home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
18.04.2019. 11:26
82.230 Posts in 6.103 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  The sound of the tribe  | 

Hallucinogen - izgubljeni album???

Pages: [1]
23-D

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Member

E ovako....
kao prvo nov sam ovdje i ovo mi je prvi post,
pa POZDRAV EKIPI...  Smile  Smile  Smile
naime,
dobio sam od frenda album od Hallucinogena "asnesnotine" i totalno sam zbunjen jer ga u niti jednoj njegovoj diskografiji nema(barem ga ja nisam nasao).
pa me zanima zna li neko o cemu se tu radi? label(distance?)?godina?  Confused  Confused  Confused
po stvarima bi ga stavio između "twisted" i "lone deranger"

Very Happy  Very Happy  Very Happy

[size=10]Digital intercourse is the new yoga of the modern world. Where high technology and magic are inseparable, cultivating life affirming endorfuns for global musical relationships...a new understanding of sacred geometry and numerical magic.
[/size]
24.06.2003. 12:48
View Profile WWW
Dovla
Administrator

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

bok, dobrodosao u nase malo pleme Smile

kolko mi svi znamo postoje samo dva hallucinogen albuma...twisted i lone deranger....to sto imas eventualno moze biti neki bootleg album od neke riping grupe tipa psycz, gem ili slicno....sto znaci da su sami natrpali neke njegove stvari i kakti slozili album....barem je to jedino logicno objasnjenje...iako sumnjam da sam negdje na netu vidio da to kruzi okolo....u svakom slucaju ziher je da postoje samo dva hallucinogen albuma Wink

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
24.06.2003. 17:08
View Profile WWW
hodac

Rank: Tribe Member

Ima nekih 6 ne objabljenih stvari simon, koje nsu izasle ni na jednom njegovom projektu.Ims li popis pesama to moze sve otkloniti, proveri na netu koje su to pesme.
24.06.2003. 19:00
View Profile
Richpa

Purifier Of The Stars

pozdrav....

koliko ja znam ima par stvari koje se ne nalaze na prethodna 2 albuma:

soothsayer
velvet acid christ
the herb garden
space pussy
astral pancakes
....

25.12.2003. 21:40
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

mislim da je manje vise sva simonova diskografija na njegovom sajtu
www.shpongle.com/hallucinogen

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
25.12.2003. 21:41
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

jesi brz...svaka čast

većim djelom je sv al mislim da ima par demo stvari koje ni tamo nisu navedene.....

stvar pod imenom velvet acid christ...pogodi tko je vokal u pjesmi..ni više ni manje nego marliyn manson Mr. Green  a stvar je iz ranih 90-ih

25.12.2003. 21:54
View Profile WWW
Pages: [1]
TP.forum  |  The sound of the tribe  | 

Hallucinogen - izgubljeni album???

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk