home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
25.08.2019. 23:35
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Infinity @ Kanal 26-04-08

Pages: [1] 2 3
zrinx

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Leader

:8:

Došli smo na lokaciju oko pola 5 sa krdom mesine i već je tamo ekipica zdušno podizala party na noge.. dizala se tenda, dopremala oprema, založio se roštilj, skupilo se 20-ak ljudi što poznatih mi i što ne! Pogledi u nebo su obećavali, ali se malo malo natkrio koji masni oblak koji je sa sobom dopuhao prohladni vjetar...No ipak je kiša pala, nije ništa strašno, uspjeli smo skloniti sve na vrijeme, čak se ni vatra nije stigla ugasiti i nastavilo se s roštiljem, ljudi su zbilja donijeli mesine, i brijem da na kraju nema šanse da je netko ostao gladan. Izvadio se sound iz kombija sa prvom zrakom sunca poslije kiše, podigao se šank i dekoracije koje su ovaj puta bile u svom najboljem izdanju do sada na ovoj lokaciji.
Anja se pobrinula za šank, zbilja je bio simpatičan, a tek ekipa iza šanka ... rispekt svima!!! Smile svi su bili spremni pomoći, a druženje je bilo totalno super tamo Smile ! FM tina je donijela palačinke, sa SH(lj)IVOM u njima  Laughing totalni zakon!
Neki dečko donio rakije! Ma bilo je svega, zbilja sam bila oduševljena, skroz prijateljsko okruženje!
Cyberho je počeo u 22:00 i imao je 70% isti repertoar ko dovla. a kada je bila neka pjesma koja nije iz dovlinog repertoara, onda je to bila neka gadna elektro kuruza.. pred kraj je bilo bolje, po mom ukusu.
Jedva sam dočekala Sijarta, i onak.. TOOOOOTALNI RASTUR, razletila sam se na flooru, koja mjuza, nema dizalica, samo vožnja i to mračna glasna i jasna... e uzivala sam, HVALA TI, tak dobar set nisam čula.. ne znam .. odavno Smile
Nakon toga su me potjerali doma, al otišla sam sa ogromnim osmjehom i totalno odusevljena i pretrgnuta od skakutanja na livadi pod zvijezdama!

Fotke su u galeriji!

With my feet upon the ground I move myself between the sounds and open wide to suck it in I feel it move across my skin. I'm reaching up and reaching out.
27.04.2008. 13:40
View Profile WWW
psihodelikk
Guest
psysky

Rank: Tribe Initiate

kanal je bio premagican... osjecala sam se u nekim trenucima kao da sam i na kuli i ozori u isto vrijeme...
okupilo je brdo ljudi, imali smo 2 vatrice, zhonglanje, roshtiljanje,  super dekore, i jedno drvo... sve sto nam treba  Wink
mjuz je bio okej (... siarto bi trebao doci svirat ove godine na kulu...), ljudi su chagali do kasnih jutarnjih sati... moglo se cak naci trenutaka kad su karahana i kuvajt plesali jedan do drugoga dok je 2m svirao... valjda ih je ta goa na trenutke opet spojila..
sve u svemu, party za pamcenje

27.04.2008. 18:56
View Profile
Ratko

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Shaman

Gustav

Ako slika govori 1000 rijeci, a muzika mnogo vise od slike...onda sto reci  fotografije na galeriji kazu samo jednu recenicu! Da mi je zao sto sam sinoc imao glomaznu demontazu koja me je fino isisala i nije mi dopustila kretanje prema oddvodu....jebiga! Najvise mi je zao sto nisam uzivo vidio malog Luku pored logorske vatrice. Smile

22.02. Hypnodelix@Mocvara
22 - 28.7. Lost Theory Festival @ Gračac
27.04.2008. 19:47
View Profile
Vivec

Rank: Tribe Warrior

DOšao na savski most oko pola 10. tamo se 3 ekipe spojile u jednu i svi se  zajedno truckali u busu do kanala..malo propješacili i konacno stigli na odredište. Sat vremena sjedili/stajali oko vatre sušeci tenisice,carape,hlace.

Ljudi lagano plešu, skacu, zabavljaju se odlicna atmosfera.U jednom trenu sam mislio da ce biti malo ljudi al ubrzo sam vidio veliku  masu koja se giba i stompa po floru. 
Konacno sam i ja docekao jutro/skoro pa i podne,
Jutro je bilo divno (osim one situacije sa bejzbol palicom i spaljenom jaknom), i ljudi koji su bili predivni  Wink.
Sunce se malo pomalo diglo i pocelo nas grijati sto su neki iskoristili za spavanje (pored zvucnika  Laughing Laughing, ili gore na nasipu)
Flor mi je u par trenutaka izgledao ko pozornica.

Odlicno mi je bilo,isplesao sam se ko nikad do sada

Na povratku, kad nas je Sunce skoro dokrajcilo (nismo imali vode) pokupio nas neki dječarac sa partya (hvala) i odvezao dio puta... tamo smo cekali autobus koji nas je htio primiti...prljave bez karte umorne al sretne. (nazalost nacekali smo se) al nedamo da nam to pokvari raspolozenje.  Pozzdrav do sljedeceg druzenja.   

" I painted over the wall of shame so freedom is
ashamed no more. Inferno ruled too many years
until the people chose the light. I put my
faith in you,and give to you my colours bright. "
27.04.2008. 20:24
View Profile
twisted_medicine

Rank: Tribe Leader

PsYhIjAtRiJa

nemam komentara nekog posebnog, no jebeno dobro sam se naskakao (naplesao), dok ovo pišem noge mi još prate ritam od tamo, ludnica, je kiša malo u dva navrata se spustila, što nije smetalo baš previše, ekipa odlična, pozdravljam sve koje sam nekim čudom opet možda malo davio...

...mjuza odlična, svaki od njih je nastojao što više nas rasturit, nisi mogao niti trenutka uhvatit za malo predaha, jer svakom nadolazećom stvari tjeralo te još više plesat, predobro...

...istina da sam umoran, jedva i tipkam kao da sam na prstima plesao, nisam se ovak dobro zabavio ne sjećam se kad zadnji put...

pozdrav svima, vidimo se na još nekim od ovakovih i sličnim eventima (kak bi rekli)

...nadodam još što korisno kad se prisebim....  Smile

|    -|-    |
27.04.2008. 20:28
View Profile
t0c

Rank: Tribe Spammer

dosli u 2, i stvari su otprilike išle ovako

sviđao mi se broj ljudi. uh, pasala mi mjuza mnogo. atmosfera. toplina kad zatreba pokraj žagijeve vatre hahaha. super mi je bilo kad sam sat vremena nakon što mi je nestala frendica, istu našao na nasipu jer nije mogla više sić kad se popela Very Happy presklisko za njene feget-cipelice. super mi je bio šank, za odmor od svega mi je posluzio par puta. olakšanje mi bilo kad smo nasli od frendice mob i kljuc. u qrcu mi bio onaj debil sa napadom skizofrenije... al bar vise nece dolazit Very Happy
ma za party mogu samo rec - konacno! i ristekpa organizaciji!
eda, u jednom trenu me nesto zaneslo žešče u rikverc i u nekog sam se zabio ledjima i srusio na pod, pa se eto ispricavam...again.

sve bu fajn nakraju
27.04.2008. 21:13
View Profile
t-styler

jedna od onih noci za koje ne zelis da imaju kraj,i neda ti se ic doma.hvala vam na ovome Smile
27.04.2008. 21:43
View Profile
Flying Steps

Bilo je super,i vise od toga...yes da sam se smocio dok sam dosao al gathering je bio jeben...pozdrav svima... palac.gif

bolje minival nego minimal
27.04.2008. 22:01
View Profile WWW
FM_tina

zivot je lijep oboji ga//

he he,, nije bilo shjiwe u palachinkma,, al zat je bilo istarske grape,,  ozbiljno! tako moja baka radi  he he!! weli da je dobro malo rakije za zub ha ha ha,, swe je receno,, ja bi jos!!! Smile 

btw,, ispricawam se duboko jednoj weoma dragoj i simpaticnoj dami koju sam ZABORAWILA!!!!!!!!! nadam se da ce isprika bit prihwacena,, a znas kak je,, he he

i`m sorry you are  not exactly who you think you are Smile

vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao žiwjeti.ali nemoj ograničiti swoje wjerowanje samo na njih.prihwati činjenicu da postoje i druge stwarnosti u koima wrijede drugačija prawila i zakoni...
27.04.2008. 22:36
View Profile WWW
Electrica

Sloboda narodu

Jaoo,tak mi žal kaj nisam mogel doč,vidim da vam je bilo veoma veselo,druženje,logorska vatrica,sunčeko,dobar mjuz,he he.Ja sam moro doma gnojit,al hebga,bolest me poharala,
Aaa tina šta si palačinke pekla,jaooo,i to sam propustio.

My form is mystic, but my heart is pure,you'd better believe what I say I am the Necromancer.I cast deep spells and potent I am a Seerof the Real.My forces work against evil, for I love all I feel.ॐ
http://www.myspace.com/cosmicflower
http://www.myspace.com/shidarthaproject
http://www.youtube.com/watch?v=Sn2t0ltjP1s&feature=related
27.04.2008. 22:41
View Profile WWW
lessto

[X]
27.04.2008. 23:58
View Profile
eLIZAbETHS

@ FM_Tina ak mislis na mene, he, ma joj i ja sam zaboravila , tj. dns sam se sjetila da nisam pojela niti jednu palacinkicu, heh, ma no frxich Smile ..Kiss..

Uglavnom super je bilo, ostala do fajronta, koji je bio negdje oko dva poslijepodne, ono uh Smile ..odlicni dj mixevi i atmosfera, itd. Smile..supeeer:)

I bas mi je drago sto sam upoznala i neke drage ljude sa foruma, a koje nisam upoznala sinoc, neki drugi put.. i vidjela neke druge koje nisam dugo vidjela Smile

Pozdrav, do vidjenja
28.04.2008. 00:12
View Profile
PsiloCybian

-__-

sta rec ... osim bilo mi je prejebeno Very Happy ...

sound iznad ocekivanja , ljudi odlicni, vrijeme bilo povoljno ... i sto je najbolje velika kolicina ljudi koja jednostavno nije htjela odustati od partija do posljepodnevnih sati u sljedecem danu Very Happy:D

nazalost live set nisam radio radi par razloga Smile ...

- nisam zalio pustati stare stvari u svrhu popunjavanja livea
- novih stvari imam za 20tak min
- od tih 20tak min 10 je progressive Very Happy a pusto sam u vrijeme kad nije bilo progressiva Very Happy
- ali pustio sam na kraju svoju stvar ... koja mi je zaista na ovom razglasu otkrila da imam jos puuuuno posla:)

ono kazem sve mi je bilo prepre ... samo hint oko sounda Very Happy ... monitori koji su bili kod djeja su bili preeeeeeeeee glasni ...

pozdrav vuletu i  twisted medicini  Very Happy

nis odo ja dalje spavat Very Happy

28.04.2008. 06:34
View Profile WWW
Hapi

jednom rječeju odlično, chagica, hrpa zanimljivih ljudi, super lokacija i super uređen prostor sve zajedno je činili super atmosferu, još i plemenske vatrice (od čijeg dima valjda još i danas smrdim  Mr. Green), ma sve 5

imam i nekih slikica , uplodao sam ih  na myspace, a ako je nekom tlaka ići na myspace mogu stavit i na forum, samo nek mi netko kaže gdje ?

28.04.2008. 07:31
View Profile WWW
Pages: [1] 2 3
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Infinity @ Kanal 26-04-08

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk