home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
23.07.2019. 17:19
82.241 Posts in 6.109 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: CREATIVE LABS SB Audigy4, bulk

Pages: 1 2 3 [4]
AsterField
Banned

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Warrior

nehejtam ni ja tebe, mjuza ti je ok, dobra za igrice , ostalo neznam , aj bok  Razz

e još nešta .. ja ne sudim mans prodakšn dok ne čujem etlist tventi njgovih songova...
koliko si čuo ti mojih=?

18.10.2007. 18:21
View Profile WWW
vulefu

Rank: Tribe Spammer

Quote from: "AsterField"
bezveze gomila hejtanja, ova stranica ima neki klan lili nešto ??

Lista hejatanja :
1Deimos - razlog - nepoznat
2Bronze - razlog - nepoznat

sta si tako zao..

tu se raspravlja o pametnim stvarima i doslovno znanje dobivas na pladnju i ti prcas laganini, nemoj neki ce to skrivo shvatiti i mnogi ce ispusiti radi tvoje hranidbe maloumne satisfakcije..

kul kul, ja sam zao al hebiga nista lose nemislim ako se mislis promjenit, kod nekih to pali Very Happy

thinking about muuuuu ..
18.10.2007. 18:22
View Profile
Haruko

Rank: Tribe Leader

Quote from: "deimos"
ah, shit, to je zbog asia kasnjenje, nisam ni skuzio...

Ma nije bed kasnjenje samo po sebi...vec mp3 opcenito, a pogotovo u ovoj kombinaciji. Jer i kad maknem delay dobijem velike razlike zato sto je svaki clip (zbog tog pomaka) drugacije kodiran.

ok budem wavove al sutra... mroam ucit pa na krumelura Mr. Green

Nema zurbe...vidimo se na krumiju Smile

uf, sorry, to sam napisao u postu koji mi se izbrisao. imam spojeno i tako i obicno, tj mogu koristiti obje varijante... to sam napravio jer planiram uskoro sve reroutati preko HW mixete... Very Happy (prvo moram actually vidjeti dal mi se to opce isplati...tj dal bi s nekim malim berinđerom dobio ista na zvuku il ne bi.. nije da imam para za mackie Mr. Green ) pa je zasad ovak spojeno..

Ne znam zasto ocekujes dobiti na zvuku s dodatnom d/a a/d konverzijom + analognom miksetom koja unosi svoju pogresku...mozes dobiti samo dodatno izoblicenje, makar to ne mora bit nuzno lose ak ti se svidja analogna toplina (tm). Smile

Eksterna mikseta mi nekak ima smisla samo kao dodatni kontroler...i ak ima dobre eqove, tj. bolje od digitalnih koje imas. A ak mislis radit zavrsni mix na tome - sta je s postavkama, kad nemas automation? Moras sve rucno stelati i zapamtiti ili ?

If there isn't room here for people who stand against everything you believe in, then what sort of a hippie free-for-all is this?
18.10.2007. 18:44
View Profile
deimos

Ah, za takve automatizacije bi mi trebala mixeta od nekoliko soma dolara Smile Koja ima motorizirane fejdere i knobove i svasta nesto Mr. Green Automatizacije se rade u kjubejzu, vocku ili cemu vec... Ak mislis na one u aranzmanu. Ak mislis na ove za master, a jbg, da.. Very Happy

Ugl to me i muci.. Neki mi kazu da bi dobio bolji zvuk i prek obicne berinđerove mixete od 500-600kn (s recimo 4 kanala) al ja nekak ne vjerujem bas u to... ashamed

Ovo za izoblicenja znam... That sucks, al zasto mislis da moja kartica ima samo analogne izlaze i ulaze? Mr. Green Ima i digitalne (koaksijalne)... Smile al dobro, taj re-routing i tak ne koristim sad, sam sam spojio da vidim dal sljaka  Very Happy

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
18.10.2007. 18:50
View Profile WWW
Haruko

Quote from: "deimos"
Ah, za takve automatizacije bi mi trebala mixeta od nekoliko soma dolara Smile Koja ima motorizirane fejdere i knobove i svasta nesto Mr. Green Automatizacije se rade u kjubejzu, vocku ili cemu vec... Ak mislis na one u aranzmanu. Ak mislis na ove za master, a jbg, da.. Very Happy

Pa da...kaj ces zapisivat postavke na papir? Mr. Green

Al da - niti ne mozes radit zavrsni miks (aranzmana) sa karticom i miksetom sa 2-3 izlaza/kanala. A za taj "master mix" - ne vidim sta bi tocno miksao na 2 kanala...ispada da ti je mikseta samo radi nekakvog (upitnog) poboljsanja zvuka i mozda dobrih eqova? Tj. koristio bi mixer kao efekt Smile

Ovo za izoblicenja znam... That sucks, al zasto mislis da moja kartica ima samo analogne izlaze i ulaze? Mr. Green Ima i digitalne (koaksijalne)... Smile

Al nemas digitalnu miksetu Smile ...tak da nemres izbjeci dodatne 2 konverzije.

btw. Jel ima toga uopce, dostupno smrtnicima? To bi po meni bilo super...da imas pravi hw uredjaj, ali izbjegnes suvisne konverzije, imas automation, mozda i vise kanala (jer je ipak jednostavnije to napraviti digitalno). Makar, onda ti isto dodje imat samo kontroler, a  posao obaviti u softveru.

If there isn't room here for people who stand against everything you believe in, then what sort of a hippie free-for-all is this?
18.10.2007. 19:01
View Profile
deimos

Quote from: "Haruko"

Al da - niti ne mozes radit zavrsni miks (aranzmana) sa karticom i miksetom sa 2-3 izlaza/kanala. A za taj "master mix" - ne vidim sta bi tocno miksao na 2 kanala...ispada da ti je mikseta samo radi nekakvog (upitnog) poboljsanja zvuka i mozda dobrih eqova? Tj. koristio bi mixer kao efekt Smile

da, mix aranzmana nemrem radit, sam zavrsni mix na 1 kanal. Mislim ima tih jeftinih mixeta s par kanala... Samo nekak ne vjerujem da ce mi to pomoc oko zvuka tak da... A digitalnih mixeta ima. I ne trebas radit nikakve konverzije d/a->a/d (samo ne znam cijene... tak da ne znam dal je dostupno smrtnicima Mr. Green ) Upravo tak, vise ko efekt/kontroler.

Cini mi se da shumari imaju kopiju Mackieve digitalne mixete... mozda bi nas mogli prosvijetlit... davore?  Razz

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
18.10.2007. 19:15
View Profile WWW
t0c

Quote from: "psihodelikk"
Quote from: "t0c"
...i ovo bi ful volio provjerit byte-po-byte usporedbom renderiranih wavova jer bi trebali bit identicni...

hehe, da ti bar da to pa da moras provjeravat byte po byte hihihi, brijem da bi puko.... cheery  cheery

ima hrpa byte-by-byte comparison programa Smile al poso bi bio kad bi dobio 2 plahte, iglicno isprintano naravno, i kemijsku Smile pa oznaci razliku

ma znam, al sam u tom trenu zamislio nekog lika kak provjerava bajt po bajt u notepadu ko nule i jedinice..., valda zbog grgiceplju....

bte, imas i komandu u linuxima kojom to napravis, programcic kao dio sustava, koji mozes i nemoras instalirat, kao npr kompajler....mozes upisat gcc i sintaxu i mozda se nes desi, mozda ne, tak i ovo za compare, al neznam napamet komandu hehe jbg AL POSTOJI!  cheery

sve bu fajn nakraju
18.10.2007. 20:13
View Profile
Haruko

bte, imas i komandu u linuxima kojom to napravis, programcic kao dio sustava,

imaju i windowsi svog konja - FC Smile
dobra je konzola...i dan danas neke stvari tamo napravim 5 puta brze nego kliketanjem. A tek Microsoftov Monad (windows powershell)...premocna stvar.

19.10.2007. 09:28
View Profile
t0c

bte, imas i komandu u linuxima kojom to napravis, programcic kao dio sustava,

imaju i windowsi svog konja - FC Smile
dobra je konzola...i dan danas neke stvari tamo napravim 5 puta brze nego kliketanjem. A tek Microsoftov Monad (windows powershell)...premocna stvar.

moze da bude, al ovak imam razdvojeno - windoze nagrgan klikčem, linux cist pikam prtima... ako si to poremetim čemu onda sav taj trud ulozen u sredivanje, zicanje, kupovanje, sadnju, rolanje, luftanje po zimi (koje ukljucuje dodatnju potrosnju struje jer je pickicama iz stanova zima pa pale grijalicu)....itd itd itd....

hihihi

sve bu fajn nakraju
19.10.2007. 11:17
View Profile
Pages: 1 2 3 [4]
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: CREATIVE LABS SB Audigy4, bulk

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk