home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
23.09.2021. 08:51
82.269 Posts in 6.119 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

Photoshop (vasi radovi/savjeti/podrska)

Pages: 1 [2] 3 4 ... 17
PsiloCybian

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

-__-

ewo jedan weeeoma koristan link!! wideo tuturiali!!! od a do Ž!! naucite adobe ilustrator cs!!!!

link je heben ... samo koliko vidim to je warez stranica mislim da to neebi trebalo linkati Wink

ali dobijes veliko hvala od mene na linkovima ... Smile odo gledat Smile

poz

16.03.2008. 17:46
View Profile WWW
CybeRho

samo spichi u code

16.03.2008. 22:03
View Profile
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Ma ne moze ni u code, ovo nije warez forum i tocka.

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
16.03.2008. 22:55
View Profile
FM_tina

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Warrior

zivot je lijep oboji ga//

a jbga nisam znala,, a od owak,, koga zanima .. wideo tutorials/total_training_adobe_after_illustrator....
nek se jawi,, il priceka par dana da swe poskidam ,, pa uručujem DVD!

i`m sorry you are  not exactly who you think you are Smile

vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao žiwjeti.ali nemoj ograničiti swoje wjerowanje samo na njih.prihwati činjenicu da postoje i druge stwarnosti u koima wrijede drugačija prawila i zakoni...
17.03.2008. 01:05
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

Evo nekakav pokusaj izrade wallpapera. Uglavnom psihodelicni fraktali, dosta sareno. Koristen CS3-ca uz nekoliko jednostavnih brusheva.

Link

21.04.2008. 16:05
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

kaj neko jos ima 800x600 rezoluciju? Mr. Green a ja taman poceo radit webove na 960px sirine

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
21.04.2008. 23:43
View Profile WWW
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Mozda je background za eee. Very Happy

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
21.04.2008. 23:45
View Profile
Richpa

Purifier Of The Stars

kaj neko jos ima 800x600 rezoluciju? Mr. Green a ja taman poceo radit webove na 960px sirine
Nope, resizealo ga kad sam uploadao na PB, inace je standardnih 1024x768px.

22.04.2008. 10:47
View Profile WWW
FM_tina

ahoj ewo mene napokon,,    ewo jedan zanimljiw link, sa nekim plug inowima za photoshop,, http://www.mehdiplugins.com/english/hslplus.htm
  odete na str,, mao procackate downloudate,, a zatim ak ih nznate stawit u photoshop kratke upute sljede,,
 odete u programs, tamnadjete adobe folder, pa tam nadjete adobe photoshop folder, pa ond plug ins folder - i ond to lijepo fino metnete u filter folder,,   i kad ste to lijepo naprawili popijete casu soka,, okrenete se 4 puta oko swoje odi poceskate iza lijewog uga, sjednete na pilates loptu, upalute photoshop i mozete se igrat!!! a ja sam nasla par weoma zanimljiwih filtera,, al uistinu weoma zanimljiwih s koima mozete radit mnogo psihodelicne stwarcice! Smile

vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao žiwjeti.ali nemoj ograničiti swoje wjerowanje samo na njih.prihwati činjenicu da postoje i druge stwarnosti u koima wrijede drugačija prawila i zakoni...
22.04.2008. 22:31
View Profile WWW
t0c

"gospođa u densu"

sve bu fajn nakraju
22.04.2008. 22:53
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

e a di zivis ti t0c, moze adresa i broj telefona...usput nam i reci gdje si nabavio to na fotki Rolling Eyes

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
22.04.2008. 23:02
View Profile WWW
zrinx

Rank: Tribe Leader

:8:

ja bi maloooo

With my feet upon the ground I move myself between the sounds and open wide to suck it in I feel it move across my skin. I'm reaching up and reaching out.
22.04.2008. 23:11
View Profile WWW
t0c

e a di zivis ti t0c, moze adresa i broj telefona...usput nam i reci gdje si nabavio to na fotki Rolling Eyes

imas ti pravo, jos ce neko pomislit da je crack... bolje maknut Wink

sve bu fajn nakraju
22.04.2008. 23:39
View Profile
FM_tina

http://www.richardrosenman.com/software/downloads/

ewo sad naisla na owaj sajt sa nekim pluginowima,, owo jos nisam prowijerila kak shljakaju,, al wo,, en joy,, wajd ima koi koristan,,,

23.04.2008. 17:06
View Profile WWW
FM_tina

pitanje,, tko zna mozda mi se posreci i dobijem odgowor,, dal itko zna dal je moguce prosirit ilter galeri u cs-u??   jer znam da se filtere moze stawit,, al nikak da skontam kak prosirit galeriju,, hmm,,

26.04.2008. 10:40
View Profile WWW
Pages: 1 [2] 3 4 ... 17
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

Photoshop (vasi radovi/savjeti/podrska)

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk