home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
24.08.2019. 01:53
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Son Kite&Logic Bomb@Budapest, May 2003.

Pages: [1]
exebeche

Rank: Tribe Initiate

dobra vecer/jutro svima ...jos smo zive Mr. Green

dok vi sad drvite po tribelizeru neki od nas danonocno rade (citaj: pisu zakasnjele rivjue i skidaju mjuzu na radnom mjestu ((molimo zagovornike industrijskog prava vlasnistva da se suzdrze od nepotrebnih komentara, a poslodavce da zanemare ozbiljnost sitaucije)).....
...no, da se ipak vratimo na zadanu temu dok ovaj rivju nije krenuo u krivom smjeru...

pa da krenemo od Son Kite....pri dolasku u budimpestu ucinismo jedno jako dobro djelo pomogavsi nekoj zeni u prenosenju stvari s jednog na drugi kolodvor buduci je zena nastavlja put za rumunjsku, kao eto mi imamo vremena pa sto ne bi pomogle, nakon cega smo prvo zalutale u neku krivu ulicu i shvatile da ne mozemo vise stici na prvi vlak koji vodi do party-a, a onda smo na povratku dok smo se vozile u metro-u ustanovile, odnosno ja sam ustanovila da nemam svoju osobnu kartu na sto me je kina pocela zastrasivati nekom pricom o konzulatima koji ne rade u nedjelju pa da necu moci izaci iz madarske, a kad smo malo dosle sebi skovale smo plan da ako ja ne nadem osobnu idemo poslije partya zajedno do madarske granice gdje cu ja izaci, a ona ce produzit do zg-a, uzeti moju putovnicu i vratiti se nazad na granicu....heh, aj pa nek neko kaze da ovo nije bio genijalan plan  Mr. Green ....situacija ipak nije bila tako crna pa kad smo se vratile do vlaka ja sam uspjela pronaci osobnu nakon cega je ovaj dio price zavrsio s happy end-om uz pouku "nije dobro ciniti dobra djela"...
nastavak je izgledao otprilike ovako....ako ste ikad zamisljali kako izgleda duuuga nocna setnja u nepreglednoj madarskoj sumetini onda ste nam se definitivno trebali pridruziti u trazenju lokacije za ovaj party...naime, iz poznatog nepoznavanja niti osnova engleskoj jezika medu madarskim narodom mi smo se nakon (ocito) neuspjesnog sporazumijevanja s dva madara (jedine poznate rijeci su bile aaaa, goa party  Mr. Green ) nasle u nekoj sumetini u kojoj smo doduse cijelo vrijeme cule neki bas u daljini, ali nismo bile sigurne dali je to bilo od sline zelje da ga cujemo ili smo ga stvarno cule...to cut a long story short...nakon nekih dva sata po izlasku iz sume bacile smo se pod prvi auto koji nam je ulijevao nadu da cemo ipak pronaci party jer smo s jednim od putnika uspjele ostvariti  dvojezicnu komunikaciju i ustanoviti cak i slicnost u nazivima izmedu hrvatskog i madarskog zivotinjskog svijeta (ilustracije radi mačkata=mačak  Mr. Green ), ali su nas isto tako uvjerili da i ono malo madarskog sto smo mislile da smo naucile zapravo nemamo pojma...
ali, ipak s njima smo stigle na party i to ni vise ni manje nego 10 min prije nego sto je poceo son kite....

eeeee, nije son kite za madare...bilo je negdje po slobodnoj procjeni oko 3000 ljudi od kojih smo se samo nas dvije i po koji lokalni hu dj lomili u prvim redovima dok se ostatak ekipe uglavnom prosetavao i mljeo naokolo ometajuci nam koncentraciju  Mad.... kao dubinski i istinski ljubitelji i poznavatelji, kao i dugogodisnji pratitelji, te kao drlji brlji mrlji i ostalo,  mozemo reci da je svaki zvuk bio na svom mjestu, jedino nas je tu i tamo znala iznenaditi marcusova bijela violina (to nismo uspjele predvidjeti svaki put  Mr. Green ), i sebovo proguravanja Filura - Underrated  Shocked

vec negdje na pocetku seta odsvirali su receive part I, II...a bili su i vrlo profesionalni (nisu niti u jednom trenutku podigli glavu prema ekipi....ipak su to svedani  Mr. Green )...tehnicki sve fajn izvedeno, bez greske....svirali nekih dva sata nakon cega su nestali u mraku i vise se nisu vratili (nase vristanje ocito nije bilo dovoljno  Crying or Very sad )....nakon toga je postalo uzasno hladno, chill floor je bio skroz dosadan pa smo uglavnom iduca dva sata prosjedile uz vatricu i povremeno chekirale main floor gdje je vrtio dj chai csubi neki nelosh hit trens...
negdje oko 6 ujutro izvirilo sunce i ugledasmo dj Acana za mix pultom....party ipak nije bio gotov sa son kitom posto nas je acan ujutro tako rasplesao i totalno nas pogodio s mjuzom kao sto je Ticon - Some simple sounds, Tegma - Skywalker, novi Magnetrixx i slicno... uglavnom morning progressive set... nadamo se slicnom izboru stvari i u jutarnjem terminu i na solartribe-u  Smile

Logic Bomb - 17.05.

ovim party-em smo proslavile godinu dana psyanja s madarima, a kako smo lokaciju poznavale vec otprije nije bilo vecih komplikacija na putu do tamo (¹to ne mozemo reci i u obrnutom slucaju Mr. Green ) ...kad smo stigle pustao je madarski dj wegha koji je bio jako dobar na pocetku...pustio Pixel&Sub 6 - Teder Beseder, Fatali - Ultrasmooth....i sto nas je totalno iznenadilo Emou - The summer is old, ali je negdje od sredine seta "prevrnuo plocu" i poceo pustati kojekakve bezvezarije....pa smo onda da ubijemo vrijeme razgledavale deco fantastische madarium i tako to  Mr. Green ....negdje oko 3 dok smo se lezerno prosetavale razgledavajuci krajolik odjednom su se iz vedra neba zaculi prvi taktovi neighbour of the beast i 4000 madara je pokrenulo nevidenu pjescanu oluju ...nije bilo potrebno puno rijeci da zakljucimo "ovo je vec za madare", pun pogodak !!!

...uglavnom, pojavio se samo bomb od logic bomb i za razliku od son kite ovaj se bacao naokolo i stalno motrio reakciju ekipe (doduse imao je sta i vidjeti  Mr. Green )...mi smo se pokusali kako-tako snalaziti u moru grizlija (iliti sto je kod nas celavac to je u madarskoj "grizli") pa je sve skupa to vise nalikovalo nekoj blazoj tucnjavi, a utociste smo potrazile u krugu eminentnih madarskih dj-eva kao sto je nas, vec domaci, dj jirzika, rodila ga majka,  sa snb majicom na kojoj se nalaze dva leteca medvjedica i pahuljicom sa rozim vojnickim hlacama (ovdje bi nam dobro dosla milka babic da pripomogne s komentarima) Very Happy ...i jos da ne zaboravimo grizlija u kompletu majica-haljina sa livadnim uzorkom na cvjetice kakvih nema ni na jednoj livadi...ako ne vjerujete posaljite nam svoje osobne podatke, a mi besplatno dostavljemo dokaze o najnovijim modnim dostignucima u madara (inace vrlo su popularne za muski dio populacije suknjice prirodnih i laganih materijala koji se ne guzvaju, te obvezatni cvjetni uzorak kakav su nekad nosile nase bake Shocked )

...bomb je nazalost svirao dosta kratko, otprilike nekih sat vremena, napravio pauzu pa odsvirao jos jednu stvar, a live nam zbog svega gore navedenog i nije ostao u ponajboljem sjecanju....
iza toga zapoceo je dj jirzij....bio vrlo raspolozen, ali poprilicno zestoko, acidance stil...dark and twisted  Twisted Evil ....ali bez obzira na to svaki put pusti nesto s novog albuma cosma cime nas posebno razveseli....sve u svemu jako dobar set, ali nam pred jutro vise nije bilo lako pratiti njegov izbor...svejedno smo se u 7 ujutro pocastile jednom jacom cagom na dark soho - the 14th   Mr. Green

eto toliko, i unaprijed se ispricavamo svima koji drze da u ovom rivju-u ima previse neozbiljnih uleta jer iako to ponekad ne izgleda tako mi to sve shvacamo vrlo ozbiljno....
....do sljedeceg putovanja, ovaj put na domacem, al zato nista vise poznatom terenu, ZDRAVO  Mr. Green

Tko neovlasteno posjeduje tvari ili pripravke propisom proglasene opojnim drogama kaznit ce se novcanom kaznom ili kaznom zatvora do jedne godine....HA!
31.05.2003. 03:42
View Profile
Pages: [1]
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Son Kite&Logic Bomb@Budapest, May 2003.

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk