home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
19.10.2021. 10:43
82.269 Posts in 6.119 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

Photoshop (vasi radovi/savjeti/podrska)

Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 17
Richpa

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

Purifier Of The Stars

A do tada, evo jedan malo stariji rad. Pokusao sam raditi neke 3D elemente ali nije mi nesto ekstra uspjelo :/
hmm, daj digni tekst iznad svega ostaloga ili mu stavi opacity na 100% (stagod da vec je)...cak bi da sam na tvom mjestu maknuo cjeli taj layer koji je iznad svega i ove ostale elemente bi malo procistio...nema bas smisla kad samo stavljas layer na layer na layer i svima stavis neki blending mode tipa overlay ili smanjis opacity...zgleda ko cuspajz sve onda...IMHO

Tekst i jest zadnji layer s nesto smanjenim fill opacitiyem. Neki brushevi ispod su viska i tek sam primjetio kasnije da su mozda nekonceptualni (kao npr. desni dio i ovi sitni takni zuti strokeovi preko glavnog motiva).

hvala ljudi na kritikama, budem stavio jos neke radove uskoro.

np: Insane Creation - Connected [2005]\Insane Creation - Filestyle

19.11.2008. 14:34
View Profile WWW
FM_tina

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Warrior

zivot je lijep oboji ga//

uprawo otkrih jedan kuulll plug-in za photoshop!! pa ga odluchih podijeli sa wama!!

http://rapidshare.com/files/168566311/New_Folder.rar.html

i ewo primjera sta on mozhe, to sam nabrzake sklepala,,chist testiranje plugina!!

http://img372.imageshack.us/img372/5460/ommmre5.jpg

i ako netko sluucajno nezna stawit plugin,, makar newijerujem al ewo za swaki slucaj,, (kao ono nest cak i ja znam lol)
program files/ adobe / photoshop / plug in/ filters   << i to je to,, uzhifajte Smile

i`m sorry you are  not exactly who you think you are Smile

vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao žiwjeti.ali nemoj ograničiti swoje wjerowanje samo na njih.prihwati činjenicu da postoje i druge stwarnosti u koima wrijede drugačija prawila i zakoni...
29.11.2008. 16:25
View Profile WWW
BronZe

٩(-̮̮̃-̃)۶ PICEK!

iako nije iskljucivo "slika".. naime rijec je o web stranici,  koristen je photoshop Wink
Nova stranica od metacept recordsa na kojoj radim.. svakako bi mi dobro dosao feedback kako jos istu poboljsat / unaprijedit featureima...

http://omlounge.co.cc/sandbox/Metacept/index.html

btw, stranica jos uvjek nije u potpunosti optimizirana za internet explorer stoga oni koji ga koriste ce na indexu vidjet neki kvadratic koji nema veze s vezom, al' dobro! Smile

tenks

internet marketing
atom based and amphetax
do drugs. meet new friends. do your friends. meet new drugs.
07.12.2008. 15:45
View Profile WWW
sy

(. Y .)

jedino sto bi na tvom mjestu napravio je optimizacija slike za web..ovak dugo treba da se ucita (ili meni internet trenutno radi smanjenim kapacitetom LOL)
sve u svemu, jako mi se svidja stranica

http://www.youtube.com/watch?v=lx3qL4kvmMo&feature=channel
i don't know what they'r saying, but the way they say it makes me keep watching =)
07.12.2008. 18:19
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

iako nije iskljucivo "slika".. naime rijec je o web stranici,  koristen je photoshop Wink
Nova stranica od metacept recordsa na kojoj radim.. svakako bi mi dobro dosao feedback kako jos istu poboljsat / unaprijedit featureima...

http://omlounge.co.cc/sandbox/Metacept/index.html

btw, stranica jos uvjek nije u potpunosti optimizirana za internet explorer stoga oni koji ga koriste ce na indexu vidjet neki kvadratic koji nema veze s vezom, al' dobro! Smile

tenks
sajt ti nije valid Wink Razz

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
07.12.2008. 18:35
View Profile WWW
BronZe

٩(-̮̮̃-̃)۶ PICEK!

jedino sto bi na tvom mjestu napravio je optimizacija slike za web..ovak dugo treba da se ucita (ili meni internet trenutno radi smanjenim kapacitetom LOL)
sve u svemu, jako mi se svidja stranica

"bed" lezi u tome kaj web radim i za ogromne rezolucije pa i slike moraju biti takve. zato i slozih onaj java preloader.. ugl. na 16 mbita radi jebeno Very Happy

internet marketing
atom based and amphetax
07.12.2008. 19:01
View Profile WWW
sy

(. Y .)

pa stavis neku skriptu koja ce provjerit koja je reza kompa i na temelju toga te redirectat na stranicu koja je radjena za tu rezoluciju...mislim da to cak mozes i sa jscriptom =P

i don't know what they'r saying, but the way they say it makes me keep watching =)
07.12.2008. 19:03
View Profile
BronZe

٩(-̮̮̃-̃)۶ PICEK!

5desetorostrukiposao + not SEO friendly. no thanks Very Happy cisto iz razloga zato kaj je (meni barem) sasvim prihvatljiva brzina. Izmedju ostalog, jednom kad udje u kesh, tamo i ostane tak da se ne loada uvijek 100 god doli samo prilikom prvog visita, sto je brijem, sasvim prihvatljivo

to, izmedju ostalog, nije neki general point of interest web, tak da se nemoram pretjerano prilagodjavat posjetitelju. sto mi daje vise prostora za ostale stvari.

internet marketing
atom based and amphetax
07.12.2008. 19:07
View Profile WWW
sy

(. Y .)

no dobro =)
necu ti doc i rec "rekao sam ti"  Mr. Green

07.12.2008. 19:14
View Profile
BronZe

٩(-̮̮̃-̃)۶ PICEK!

vodjen iskustvom, mislim da nebi imao niti prilike Razz
ndobro.. ajmo ovako; dolazite na web svog omiljenog labela.. zanima vas sta? zeljeli biste vidjet sto ?

internet marketing
atom based and amphetax
07.12.2008. 19:20
View Profile WWW
izudin

Rank: Tribe Member

Posto ne vidim da postoji konkretna tema a i ima par ljudi koji koriste (ne)aktivno ps, pa bi bila fora imati jednu temu gdje bi mogli prezentirati svoje radove, razmjenjivati savjete i tako to.

-osobno se  rado uključujem u rad ili kreativnost sa vama svima tu s obzirom na takvo stanje na forumu ili kako već rečeno,ali prva bitna stvar je da mi treba jedan "mali" savjet kako bi ustupio u takvo neshto  s obzirom na crtanje .
07.12.2008. 19:53
View Profile
sy

(. Y .)

vodjen iskustvom, mislim da nebi imao niti prilike Razz
ndobro.. ajmo ovako; dolazite na web svog omiljenog labela.. zanima vas sta? zeljeli biste vidjet sto ?
interview, malo tehnickih savjeta oko produkcije glazbe koju label promovira, po mogucnosti popis opreme koristen, semplovi za slusanje, neke kompletne stvari za download, setovi ako ih ima (ako nije free netlable), malo povijesti kako je doslo do toga i sta se kasnije desavalo, slikice neke, al to mi nije presudno. =P

btw, ovo treba na splitat (karahana, administriraj =P  )

07.12.2008. 20:22
View Profile
FM_tina

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Warrior

zivot je lijep oboji ga//

Posto ne vidim da postoji konkretna tema a i ima par ljudi koji koriste (ne)aktivno ps, pa bi bila fora imati jednu temu gdje bi mogli prezentirati svoje radove, razmjenjivati savjete i tako to.

pa na prawom si mjestu!!! Wink

i`m sorry you are  not exactly who you think you are Smile

vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao žiwjeti.ali nemoj ograničiti swoje wjerowanje samo na njih.prihwati činjenicu da postoje i druge stwarnosti u koima wrijede drugačija prawila i zakoni...
10.12.2008. 19:38
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

daklem evo vecina mojih radova je sada online na mom novom sajtu:

www.dovla.info

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
04.01.2009. 19:45
View Profile WWW
massive

pasitimisli.

zgodno...

kürűza.
05.01.2009. 01:00
View Profile
Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 17
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

Photoshop (vasi radovi/savjeti/podrska)

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk