home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
17.10.2019. 12:18
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

Photoshop (vasi radovi/savjeti/podrska)

Pages: [1] 2 3 ... 17
Richpa

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

Purifier Of The Stars

Posto ne vidim da postoji konkretna tema a i ima par ljudi koji koriste (ne)aktivno ps, pa bi bila fora imati jednu temu gdje bi mogli prezentirati svoje radove, razmjenjivati savjete i tako to. PS se koristim 2 godine i ne mogu reci da sam neki ekspert ali za sada se solidno snalazim i polako pocinjem sa nekakvog jednostavnijeg vektorskog izrazaja prelaziti na malo zahtjevniji rad sa vise layera, efekata, i sl. Zadnje sto sam radio jest nekakav cover za jedan projekt.

Ono sto sam radio jest sljedece:
- rucno nacrtao logotip koji sam kasnije obradjivao (problem je bio u tome sto nisam skenirao rad vec je digitalcem fotkan)
- na logo su dodani nekakvi stroke efekti/preljevanje boja i font u sredini
- rub covera je radjen iz dva dijela i to prvi je nekakav set brusheva koji sam kombinirao za donji dio i prvotno je bio iz vise boja sa razlicitim opacityem. Kasnije sam spojio brusheve kao layere i isto to napravio za lijevu, desnu i gornju stranu. Na te joinane layere sam nabacio hue/colorize u nekakvoj crvenoj varijanti.
- sredina covera je radjena od nekoliko defaultnih PS shapeova koje sam malo obradio sa efektima i prilagodio sa logom i pozadinom.
- pozadina ima jos neke layere cisto da upotpuni cijelu sliku.

Ne znam, meni je ispalo solidno ali bi bilo lijepo da netko nabaci nekakve feedbackove i svoje prijedloge ili pak nacin na koji postici odredjen efekt ali laksim putem ili pak drugim alatom.

Cover
Wallpaper na varijantu covera

12.03.2008. 11:10
View Profile WWW
PsiloCybian

-__-

http://psilocybian.deviantart.com/

sve nes staro fotoshop u zadnje otvaram samo u slucaju izrade nekog weba za frendove ...

12.03.2008. 12:08
View Profile WWW
zrinx

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Leader

:8:

http://zrinka.deviantart.com/

With my feet upon the ground I move myself between the sounds and open wide to suck it in I feel it move across my skin. I'm reaching up and reaching out.
12.03.2008. 12:16
View Profile WWW
pulse

Rank: Tribe Leader

-Homo Fanatikus-

http://dmtruth.deviantart.com/

If we're built from Spirals while living in a giant Spiral, then is it possible that everything we put our hands to is infused with the Spiral?
12.03.2008. 12:23
View Profile WWW
FM_tina

Rank: Tribe Warrior

zivot je lijep oboji ga//

http://www.myspace.com/FM_tina
 cs koristim,, mmmmmmmmmnooogooo!! ewo tu su samo neki moji radowi,, josh ih mnogo moram upoloudat,,, eto,,,, Smile) ps,,pero fala,, kisaaa

i`m sorry you are  not exactly who you think you are Smile

vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao žiwjeti.ali nemoj ograničiti swoje wjerowanje samo na njih.prihwati činjenicu da postoje i druge stwarnosti u koima wrijede drugačija prawila i zakoni...
12.03.2008. 22:58
View Profile WWW
t0c

mozda si zaboravila ali "This profile is set to private. This user must add
you as a friend to see his/her profile." ili je to tak i tak zeliis da bude.... Very Happy

kakogod, pozdrav i laku noc...

sve bu fajn nakraju
12.03.2008. 23:15
View Profile
eLIZAbETHS

bok,
evo mali vid podrske od mene, lijepi su vam radovi Smile
14.03.2008. 14:39
View Profile
FM_tina

mozda si zaboravila ali "This profile is set to private. This user must add
you as a friend to see his/her profile." ili je to tak i tak zeliis da bude.... Very Happy

kakogod, pozdrav i laku noc...

hmm ,, thx, nisam znala da sam priwatna,, brzo cu se odpriwatizirati i postati jawna!! he he thx Smile

ajme koja sam ja tukaaa!!! pa to je myspace ha ha ha,,,, ewo dewiantarta!!!   http://funkymtina.deviantart.com  ewo dewiantnije priwatan,, a space che ostat!

vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao žiwjeti.ali nemoj ograničiti swoje wjerowanje samo na njih.prihwati činjenicu da postoje i druge stwarnosti u koima wrijede drugačija prawila i zakoni...
15.03.2008. 23:56
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

hmm ,, thx, nisam znala da sam priwatna,, brzo cu se odpriwatizirati i postati jawna!! he he thx Smile

ajme koja sam ja tukaaa!!! pa to je myspace ha ha ha,,,, ewo dewiantarta!!!   http://funkymtina.deviantart.com  ewo dewiantnije priwatan,, a space che ostat!
NHF al daj onak...find "w" and replace "v" ...nekima uzasno smeta kad ljudi mjenjaju slova ovako..

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
16.03.2008. 00:25
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

NHF al daj onak...find "w" and replace "v" ...nekima uzasno smeta kad ljudi mjenjaju slova ovako..
Prije je jedna userica konstantno to koristila i isto tako j zamjenila sa y. Da, slazem se...iritira!

16.03.2008. 11:12
View Profile WWW
vulefu

ja nemam pojma zast al osjecam se veoma spaljeno dok gledam psy slikice.
bilo bi dobro da se napravi ko i za mjuz podforum i za art Very Happy

thinking about muuuuu ..
16.03.2008. 12:39
View Profile
Richpa

Purifier Of The Stars

Nema smisla, premalo tema, premalo usera koji bi bili aktivni!

16.03.2008. 14:04
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

Nema smisla, premalo tema, premalo usera koji bi bili aktivni!
yup dovoljan je jedan topic

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
16.03.2008. 14:11
View Profile WWW
FM_tina

hmm,, onda pitanjce newezano za cs,, dal je moguce na tipkownici zamijenit W, tj,, da imam dVa NORMALNA V , jer automastki tipkam dupli? ak me ko razme kaj ocem ? Smile)  .. aj aj potrudit cem se, al mi nemojte zamjetrit ak mi se ti i tam omakne
 Very Happy

-----------------------------------------------------------------------

za swe one koi nemaju pooooooima adobe ilustrator a zheljeli bi ga naucit, ewo jedan weeeoma koristan link!! wideo tuturiali!!! od a do Ž!! naucite adobe ilustrator cs!!!!
opcenito stranica je odlicna moze se naci swakakwih korisnih sitnica za wase umotwirine! samo malo prozujite,,

Edit by Karahana;
LINK>>>>>>>  Ako nekoga zanima, neka Tini posalje PM. Sorry ali ne smijemo drzati linkove na wareze na forumu...

direktan linkic, or not? Very Happy

16.03.2008. 17:27
View Profile WWW
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Ma joj naskaj, sam ti pisi! Very Happy

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
16.03.2008. 17:29
View Profile
Pages: [1] 2 3 ... 17
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

Photoshop (vasi radovi/savjeti/podrska)

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk