home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
17.10.2019. 11:44
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

Photoshop (vasi radovi/savjeti/podrska)

Pages: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17
Amar Kud

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Member

A meni je  preeeekrasna Smile

The tribe of Šejvers
21.01.2011. 03:17
View Profile
Richpa

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

Purifier Of The Stars

Planirani cover za Sky Technology EP no Dmitryu se bas i nije svidio too much (zeli fraktal neki) pa evo da podijelim s vama. Relativno nedovrsen rad, trebam tu jos dost poraditi na sjencanju i kontrastu, te malo izšmidlati ovaj font no ako se nekome dopada i ako mu treba, rado cu ga ustupiti i dovrsiti for free Wink

04.02.2011. 12:58
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

lost buddha cover za phototropic rec.
http://www.psyshop.com/cgi-bin/zoom.cgi?pot1cd008_b.jpg:CDs/pot/pot1cd008.html:;

14.02.2011. 16:33
View Profile WWW
ROX

Rank: Tribe Warrior

Goa <3

prvi kaver prerula

tribe of šejvers

http://www.rox-unreal.net/ ~
14.02.2011. 21:18
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

19.02.2011. 16:46
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

wow...it's....good Smile

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
19.02.2011. 17:02
View Profile WWW
PsiloCybian

-__-

Nije photoshop vec illustrator

19.02.2011. 18:01
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

wow...it's....good Smile
Thanks Smile

19.02.2011. 18:29
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

S obzirom da je rađeno u Photoshopu (posto se ne znam koristiti drugim programima za izradu inmotion gifova) evo moj prvi pokusaj

Djeluje malo ubrzano, no ruku na srce to je i bio cilj da ovi prijelazi djeluju što glađe, izuzev dijelova kada se tekst pokaze. Mislim da je rijec o 40ak frejmova, radjeno na principu less-more opacity-a od 5 zasebnih dijelova slike/covera.

Ako netko ima iskustva s izradom in motion bannera neka nabaci par savjeta, preporuka za programe i eventualno pocetnickih tutoriala Smile

21.02.2011. 13:32
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

Ako netko ima iskustva s izradom in motion bannera neka nabaci par savjeta, preporuka za programe i eventualno pocetnickih tutoriala Smile
koristi flash, ful je jednostavnije i fakat ne trebas znat puno...u manje od mjesec dana na starom poslu sam naucio radit animirane bannere koji su se vrtili na vecini hrvatskih news portala...

napravis par layera, importas ovo iz photoshopa i samo napravis classic tween...imas tutoriala na netu ko dreka...a na kraju svega uvijek mos exportat ko gif

btw I still hate flash

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
21.02.2011. 14:07
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

koristi flash, ful je jednostavnije i fakat ne trebas znat puno...u manje od mjesec dana na starom poslu sam naucio radit animirane bannere koji su se vrtili na vecini hrvatskih news portala...

napravis par layera, importas ovo iz photoshopa i samo napravis classic tween...imas tutoriala na netu ko dreka...a na kraju svega uvijek mos exportat ko gif

btw I still hate flash
Da, definitivno cu probati Flash, bitno mi je samo da je kompatibilan s PSom. Thanks

21.02.2011. 14:25
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

pa kompatibilan je od uvijek, uvijek mos exportat u png recimo i sam ubacit u library u flash...napravis par keyframeova i classic tween i stavis na jednom frameu alpha na 0 a na drugom 100 i toe to...igraj se sa easingom isto, to uvijek koristim kad su u pitanju korporativni klijenti bez duša

21.02.2011. 15:05
View Profile WWW
deimos

da, flash definitivno, gifovi su onak outdated... ja koji sam njuber u fotosopu sam slozio ani banner u flashu bez beda

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
21.02.2011. 18:15
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

da, flash definitivno, gifovi su onak outdated... ja koji sam njuber u fotosopu sam slozio ani banner u flashu bez beda
Ovo zvuci utjesno

21.02.2011. 19:31
View Profile WWW
psihodelikk
Guest
Pages: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

Photoshop (vasi radovi/savjeti/podrska)

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk