home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
26.05.2019. 14:18
82.230 Posts in 6.103 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

dj - shop

Pages: [1]
drashan

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Warrior

Gledajuci ove postove gdje se trazi sve i svasta pomislih kako bi nekome mozda mogao i pomoci... U nas shop u Luzernu (CH) redovno dolaze musterije sa polovnom robom (cd playerima, gramofonima , cd-ima i vinylom..)  pa bi  se mozda moglo nesto nac i za vas..  Samo bi kao prvo trebao znati otprilike cijene polovnih stvari u hr, npr. pionner cdj 100, 500, technics mk2,mk5, pioneer djm300 i td..  Moram naglasiti da su cijene u ch nesto vece nego u njemackoj npr. al to ne mora znacit za polovne stvari.. Mozda se nekom i posreci.. goodluck.gif
24.12.2007. 10:24
View Profile
t0c

Rank: Tribe Spammer

pioneer cdj100 sam ja dao za 400kn i 5 karata za wonderland ; )

sve bu fajn nakraju
24.12.2007. 13:13
View Profile
drashan

Hehe.. molio bi potpune informacije..( mislim u kunskim sredstvima).
24.12.2007. 13:38
View Profile
PsiloCybian

-__-

hahahah cini se da u hrv druge valute imaju vecu vrijednost Very Happy

24.12.2007. 14:17
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

Hehe.. molio bi potpune informacije..( mislim u kunskim sredstvima).
ja kupio dva pioneer cdj100 i djm300 mixetu za 5000 kuna...i to je bio super deal...u prosjeku mislim da se cjena jednog cdja krece oko 2200-2500 kuna dok je taj mixer oko 3000 kuna...djm600 bi rekao da dode oko 6000-7000 kuna...

doduse ja ne baratam toliko sa prodajom ni kupnjom doticnih pa ce mozda netko drugi imat tocniju informaciju

al mislim sta ti vrijedi prodavat iz svicarske nesto ljudima ovdje...nije bas lako prosvercat takvo nesto preko granice ili jos gore platit carinu na to..mozda jednog dana kad se granice EU prosire na nas

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
24.12.2007. 14:20
View Profile WWW
InNEr
Global Moderator

profesionalni amater

@ toc - kej nisi dobio malo vise para?  Razz

u prosjeku mislim da se cjena jednog cdja krece oko 2200-2500 kuna dok je taj mixer oko 3000 kuna...djm600 bi rekao da dode oko 6000-7000 kuna...

manje dodju 100tke.. od 1500-2000.. nova je 2900.. al to sve opet ovisi kolko su stari, u kakvom su stanju i dal im jos garancija pali..

jer ko bi dao 2500 za polovni player kad je novi sa garancijom 400 kn vise..

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
24.12.2007. 14:26
View Profile
drashan

Pa mogu reci da su cijene tu negdje kao kod nas.. mozda malo manje.. Recimo trenutno imamo 2 cdj 500s  za 550fr (s tim da je jedan malo izgreban sa strane,tip nije mogao skinuti naljepnicu pa se posluzio ziletom) pa to i nije neka prevelika cijena...  @ Dovla, to sa granicom se da srediti, ja sam svako ljeto navlacio i skuplje stvar tam-vam i niko me nije nista pitao.. Mogu samo reci da postoji opcija da se roba dobije za par dana i to u centar Zg-a. Ostaje samo problem uplate.. I jos nesto; nije mi ni na kraj pameti da bi to radio iz nekog profita jer mi to stvarno nije potrebno.. Wink
24.12.2007. 15:16
View Profile
drashan

T0c ti stvarno imas nos za biznis... Brick wall
24.12.2007. 15:21
View Profile
t0c

t0c ti stvarno imas nos za biznis...
; ) i moj brat takodjer! ; )

a s obzirom da sam dobio pod dug od 800kn......nemam potrebe za 1000kn zarade na inneru...ili? ; )

@ t0c - kej nisi dobio malo vise para?  Razz

brijem da i jesam, oko 1000kn? jel je tak nes? s tim da si se zayebo jos na kraju sa zadnjom ratom pa mi dao umjesto npr 200 dal si mi 400kn al u valuti.. ili tak neš ; ) a pošto su ti starci buržuji nije ni bitno ; )
a i ovak si prejeftino dobio Razz

I KAJ GOD JE STARIJE OD GODINU DANA MAX CIJENA NESMIJE BIT VECA OD POLA CIJENE NOVOG!
a ak tolko nekom znaci neki uredjaj, pa prodaje po puno vecoj cijeni od pola - onda nek ne prodaje...!

sve bu fajn nakraju
24.12.2007. 15:57
View Profile
InNEr
Global Moderator

profesionalni amater

a pošto su ti starci buržuji nije ni bitno ; )

je da, zato i imam svega 2 para charapa i troje bokserice koje nemaju rupu..  Embarassed  Smile

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
24.12.2007. 17:01
View Profile
drashan

I KAJ GOD JE STARIJE OD GODINU DANA MAX CIJENA NESMIJE BIT VECA OD POLA CIJENE NOVOG!
a ak tolko nekom znaci neki uredjaj, pa prodaje po puno vecoj cijeni od pola - onda nek ne prodaje...!

t0c imas stvarno cudne stavove iako te u ovom slucaju cak podrzavam.. Naravno da ovisi koliko je uredjaj koristen,i koje je kvalitete.. Moji gramofoni npr. 6 godina stari a "prosvirali" su mozda 500 ploca i izgledaju kao novi..i za njih jos uvijek mogu dobiti vise od pola , al ta teorija o pola cijene u principu stima..
24.12.2007. 17:42
View Profile
t0c

a pošto su ti starci buržuji nije ni bitno ; )

je da, zato i imam svega 2 para charapa i troje bokserice koje nemaju rupu..  Embarassed  Smile

al zato starci imaju dolče gabana čarape i versače sako

zajebavam se ja, nemoj se slucajno naljutit...znas mene...
 inace.. morat cu ti obje ruke i nogu....

t0c imas stvarno cudne stavove iako te u ovom slucaju cak podrzavam.. Naravno da ovisi koliko je uredjaj koristen,i koje je kvalitete.. Moji gramofoni npr. 6 godina stari a "prosvirali" su mozda 500 ploca i izgledaju kao novi..i za njih jos uvijek mogu dobiti vise od pola , al ta teorija o pola cijene u principu stima..

al ih ne prodajes! (gramofone.) to ti i govorim...
ja gledam na to kao - "obavio sam s njima dovoljno gaža da su  se isplatili deseterostruko....al opet, nemogu ih dat u bescijenje"... e tu onda uletava ona "1/2 cijene" teorija...

sve bu fajn nakraju
24.12.2007. 18:07
View Profile
CybeRho

3000kn se daje za polovnu DJM600, oko 1500kn za 100tku, 2200kn za 200tku

13.02.2008. 02:31
View Profile
Pages: [1]
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

dj - shop

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk