home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
25.09.2021. 00:50
82.269 Posts in 6.119 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

Photoshop (vasi radovi/savjeti/podrska)

Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 17
DeeTe

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Leader

cliping mask?
da je koristila maske onda bi izgledao 50 puta bolje, ovak kad naljepis jedno na drugo na trece na cetvrto i svakome stavis drugi blending mode ili smanjis opacity uopce ne izgleda uvjerljivo

Upravo tako..

ॐ श्ल्यिवोरुस
˙· ٠ • ● ۩ ۞ ۩ ૐ | ohm Sh(LJ)ivokum Kalikaye Namah! | ૐ ۩ ۞ ۩ ● • ٠ · ˙
09.11.2008. 14:23
View Profile WWW
FM_tina

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Warrior

zivot je lijep oboji ga//

kak, shta di trebam kliknut za sliping masc?? to mi je nesht saswim nowo!!  u ishchekiwanju waseg odgowora,, guglam si odgowor Wink

i`m sorry you are  not exactly who you think you are Smile

vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao žiwjeti.ali nemoj ograničiti swoje wjerowanje samo na njih.prihwati činjenicu da postoje i druge stwarnosti u koima wrijede drugačija prawila i zakoni...
09.11.2008. 14:25
View Profile WWW
sy

Rank: Tribe Spammer

(. Y .)

i mene to zanima!

http://www.youtube.com/watch?v=lx3qL4kvmMo&feature=channel
i don't know what they'r saying, but the way they say it makes me keep watching =)
09.11.2008. 14:38
View Profile
Richpa

Purifier Of The Stars

kak, shta di trebam kliknut za sliping masc?? to mi je nesht saswim nowo!!  u ishchekiwanju waseg odgowora,, guglam si odgowor Wink

http://www.google.hr/search?hl=hr&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=clipping+mask+photoshop&spell=1

13.11.2008. 14:21
View Profile WWW
FM_tina

http://www.google.hr/search?hl=hr&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=clipping+mask+photoshop&spell=1

Dancing   hwala

vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao žiwjeti.ali nemoj ograničiti swoje wjerowanje samo na njih.prihwati činjenicu da postoje i druge stwarnosti u koima wrijede drugačija prawila i zakoni...
13.11.2008. 22:22
View Profile WWW
FM_tina

http://www.photoshoptopsecret.com/

napokon skinutoo!!!!! ako tko zheli PRZHIM!! odlichni suuu!!! gledam ih od nekih 7 ujutro!! Wink

18.11.2008. 12:25
View Profile WWW
stallone

malo fotoshopa od dobro nakvasenog vikenda

not our thoughts
18.11.2008. 12:33
View Profile
Richpa

Purifier Of The Stars

Evo nesto novije, dakle pokrivac za jedan set sto sam radio. I dalje je u radnoj fazi i trebat ce ga izbrusiti i jos neke detalje srediti al otprilike to je to.

18.11.2008. 14:03
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

fora al daj malo boje unesi u to, barem font u drugoj boji da bude vec ce izgledat jasnije

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
18.11.2008. 14:24
View Profile WWW
deimos

Fora je, al da, malo zivosti/kontrasta unesi Smile

PAGANea Mr. Green

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
18.11.2008. 14:51
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

fora al daj malo boje unesi u to, barem font u drugoj boji da bude vec ce izgledat jasnije
Imam drugu verziju istog covera za drugi set u malo jacem kontrastu s izmjenjenijim hueom na pojedinim tockama i layerima. Sto se tice ovih boja koje su tu, sve su uglavnom blage i nisu izrazene toliko pa sam eto, i font takav radio. OK, hvala ljudi na savjetima, budem stavio slijedecu verziju kada to doradim.

A do tada, evo jedan malo stariji rad. Pokusao sam raditi neke 3D elemente ali nije mi nesto ekstra uspjelo :/

18.11.2008. 15:47
View Profile WWW
zrinx

Rank: Tribe Leader

:8:

http://www.photoshoptopsecret.com/

napokon skinutoo!!!!! ako tko zheli PRZHIM!! odlichni suuu!!! gledam ih od nekih 7 ujutro!! Wink

przhiiiii! biljezim se sa stovanjem!

With my feet upon the ground I move myself between the sounds and open wide to suck it in I feel it move across my skin. I'm reaching up and reaching out.
18.11.2008. 16:04
View Profile WWW
FM_tina

Imam drugu verziju istog covera za drugi set u malo jacem kontrastu s izmjenjenijim hueom na pojedinim tockama i layerima. Sto se tice ovih boja koje su tu, sve su uglavnom blage i nisu izrazene toliko pa sam eto, i font takav radio. OK, hvala ljudi na savjetima, budem stavio slijedecu verziju kada to doradim.

A do tada, evo jedan malo stariji rad. Pokusao sam raditi neke 3D elemente ali nije mi nesto ekstra uspjelo :/

uu i like it!!! detaljan  i opshirniji komentar zashto mi se swidja nakon jutarnje kawice Wink

19.11.2008. 10:07
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

hmm, daj digni tekst iznad svega ostaloga ili mu stavi opacity na 100% (stagod da vec je)...cak bi da sam na tvom mjestu maknuo cjeli taj layer koji je iznad svega i ove ostale elemente bi malo procistio...nema bas smisla kad samo stavljas layer na layer na layer i svima stavis neki blending mode tipa overlay ili smanjis opacity...zgleda ko cuspajz sve onda...IMHO

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
19.11.2008. 12:08
View Profile WWW
t0c

ja bi i font promjenio, ovaj mi je pre školski

sve bu fajn nakraju
19.11.2008. 12:21
View Profile
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 17
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

Photoshop (vasi radovi/savjeti/podrska)

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk