home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
25.03.2019. 02:13
82.227 Posts in 6.100 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

prijedlog za napredak portala/scene

Pages: 1 2 3 [4]
Richpa

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

Purifier Of The Stars

Da, na to sam mislio sam eto nije bas osvjezavano Smile Mozes me dodati za admina pa cu linkati novosti i sl. (ako nitko nema nist protiv), a mogu i inviteat par ljudi Smile

27.09.2009. 21:59
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

knock yourself out sto se mene tice...ja hejtam fejsbuk anyway

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
27.09.2009. 23:19
View Profile WWW
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Da, na to sam mislio sam eto nije bas osvjezavano Smile Mozes me dodati za admina pa cu linkati novosti i sl. (ako nitko nema nist protiv), a mogu i inviteat par ljudi Smile

Sve novosti su u blog / RSS tabu i sve je kak spada. Al evo ti admina pa se igraj! Smile Um... Moras prvo postat fan da bi dobio admina! Il sam ja glup pa te ne vidim (posto je tako genijalno osmisljeno da ne view all fans nema searcha). lol...

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
27.09.2009. 23:38
View Profile
Richpa

Purifier Of The Stars

Il sam ja glup pa te ne vidim
Sada me vidis, sry, nisam se dodao Smile

edit - jebiga, tek sada uocih ovu RSS/Blog sekciju tako da nema potrebe da me dodajes za admina i sl.  Wink

28.09.2009. 01:08
View Profile WWW
gstarcev

Rank: Tribe Leader

Evo jedan jadnjuškav prijedlog s moje strane: isključite *.trancepleme.com iz Adblock Plusa, jer, možda vam se nekad i zalomi da kliknete na nešto od reklama čisto onak iz znatiželje i to je već dovoljno da se pobere nešto malo para i ako više ljudi to napravi po zakonu velikih brojeva će to ipak činiti neku razliku.

28.09.2009. 02:02
View Profile
doubleclick

Rank: Tribe Initiate

Evo jedan jadnjuškav prijedlog s moje strane: isključite *.trancepleme.com iz Adblock Plusa, jer, možda vam se nekad i zalomi da kliknete na nešto od reklama čisto onak iz znatiželje i to je već dovoljno da se pobere nešto malo para i ako više ljudi to napravi po zakonu velikih brojeva će to ipak činiti neku razliku.

Ups... Totalno sam zaboravio.  Angel
Done!

"The Monkeys Are Going To The Stars!"
01.10.2009. 18:31
View Profile WWW
Luna

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Warrior

:: Fiat lux ::

Imam jedno pitanje ovak vizualnog tipa :
da li postoji mogucnost da jednog dana na TrancePleme home bude TP naslov u sredini stranice?

I da Dovla, nemoj se ljutiti ali imho logo TrancePleme je izuzetan za logo kauguma koje bi mogli pocet shtancat 4 real Wink

strpljivo chekam da dodje nova verzija sajta, foruma i emoticona too Fly

:: :: ::
28.10.2009. 15:30
View Profile
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

LOL. Ne kuzim tocno. Ti bi da logo bude na sredini stranice? Obrati se Dovli. Po mogucnosti pismeno, sa svim zigovima i potpisima jer se cojvek zaposlio i sumnjam da mu se da raditi ista novo vezano uz trenspleme.

Meni logo je skroz OK, ali kad malo bolje pogledam stvarno bi se dale trenspleme kaogume printat.

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
28.10.2009. 15:36
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

uz novu verziju sajta ce naravno doc i neka preinaka logoa, a to gdje ce bit i kako nebi bas ostavio korisnicima sajta da odluce Wink

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
28.10.2009. 18:07
View Profile WWW
Luna

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Warrior

:: Fiat lux ::

as I wrote:

strpljivo chekam da dodje nova verzija sajta, foruma i emoticona too Fly

ja se ispricavam Dovli sto sam napisala post aka prijedlog pod topic "prijedlog za napredak portala/scene"

iDEMO dalje Mr. Green

:: :: ::
28.10.2009. 21:55
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

ja se ispricavam Dovli sto sam napisala post aka prijedlog pod topic "prijedlog za napredak portala/scene"
aj ne trabunjaj Razz

28.10.2009. 23:21
View Profile WWW
Pages: 1 2 3 [4]
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

prijedlog za napredak portala/scene

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk