home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
16.12.2019. 06:23
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: CREATIVE LABS SB Audigy4, bulk

Pages: 1 2 [3] 4
deimos

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

Quote from: "Haruko"

I dalje ne kuzim kako Smile ...i ovo bi ful volio provjerit byte-po-byte usporedbom renderiranih wavova jer bi trebali bit identicni.

Ti mozes to renderirati ako iskljucis zvucnu. I zvuk ispadne, onak kajaznam solidno..  Evo sad sam bas nes renderirao s iskljucenom zvucnom. Al onda namjestim fino od MAudia ASIO Drivere i jos ukljucim hardware buffer i neke pizdarije jos i exportam istu stvar ponovo i zvuk bude mnogo bolji Smile  (sad sam jos probao i usred renderiranja ugasit zvucnu - skoro sam morao restartat nasilno komp jer se sve skrsilo Mr. Green )

Inace se nisam ni zamario tim pitanjem kako zasto i gdje se to sve odvija, samo znam razliku u zvuku Very Happy Evo ak oces uploadam ti clip stvari renderirane na staroj zvucnoj i isti clip na novoj (ok ima nekih sitnih promjena u samom mixu itd al to nije tolko bitno, jasno se cuje razlika u kvaliteti zvuka Smile )

EDIT: i da, to zaboravih... signal prvo ide iz kompa u zvucnu na in ulaz, i onda opet iz zvucne kroz out u komp Mr. Green

Quote from: "AsterField"
moraš 3 godine radit u studiu ištekat i uštekat milijun kablova pa ćeš znat,  

Ne znam dal podjebavas ili si samo teeeski egotriper (+ ne znam cime si dokazao da tako izrazito mnogo znas za razliku od nas ostalih)  

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
18.10.2007. 11:31
View Profile WWW
Haruko

Rank: Tribe Leader

Quote from: "deimos"
Ti mozes to renderirati ako iskljucis zvucnu. I zvuk ispadne, onak kajaznam solidno.. Evo sad sam bas nes renderirao s iskljucenom zvucnom. Al onda namjestim fino od MAudia ASIO Drivere i jos ukljucim hardware buffer i neke pizdarije jos i exportam istu stvar ponovo i zvuk bude mnogo bolji

Bufferi mogu samo sprijeciti preskakanje i kliktanje, al sigurno ne mogu popraviti zvuk?!

Inace se nisam ni zamario tim pitanjem kako zasto i gdje se to sve odvija, samo znam razliku u zvuku Very Happy Evo ak oces uploadam ti clip stvari renderirane na staroj zvucnoj i isti clip na novoj (ok ima nekih sitnih promjena u samom mixu itd al to nije tolko bitno, jasno se cuje razlika u kvaliteti zvuka Smile )

Ajd radje uploadaj potpuno isti clip koji si exportao u wav bez zvucne i sa njom...sve ostale postavke ostavi iste. Ne treba bit nista dugacko, moze 15 sekundi...al miks i sve ostavi jednako (po mogucnosti bez dithera) da mogu to usporedit s MATLABom Twisted Evil, a ne samo slusati i nagadjati.
Nema razloga da signal koji se sekvencira i miksa softverski u cubaseu ima ikakve veze sa zvucnom karticom.

EDIT: i da, to zaboravih... signal prvo ide iz kompa u zvucnu na in ulaz, i onda opet iz zvucne kroz out u komp Mr. Green

A zasto? Smile
Mislim, sta radis s tom "petljom" i s tim sto ti zvucna opet snimi...sta to opet snimas za export ili sluzi za neki monitoring (koji asio ima i bez toga?) ili u cem je kvaka?

If there isn't room here for people who stand against everything you believe in, then what sort of a hippie free-for-all is this?
18.10.2007. 11:49
View Profile
psihodelikk
Guest
deimos

Isss neeeeeeeeee pobrisao mi se cijeli jebeni post aaaa poludit cu...

Ugl neda mi se opet pisat sve, bijesan sam, evo 2 clipa exportana bez zvucne i asio drivera i svega i sa zvucnom sa asiom itd itd... Jedino kaj sam renderirao demo stvar iz FLa, nemrem neku svoju jer nemam instlirane jos sve vste Mr. Green

+ jedna zanimljiva stvar, kad iskljucim zvucnu u FLu, cpu usage mi skoci na 99%, a inace je na 5% kod ove stvari???! Shocked ne kuzim u cemu je stvar...

eo clipova, idem sad spat.. http://www.speedyshare.com/327663317.html

edit: sam kaj je ova demo stvar jako nezahtjevna pa nema neke bitne razlike. cim instliram sve vste da mogu izrednerirat neku stvar, napravit cu to bez sveg ovog pa cu uploadat..

18.10.2007. 12:41
View Profile WWW
psihodelikk
Guest
deimos

skrsio mi se firefox (zbog neceg drugog) a nisam prije postanja c/p-ao i kad me pitao restore session il kaj vec texta nije bilo... Sad

18.10.2007. 12:50
View Profile WWW
Electrica

Sloboda narodu

moraš 3 godine radit u studiu ištekat i uštekat milijun kablova pa ćeš znat,  

Dajte ljudi molim vas,i ja bi volio radit u studiu.He He  Very Happy  Embarassed

My form is mystic, but my heart is pure,you'd better believe what I say I am the Necromancer.I cast deep spells and potent I am a Seerof the Real.My forces work against evil, for I love all I feel.ॐ
http://www.myspace.com/cosmicflower
http://www.myspace.com/shidarthaproject
http://www.youtube.com/watch?v=Sn2t0ltjP1s&feature=related
18.10.2007. 13:05
View Profile WWW
Haruko

Rank: Tribe Leader

mp3ce su besmislene za usporedbu i analizu - pogotovo sto ti jedan od clipova kasni za oko 3500 sampleova -> fiksni okviri u kojima mp3 kodira ce se totalno drugacije rasporediti i ispast ce nesto skroz deseto.
Stavi wavove...moze i krace od ovoga ak ti smeta velicina, al samo da je sirovi izlaz.

I daj reci zasto vuces izlaz opet na ulaz kartice...i da li to koristis kod exporta?

If there isn't room here for people who stand against everything you believe in, then what sort of a hippie free-for-all is this?
18.10.2007. 13:15
View Profile
AsterField
Banned

Rank: Tribe Warrior

deimos, šta si me napo ko da sam ero s onog svjeta, ja te ne hejtam samo kažem da je 80% sto je ovdje napisano bulšit,

e da renender nema veze s kvalitetom kako ce stvar izac, loool  Wink

Electica ako hoceš radit dođi u slavoniju, ovdje svi slušaju narodnjake pa ima malo elekroničara tak da često ima takvih radnih mjesta,trebaš samo znat šta je wav format i to ti je to, Wink

18.10.2007. 13:41
View Profile WWW
PsiloCybian

-__-

deimos, šta si me napo ko da sam ero s onog svjeta, ja te ne hejtam samo kažem da je 80% sto je ovdje napisano bulšit

ha gledaj kako se ti postavis u svom postu nakoso nemos ocekivati da ekipa baca ruze pred tvoje noge. Very Happy

no koji je to studio, i zar si samo kablove tamo samo prespajo ili si radio nes konstruktivno

18.10.2007. 16:16
View Profile WWW
AsterField
Banned

pratim ovaj forum jos 3 mjeseca prije neg sam se registiro i nisam pročito ništa pametno, imam respekta prema ljudima koji rade dobru glazbu a za one koji nerade, bolje da slušaju narodnjake nego da rade trance,  Pray molim vas

Cybian >--- radio sam sve od metenja do štimanja zvuka, a kad je pauza učio sam od majstora kako se producira..al pola tog sam zaboravio  Laughing

18.10.2007. 16:36
View Profile WWW
BronZe

٩(-̮̮̃-̃)۶ PICEK!

imam respekta prema ljudima koji rade dobru glazbu a za one koji nerade, bolje da slušaju narodnjake nego da rade trance,  Pray molim vas

uvjeren sam da si se upravo sam sebi posr'o u usta. naime, sudim po onome sto sam cuo ovdje u Tribe expressions. losh si.

Cybian >--- radio sam sve od metenja do štimanja zvuka, a kad je pauza učio sam od majstora kako se producira..al pola tog sam zaboravio  Laughing

opet se koristim Tribe expressions forumom kao referencom...
a da ti nisi sve zaboravio ?

internet marketing
atom based and amphetax
do drugs. meet new friends. do your friends. meet new drugs.
18.10.2007. 17:47
View Profile WWW
deimos

Quote from: "Haruko"

mp3ce su besmislene za usporedbu i analizu - pogotovo sto ti jedan od clipova kasni za oko 3500 sampleova -> fiksni okviri u kojima mp3 kodira ce se totalno drugacije rasporediti i ispast ce nesto skroz deseto.
Stavi wavove...moze i krace od ovoga ak ti smeta velicina, al samo da je sirovi izlaz.

I daj reci zasto vuces izlaz opet na ulaz kartice...i da li to koristis kod exporta?

ah, shit, to je zbog asia kasnjenje, nisam ni skuzio... ok budem wavove al sutra... mroam ucit pa na krumelura Mr. Green

uf, sorry, to sam napisao u postu koji mi se izbrisao. imam spojeno i tako i obicno, tj mogu koristiti obje varijante... to sam napravio jer planiram uskoro sve reroutati preko HW mixete... Very Happy (prvo moram actually vidjeti dal mi se to opce isplati...tj dal bi s nekim malim berinđerom dobio ista na zvuku il ne bi.. nije da imam para za mackie Mr. Green ) pa je zasad ovak spojeno..

BronZe, u potpunosti se slazem s tobom..

18.10.2007. 17:52
View Profile WWW
AsterField
Banned

bezveze gomila hejtanja, ova stranica ima neki klan lili nešto ??

Lista hejatanja :
1Deimos - razlog - nepoznat
2Bronze - razlog - nepoznat

18.10.2007. 17:56
View Profile WWW
deimos

Ja te hejtam? ja sam sam odg na tvoj hejt. Nisi uhvatio boga za jaja niti ti mjuza lici na ista vise od typical-eurotrens-prodakšn da bi svima mogao solit pamet kak ne znaju. ne sjecam se niti da sam procitao ista pametno od tebe. aj bok Razz

18.10.2007. 18:04
View Profile WWW
Pages: 1 2 [3] 4
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: CREATIVE LABS SB Audigy4, bulk

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk