes usporedjivat profesionalnu karticu za obradu i produkciju zvuka sa multimedijskom karticom tipa Audigy...

internet marketing
atom based and amphetax
do drugs. meet new friends. do your friends. meet new drugs.
17.10.2007. 13:15
View Profile WWW
zizmoox

meni je dobar ovaj moj x-fi....ja se ne bunim.....jebiga...emu je pro kartica...ali jebiga....biti će para za nju...a većina ljudi ovdje trebaju zvučnu za kućnu obradu ili kućni mix...tako da uopce nisu potrebne pro kartice.....ako nekome treba za studio...to je već druga stvar

www.myspace.com/zizmoox
17.10.2007. 13:21
View Profile WWW
BronZe

٩(-̮̮̃-̃)۶ PICEK!

ispravak netocnog navoda; vecini ljudi ovdje treba vulgaris zvucna kartica za slusanje glazbe Very Happy

internet marketing
atom based and amphetax
do drugs. meet new friends. do your friends. meet new drugs.
17.10.2007. 13:23
View Profile WWW
zizmoox

i to sta kazes......možda 10% forumaša tu producira nesto, ostali ako nešto pokušavaju, onda pokušavaju na on-bord ac-97 zvucnim....

www.myspace.com/zizmoox
17.10.2007. 13:25
View Profile WWW
Haruko

Quote from: "BronZe"
ako cemo o USPOREDBI, nemozes usporedjivat profesionalnu karticu za obradu i produkciju zvuka sa multimedijskom karticom tipa Audigy...

Ja bas i ne vjerujem da netko moze cut razliku u zvuku izmedju dobre (kao audigy4) i neke bolje 24 bitne kartice...tj. da cujes razliku od 100 do 105dB praga suma ili ne znam nekih minijaturnih iznosa harmonickog ili jitter izoblicenja. Kad bi imao para isao bi kupiti dobro pojacalo i zvucnike jer tu se pravi ili rusi kvaliteta.
Produkcija je druga stvar...kad slazes nesto kao dio studija normalno da ti treba ipak nesto bolje...al u smislu puno balansiranih ulaza/izlaza, dobrih asio drivera, visestrukih sample rateova, pretpojacala za mic itd itd...

X-Fi Music je izvrsna za glazbu jer onaj njen crystalizer fino digne visoke a dsp jako dobro "razdvoji" zvukove i dodatno istakne . cak sam vise zadovoljan x-fi nego audigyem.

Ja prvo sto napravim je pogasim sve sve efekte i upalim bit accurate playback Smile
i btw. ti dspovi na creativeovim karticama rade samo na jednom ulaznom sampling rateu....pa su malo sjebani jer za druge rateove rade resample sim/tam.

zvuk je jasan, cisti i topao

Sve poznate i lako mjerljive "audiofilske" velicine Smile

If there isn't room here for people who stand against everything you believe in, then what sort of a hippie free-for-all is this?
17.10.2007. 13:37
View Profile
psihodelikk
Guest
Haruko

uglavnom, cuje se razlika. i nije mala Smile stovise, jako se cuje razlika Laughing do te granice da cujes neke nove zvukove Smile (ne zajebavam)

Izmedju tajvanskog onboard ac97 smeca i normalne zvucne...jasno da se cuje, a da ne spominjem razlike u driverima.

Al izmedju neke solidne kartice postavljene na native sample rate (sto moze bit malo nezgodno, jer obicno se slusa 44.1 a ne 48kHz) i neke bolje bas i ne. Pogledajte malo specifikacije DAC-ova (SNR, THD...) pa vidite koliko se malo razlikuju...i koliko je to zapravo zanemarivo prema zvucniku, pojacalu i uopce razini buke i akustici sobe..
E sad, ak tebi pase taj neki efekt (crystalizer ili sta to vec je) onda ok...samo to je efekt, a ne reprodukcija...

Ok...doduse volio bi imat i eksternu dac jedinicu sa svojim napajanjem, jer u kompjuteru je leglo interferencije...iako ispravno dizajnirana kartica ne bi trebala pobirati taj sum. Nazalost, tak nesto je vec par soma kuna...da ne spominjem kartice s balansiranim izlazima.

17.10.2007. 13:48
View Profile
psihodelikk
Guest
deimos

dobre su te audigy i ine kartice za multimediju i reprodukciju iste, al za produkciju su zesce sranje Smile

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
17.10.2007. 14:16
View Profile WWW
psihodelikk
Guest
Pages: [1] 2 3 4
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: CREATIVE LABS SB Audigy4, bulk

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk