home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
24.03.2019. 16:04
82.227 Posts in 6.100 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

Popis usera koji imaju ban na forumu

Pages: 1 [2] 3
deimos

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

Ja nis ne gnojim, a tebi ak se gnoji odi to na livadu neku radit.

I sto, da se netko promijeni "preko noci", bilo bi opravdano i ok da sve sto je rekao unazad godinu il ne znam kolko dana odjednom ne vrijedi i moze se recimo pobrisati? Jer to vise nije ta osoba itd? Ma daj ajde.. Razz

My two cents Twisted Evil

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
03.08.2008. 15:19
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

joj jebala vas mutava analogija...pobijem taj bullshit o cemu pricate s jednim argumentom...

DATUM POSTANJA anyone???!

pa naravno da ono sto sam ja ostavio na ovom forumu unazad 5 godina vise nema veze s onim sto mislim danas...i naravno da mi to nitko nema pravo to nabijat na nos kad se svi mjenjamo iz dana u dan...poanta je bila da je covjek isao editirat sve sto je ikad napisao jer valjda nije htio da vise ostane ikakav njegov trag na forumu...a to je onak fakat...lame...IMHO

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
03.08.2008. 15:47
View Profile WWW
Cije

Rank: Tribe Member

Pa moze bit mozda, al nije bas pravilo, eh? Razz

U tom slucaju sve sto si reko nemoze stajat, jer je pre relativno. Gnojis..haha 

Uostalom, zasto se nebi neko promjenio preko noci? sve je moguce!
lol

I sto, da se netko promijeni "preko noci", bilo bi opravdano i ok da sve sto je rekao unazad godinu il ne znam kolko dana odjednom ne vrijedi i moze se recimo pobrisati? Jer to vise nije ta osoba itd? Ma daj ajde.. Razz

My two cents Twisted Evil

lol sam mi molimte reci izmedju kojih redaka si procito da sam to reko? Rolling Eyes
Mislim da nije okay mjenjat postove od prije gro. Rekla kazala: sto je receno receno je, nema povratka! 

Ja nis ne gnojim, a tebi ak se gnoji odi to na livadu neku radit.
Pa ja redovito gnojim svoju livadu, a to svoju? lol

My cent and a half  Drool

tRANCE tEROrIZM
03.08.2008. 18:30
View Profile
psihodelikk
Guest
t0c

imam frenda koj je od lerdija "preko noci" postao zagriženi ljubitelj isusa i čak razmišlja ić u svećenike ili kak se vec to kaže. a promjenio se prek noći, one noći kad mu je frend umro od njegove droge.
tak da uvijek moze doc do promjene prek noci ako postoji dovoljno jak potres u životu....

sve bu fajn nakraju
04.08.2008. 09:25
View Profile
oknarbo

Rank: Tribe Leader

gle ja stojim iza onoga što sam rekao prije pet godina u smislu da sam to tada rekao i tako razmišljao, ali nemogu nikako reći da je istina nešto što danaz znam da nije iako sam možda napisao suprotno u jednom trenu u živootu. sigurno nebi išao paliti dnevnik samo zato jer sam drukčije brijao u osnovnoj i srednjoj školi

'And in the end, the love you take is equal to the love you make'
04.08.2008. 11:30
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

e pa o tome se i radi, isto tako nema smisla da jedan lessto sad brise sve postove unazad 6 godina kad je jasno da se radi o necemu starome...uostalom on je to napravio cisto zato sto je htio show...i sad mu ga vi dajete Rolling Eyes

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
04.08.2008. 11:35
View Profile WWW
oknarbo

Rank: Tribe Leader

možda samo želi ban

'And in the end, the love you take is equal to the love you make'
04.08.2008. 11:37
View Profile
sy

(. Y .)

kako mu se uopce dalo ic brisat ista? LOL

http://www.youtube.com/watch?v=lx3qL4kvmMo&feature=channel
i don't know what they'r saying, but the way they say it makes me keep watching =)
14.08.2008. 07:52
View Profile
vulefu

treba slucajno pobrisati sve poruke na ovom forumu pa da krenemo iznova Very Happy

thinking about muuuuu ..
15.08.2008. 16:21
View Profile
Cije

Rank: Tribe Member

pa da krenemo izsnova Very Happy

tRANCE tEROrIZM
15.08.2008. 17:23
View Profile
Luna

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Warrior

:: Fiat lux ::

Snovi zvuche DIVNO  Mr. Green

:: :: ::
15.09.2009. 11:42
View Profile
Nard

Rank: Tribe Initiate

www.myspace.com/nardj

Oj ljudi ne ulazim u razloge ban-a, tamo su navedene i trebalo bi se držati pravila. Ono što predlažem na forumu, ukoliko se može (tehnički znam da se može), uvedite ssl na site od ovog foruma uključujući stranicu na kojoj se useri logiraju. Dovla će sigurno znati o čemu mislim tako bi se usernames i passwords usera bili koliko-toliko zaštićeni i ne bi ih se moglo baš lako prosnifat tj. manja je mogućnost hack-iranja account-a. Postoji masu njih koji izdaju ssl certs, Verisign, Thawte itd.

Pozz svima
15.09.2009. 12:18
View Profile
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Nema potrebe za tim, nikad nikom nije hakiran account. Smile

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
15.09.2009. 12:22
View Profile
psihodelikk
Guest
Pages: 1 [2] 3
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

Popis usera koji imaju ban na forumu

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk