home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
25.03.2019. 02:13
82.227 Posts in 6.100 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

prijedlog za napredak portala/scene

Pages: 1 2 [3] 4
CybeRho

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

news sekcija na portalu malo steka... mislim da ona najava za meller stoji vec mjesecima. ajde malo zivosti, fkt nije tesko prevesti par recenica teksta i najaviti neko izdanje/party/festival/dogadjanje/akciju...whatever. izgleda da ovih dana jedino toga ne fali Smile 

03.05.2009. 19:52
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

news sekcija na portalu malo steka... mislim da ona najava za meller stoji vec mjesecima. ajde malo zivosti, fkt nije tesko prevesti par recenica teksta i najaviti neko izdanje/party/festival/dogadjanje/akciju...whatever. izgleda da ovih dana jedino toga ne fali Smile 
oces pisat vijesti na sajtu? otvorim ti account odma...val ocito vise ne moze stic zbog novog posla

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
03.05.2009. 20:02
View Profile WWW
CybeRho

drage volje. pm me

04.05.2009. 00:47
View Profile
PSYLLUMINATION

Rank: Tribe Member

Bio je jedan lik prije doosta godina na newsgrupama, zvali su ga Stepa srbin... Sumnjam da je to Xrayz možda... pošto se svi odnose prema njemu kao prema Stepi srbinu Smile A i on zvuči kao Stepa srbin... Mora da je to Stepa srbin!

?

EDIT: Točnije... hr.alt.trash

04.05.2009. 11:11
View Profile
massive

pasitimisli.

da, bilo bi stvarno super da se još netko uhvati toga, jer čim je neka frka (a to je često), sve se, nažalost, nekako zakoči...

ovako, tko god više-manje prati sve, a takvih ima, nabaci tekst i svima super... Wink

sve sreća, rubrikâ kolko oš...

kürűza.
04.05.2009. 11:29
View Profile
x-rayz

Rank: Tribe Shaman

da king

Sumnjam da je to Xrayz možda... A i on zvuči kao Stepa srbin... Mora da je to Stepa srbin!
nije nije, massive je stepa srbin, to mu je jedan od bivsih nickova, evo dokaz
http://stepasrbin.i8.com/

http://www.myspace.com/xrayzproductions

"Zvali su iz Twisted-a, mole te da se vratiš među njihove artiste. Posford ne može spavati jer zna da te možda traži neki drugi label"
Draco

"iksrejz je u biti chak noris produkcije"
Karahana
05.05.2009. 08:20
View Profile WWW
massive

pasitimisli.

shit, nakon toliko godina skrivanja po osinjacima i kamufliranja u grmove akacije, otkriven mi je identitet... Rolling Eyes

kürűza.
05.05.2009. 11:06
View Profile
Richpa

Purifier Of The Stars

IMHO, za vijesti (koje bi isle redovito, citaj svakodnevno), treba 3-4 urednika. Netko ce sigurno pratiti izdanja s odredjenih labela, ovaj pak drugi najave festivala i razno-raznih dogadjanja (evo bas kad smo kod toga, puno zanimljivije bi bilo recimo da se najave stavljaju u formu vijesti nego u onaj poseban odlomak [imho]), te opet netko tko ce pratiti ostali sadrzaj, traceve i sl

05.05.2009. 15:40
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

(evo bas kad smo kod toga, puno zanimljivije bi bilo recimo da se najave stavljaju u formu vijesti nego u onaj poseban odlomak [imho])
elaboriraj...znaci da se u isti dio trpa sve? ...mislim da bi bio preveliki kaos i bacanje hrpe prostora za nista...najave su "tanje" zato jer vecinu prostora zauzima lineup i samim time ih je bolje stavit u neki uski container...kad bi sva izdanja, partiji/festivali/dogadanja bili na jednom mjestu mislim da bi bilo too much...

razmisljam ful kako to organizirat sve na V3 tako da slobodno pucajte prijedloge

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
05.05.2009. 15:45
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

(evo bas kad smo kod toga, puno zanimljivije bi bilo recimo da se najave stavljaju u formu vijesti nego u onaj poseban odlomak [imho])
elaboriraj...znaci da se u isti dio trpa sve? ...mislim da bi bio preveliki kaos i bacanje hrpe prostora za nista...najave su "tanje" zato jer vecinu prostora zauzima lineup i samim time ih je bolje stavit u neki uski container...kad bi sva izdanja, partiji/festivali/dogadanja bili na jednom mjestu mislim da bi bilo too much...

razmisljam ful kako to organizirat sve na V3 tako da slobodno pucajte prijedloge

Imas pravo sto se tice prostora ali recimo kada pogledas samu poziciju tih najava - skoro pa na dnu, totalno neuocljivo i zabaceno, onda bi ja radje to ili stavio u formu vijesti/najave ili pak iskoristio prostor nagradnjace, koji je gore u desnom kutu a i nema neku ekstra svrhu tj. nije toliko koristan kao najave.
Eto to bi bio moj prijedlog.

I da ne zaboravim, recimo siteupdates isto zauzima masu prostora u nekih 10 stavki a tih 10 stavki se krecu u periodu mozda 2-3 mjeseca. Puno bolje bi bilo recimo taj prostor srezati na nekih 5 zadnjih update-a i to bi onda izaslo mjesec dana u nazad sto je opet nekakav standard, jer vise manje svi jednom mjesecno bar nalete na pocetnu.

05.05.2009. 15:51
View Profile WWW
val vashar

val ocito vise ne moze stic zbog novog posla
ego mi je povrijedjen jer ne pise moje ime kad stavim vijest  Laughing Laughing Laughing  bandic

Sodom Like There's No Gomorrah!
01.09.2009. 09:40
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

Evo konkretan prijedlog (mozda nekima lame, ali vjerujem da bi pripomogao sirenju novosti vezanih za ovaj site).

Dakle da netko na facebooku otvori fan page Trancepleme.com i da se sve vijesi linkaju s portala, takodjer kao i galerija, najave i ostali sadrzaji. Korisnici koji bi pristupili grupi na facebooku bi imali uvid u sve to a nije velika filozofija otvoriti to sve, nabaciti logo, pozvati ljude.

Uostalom Karahana, Val i Vlajo imaju account pa moze netko od njih (ili netko drugi) otvoriti tu grupu i napraviti invite, i onda ovi koji dobiju invite lako proslijediti drugima i sl.

Eto, sto mislite o prijedlogu?

Edit - plus sto mozete roknuti na pocetnoj join us facebook | twitter (tu opciju isto mozete razmotriti), ja ga osobno ne koristim ali mislim da je prilagodljiv sto se tog news feeda tice...

27.09.2009. 19:36
View Profile WWW
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Um odavno je otvoren facebook fanpage i sve je linkano pomalo idiotnim RSS appletom. Very Happy Odaslah ti invajt pa si spamaj frendove do mile volje. Razz Very Happy Mosh i admina dobit ak imas neke ideje o poboljsanju sta se mene tice.

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
27.09.2009. 19:58
View Profile
Azitra sunrise

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Member

cek cek kak se zove na fejsu??nemrem nikak nac

Your thoughts and deeds can't be undone
Set free your fear, it's a perfect day
The sun has come to wash your pain away...
27.09.2009. 21:05
View Profile
massive

pasitimisli.

ima ovo:
http://www.facebook.com/home.php?#/pages/TrancePlemecom/66048870848?ref=ts

kürűza.
27.09.2009. 21:21
View Profile
Pages: 1 2 [3] 4
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

prijedlog za napredak portala/scene

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk