home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
04.07.2020. 18:32
82.249 Posts in 6.116 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

shrooms

Pages: [1] 2
Yashpal

Rank: Tribe Warrior

U paketu pronašli halucinogene gljive

Psilocybe mexicana
Njemica i Hrvat su s ciljem daljnje preprodaje, neovlašteno putem interneta naručivali pakete s gljivama koje sadrže psihotropnu tvar Psilocibyn. Plaćali su 200 eura po paketu.

Policijski službenici Odjela kriminaliteta droga Policijske uprave zagrebačke dovršili su kriminalističku obradu nad 19-godišnjom njemačkom državljankom i 26-godišnjim hrvatskim državljaninom, te su zaplijenili 226,24 grama gljiva Psilocybe mexicana i oko 1,58 grama hašiša.

U ponedjeljak su službenici Carinske ispostave u pošti u Branimirovoj pregledali poštanski paket poslan iz Nizozemske na ime njemačke državljanke odnosno ulicu na području Dubrave, te je pregledom utvrđeno da se u njemu nalazi nepoznata vrsta suhih gljiva.

Uvidom u carinske evidencije utvrđeno je da je tjedan dana ranije stigao identičan paket iz Nizozemske s istim adresama pošiljatelja i primatelja. Temeljem navedenog, u srijedu, na području Dubrave, u stanu u kojem su neprijavljeno boravili, zatečeni su i uhićeni njemačka državljanka i hrvatski državljanin nad kojima je provedena kriminalistička obrada u sklopu koje je pretragom stana pronađena manja količina hašiša kao i digitalna vaga za precizno mjerenje.

Pretraženi su i mobilni telefoni te prijenosno računalo kojim su se osumnjičeni koristili u svrhu narudžbi gljiva putem Interneta. Dovršenom kriminalističkom obradom utvrđeno je da su njemačka državljanka i hrvatski državljanin od prosinca prošle godine do veljače ove godine, a s ciljem daljnje preprodaje, neovlašteno putem osobnog računala i Internet priključkom obavljali elektronsku narudžbu paketa s gljivama koje sadrže psihotropnu tvar Psilocibyn za koje su platili 200 eura po paketu.

Cijena 1 grama navedenih sušenih gljiva sa Psilocibynom na ilegalnom narko tržištu dostiže cijenu do 100 kuna. U četvrtak, osumnjičeni su zbog posjedovanja i preprodaje opojnih droga, uz kaznenu prijavu, odvedeni dežurnom istražnom sucu Županijskog suda u Zagrebu.
14.03.2008. 12:01
View Profile
BronZe

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

٩(-̮̮̃-̃)۶ PICEK!

zato treba narucivat spore, a ne gljive..  Rolling Eyes

internet marketing
atom based and amphetax
do drugs. meet new friends. do your friends. meet new drugs.
14.03.2008. 12:38
View Profile WWW
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Ne kuzim bas logiku da narucujes suhe gljive iz Nizozemske i onda ih dilas u Zg... Very Happy Ali drago mi je da je zagrebacka policija srusila jos jedan lanac opake narko-dilerske mafije... Rolling Eyes 

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
14.03.2008. 13:05
View Profile
Electrica

Sloboda narodu

He He,da i ja sam čuo da spore treba naručit. Nikakvih komplikacija nema jer lik ti doma pošalje spore i bok.

Edit by Karahana. Znas kaj. Ak ti smeta javi se na pm pa ti objasnim. Wink

My form is mystic, but my heart is pure,you'd better believe what I say I am the Necromancer.I cast deep spells and potent I am a Seerof the Real.My forces work against evil, for I love all I feel.ॐ
http://www.myspace.com/cosmicflower
http://www.myspace.com/shidarthaproject
http://www.youtube.com/watch?v=Sn2t0ltjP1s&feature=related
14.03.2008. 13:34
View Profile WWW
BronZe

٩(-̮̮̃-̃)۶ PICEK!

pojavit ce se komplikacije nakon pretjerane konzumacije

internet marketing
atom based and amphetax
14.03.2008. 13:44
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

/cut
super, jos nam samo reci gdje zivis i puno ime i prezime pa ce ti ljubazni momci u plavom pokucat na vrata...

mislim stvarno Rolling Eyes

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
14.03.2008. 13:45
View Profile WWW
BronZe

٩(-̮̮̃-̃)۶ PICEK!

haha..

evo vec radim na drugspleme.com ...

internet marketing
atom based and amphetax
14.03.2008. 14:10
View Profile WWW
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

i narudzbe na pm... Lol electrica bas si tavmu... Razz Very Happy Edited...

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
14.03.2008. 14:11
View Profile
oknarbo

Rank: Tribe Leader

U paketu pronašli halucinogene gljive

Cijena 1 grama navedenih sušenih gljiva sa Psilocibynom na ilegalnom narko tržištu dostiže cijenu do 100 kuna.

da to na istom štandu gdje se i plava riba prodaje

'And in the end, the love you take is equal to the love you make'
14.03.2008. 15:24
View Profile
t0c

Cijena 1 grama navedenih sušenih gljiva sa Psilocibynom na ilegalnom narko tržištu dostiže cijenu do 100 kuna.

ko bi uopce dao 100 kn za gram?
dobiš 4 za te pare! (tako sam čuo)

sve bu fajn nakraju
14.03.2008. 15:52
View Profile
BronZe

٩(-̮̮̃-̃)۶ PICEK!

lol

internet marketing
atom based and amphetax
14.03.2008. 16:01
View Profile WWW
Electrica

Sloboda narodu

i narudzbe na pm... Lol electrica bas si tavmu... Razz Very Happy Edited...

E stari ja neam pojam kaj se tu dogodilo,soory nije namjerno bilo.Nekaj sam zeznul a ni sam neznam kaj
Aha  Mad  Razz lol baš jesam mutav.a neko i to mora bit.NEću više bit tak očit  Mr. Green Obećajem

My form is mystic, but my heart is pure,you'd better believe what I say I am the Necromancer.I cast deep spells and potent I am a Seerof the Real.My forces work against evil, for I love all I feel.ॐ
http://www.myspace.com/cosmicflower
http://www.myspace.com/shidarthaproject
http://www.youtube.com/watch?v=Sn2t0ltjP1s&feature=related
14.03.2008. 16:02
View Profile WWW
t0c

a jesu spore ilegalne? (za posjedovat)
jedni dečki Laughing zlocesti decki! ih dobivaju za 1€ poštom a ni sami neznaju jel to kaznjivo.  jel ko zna? i ak je kaznjivo, u kojem je rangu to?

sve bu fajn nakraju
14.03.2008. 18:43
View Profile
psihodelikk
Guest
t0c

spore su isto ilegalne kod nas, kao i sjemenke konoplje Smile iako nemaju zabranjene tvari ali spadaju u tvari i supstance od kojih se "radi" opojna droga.
meni su zbog sjemenki samo dobili veću volju za daljnjom pretragom al kad su zavrsili a ja naravno nisam imao nista, pustili me. nije me niko ni usmeno kaznio za sjemenke. valjda su se nadali necem vecem pa su zaboravili na sjemenke na podu.

a rang mi nemamo tak da ti je doslovno svejedno da li imas 10kg heroina ili 4 sjemenke konoplje Rolling Eyes
pa i nije baš...

od nedavno plijene i peyote zbog meskalina. nema veze kaj ti treba 200 kaktusa za jednu dozu, ak imas jednog - uzmu ti. Very Happy bilo u novinama nedavno da je uzgajivac kaktusa najebo jer je medju 2000 kaktusa imao i peyote. a lik ono skuplja kaktuse pa je i to nabavio, stovise ni ne zna kaj ima.. i zaplijenili mu kaktus i srali Rolling Eyes
kakva glupost.... jos ce i mojoj staroj salviu počupat....

al mene zanima jel mozes imat sranja ak ti pregledaju pismo a u njemu "prazna" vrečica spora

sve bu fajn nakraju
15.03.2008. 00:30
View Profile
Pages: [1] 2
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

shrooms

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk