home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
19.10.2019. 16:09
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

K: Šta da kupim??

Pages: 1 [2]
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

Quote from: "AsterField"
neda mi se više raspravljat o tome...peace
 Wink

ni nama, ako si shvatio sta smo htjeli rec onda je to to, nema potrebe za dve strane natezanja oko tako jednostavne stvari pa sam pobrisao pola ovog topica...sad nastavite sa raspravom o tvom kompu ili cemugod vec

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
01.11.2007. 11:54
View Profile WWW
CybeRho

Quote from: "vulefu"
logicno je ako taj pentium 4 ima HT tehnologiju da mozda ima i vise od jedne jezgre, koji ce mu inace onda taj HT..

ma ok ako je ploca 478 taj pentium 4 HT je sve u svemu bolji od svega izmišljenoga za s478 platformu Very Happy , njega se cak moze i naci u trgovinama tu i tamo  Laughing

@aster kupi ti sebi nesto novo u svakom slucaju  Mr. Green

MA daj sta brijes P4HT je jednojezgreni procesor... Intel je tek odnedavno poceo uvoditi 64-bit + Dual Core... Al slazem se s tobom da mu je najbolja solucija, ako misli sad kupovat ista, prodati MBO i CPU i dodat tih 700kn na sve to. Ako uspijes prodat tog Celerona i MBO za nekih 200kn sto je valjda maksimum sto mozes dobiti... u svakom slucaju Socket 775 zaboravi jer nemas DDR2 memoriju, a s478 procesore ti je debilno kupovat jer si odma u startu u minusu dobre 2-3 godine. Zato najbolje sto mozes kupiti za tih 900-1000kn ti je neka mainstream MBO za Athlon X2 CPU, i onda uzmes neshto iz donjeg ranga za 400-500kn za procesor... i imas imo 2x brzu kantu. Sve vishe od toga ti se ne isplati, a po meni ti se ne isplati ni ovo jer ak ces vec kupovat komponente onda kupuj da valja... da ne bude u roku par mjeseci - "nemogu ovo - nemogu ono - steka ovo" ... kuzis?  Smile

01.11.2007. 13:20
View Profile
deimos

Ja vam sam mogu rec da otkad imam ovaj Core 2 Duo procesor, vise memorije (i brzu) i sve to, da mi je milina radit mjuzu... Evo stvar NATRPANA vstima, efektima i kojecime se na staroj konfi gusila cak i s pol toga iskljuceno, nisi mogao nis radit, morao sam kad sam zadovoljan s necime to exportat u wav, pobrisat vst i efekte i to onda loadat ponovo kao obican sample... Evo na novoj konfi isto sve to sa svime ukljucenim, stisnem play i ne penje se iznad 58% cpu-a s malom latencijom

I'M REBORN!!!

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
01.11.2007. 13:38
View Profile WWW
AsterField
Banned

Rank: Tribe Warrior

angry to meni treba, imam jedan zakon vsti Intro se zove, al mi pojede 100% procesor

01.11.2007. 13:48
View Profile WWW
psihodelikk
Guest
CybeRho

da... vidis to sam skroz zaboravio. Znaci ako mislis ishta dobiti, mjenjaj sve Smile

01.11.2007. 13:58
View Profile
AsterField
Banned

imam Radeon 256 mb, to nije problem,samo me živcira taj procesor crkavi , nisam ništa radio već dva tjedna..kad kupim novi ovaj ide pod škripac  Twisted Evil

tnx all 4 all..

01.11.2007. 14:00
View Profile WWW
vulefu

ak imas neke velike planove u glavi ubodi si core 2 duo ima ih sad jeftinih dosta a strava su kao sto deimos kaze a i sam se uvjeravam u to iz dana u dan da su crna rupa sto se tice snage - sve gutaju kao da nepostoji!

brijem da mos ubost za soma ipo -memoriju plocu sa grafickom ak nes nist pretjerano igrat i core 2 duo Very Happy

ak ti nest nije jasno samo pitaj, ko pita ne skita  Surprised

thinking about muuuuu ..
01.11.2007. 17:18
View Profile
AsterField
Banned

da da , core 2 duo,

Vulefu ti si jedini ovdje koji nosi stalno istu majicu..
zar te nije sram

01.11.2007. 17:54
View Profile WWW
vulefu

lud sam ko struja  Surprised

thinking about muuuuu ..
01.11.2007. 20:20
View Profile
vox

Rank: Tribe Member

ja sam si umjesto athlona64 2800+ na socketu 754 ubo athlona64 3500+ na socketu 939 i super mi je Very Happy

13.11.2007. 15:13
View Profile WWW
Pages: 1 [2]
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

K: Šta da kupim??

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk