home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
28.03.2020. 12:33
82.245 Posts in 6.113 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe expressions  | 

Suntribe feat Stevo-Warning

Pages: 1 [2] 3 4 ... 6
vulefu

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

ja ti brijem radit bolesne bass lajne pa da svi ostali elementi prate bass lajnu kak spada, a i volioi bi to zapisivat pa kad nisam za kompom da mogu na papiru radit i te spike i da skuzim tu foru izmedju pitcheva kak to funkcionira, ovak je to na sljepo sad kod mene sam cekas da se desi nest spektakularno a od toga nema bas previse koristi Very Happy

imam ti ja osnovnu i prvi srednje glazbene klasicne gitare pa se sam moram podsjetit iako nisam bas previse brijao na note nego sam po pitchevima ucio, kopirao profesora i sad mi to fali jebiga.. Very Happy

bas me zanima sto se nalazi u svemu tome, mislim kao sto vec rekoh da moze veoma pomoci..

ovo sam si sprintao http://www.smu.edu/totw/toc.htm

thinking about muuuuu ..
02.08.2008. 21:55
View Profile
stevo

Rank: Tribe Leader

a cuj....unutra ti sve pise...lijepo je objasnjeno sam kaj je na engleskom pa je teze zbog toga.....al ak te to ne smeta....do jaja  Very Happy

sta solfeggio si markirao a... Laughing...jebiga.....a di si iso u koju muzicku?

da,da....lijepo je znati sta radis....ne cekat da uleti dobar zvuk jer to nie glazba.....to je (s)laganje.....i to nemoze bit vjecno....kad tad dosadi...... Wink
02.08.2008. 22:07
View Profile
vulefu

tu doma u Novskoj osnovna glazbena, znaci bio sam prvi srednje i u glazbenoj i u obicnoj skoli a putovao sam vlakom u obicnu svaki dan pa to i glazbena me jebeno umaralo pa sam odustao, ali eto recimo da sam ostao u tim vodama sto na kraju nije ni toliko lose sto sam napravio tako za neke ogromnu glupariju, ali jebiga lako je pricati nekome nesto ako to nije dozivio tak da su ti trenutci mog zivota bili veoma zajebani Very Happy

nis, vidcemo sta ce se desit u skoroj buducnosti Very Happy Smile i da li je to pravi put do onoga za sto ni neznam sto ustvari je Very Happy Wink

thinking about muuuuu ..
02.08.2008. 22:15
View Profile
stevo

a ti si iz Novske....tam sad rade ko profesorice 2 frendice sa faksa(koje su odapinjale na GOU na mojim partijima u Lovranu... ) jedna predaje klavir a druga violinu....da sam ostao u hrvatskoj bi mozda i ja tam radio.... Laughing

moj je prijatelj poceo klavir svirat sa 16 godina i zavrsio je akademiju sa mnom u godini.....UBIJA.....a ubijao se od posla......sve je moguce postici ak se to iskreno zeli tak da.....ak zelis to....to je jedini pravi put..... Very Happy
02.08.2008. 22:36
View Profile
vulefu

et vidis kak je svijet malen Laughing

thinking about muuuuu ..
02.08.2008. 22:41
View Profile
Electrica

Sloboda narodu

Još nisi čuo moj koment.u izradi je jer če bit malo duži,moram još proanalizirat traku u detalje,i kanale.
Očekuj ga uskoro.
Poslušo sam je jedno 10 puta  Razz al još moram tolko  Mr. Green

My form is mystic, but my heart is pure,you'd better believe what I say I am the Necromancer.I cast deep spells and potent I am a Seerof the Real.My forces work against evil, for I love all I feel.ॐ
http://www.myspace.com/cosmicflower
http://www.myspace.com/shidarthaproject
http://www.youtube.com/watch?v=Sn2t0ltjP1s&feature=related
02.08.2008. 23:28
View Profile WWW
stevo

heheheheh....e bas me zanima kaj bus skuho..... Mr. Green
03.08.2008. 00:00
View Profile
PsiloCybian

-__-

prebrza ti je traka da stavis mars Very Happy ... ovak ko da trče Very Happy

03.08.2008. 10:00
View Profile WWW
stevo

prebrza ti je traka da stavis mars Very Happy ... ovak ko da trče Very Happy

Very Happy ....jos,bolje...vise mi se cini da ovak ko da prche....... Mr. Green

ni na kraj pameti mi nie bila brzina kad mi je ideja uletila u glavu....a kad smo stavili mi se lampica na glavi upalila.... Laughing
....svidlo mi se zato sto je to sample koji jos nitko nie upotrijebio na taj nacin....not big deal.....al opet.... Wink

btw....stvar je radjena od pocetka do kraja,znaci fraza po frazu.... ne onak,imam 2-3 minute melodije,pa mogli bi sad uvod....pa daj stavi ovo,pa ono....

uvod smo nadogradjivali svakih 8 taktova i kad smo  dizalicu zavrsili sam sjeo za sinth i prsti su odsvirali glavnu temu........ Wink

htio bi jednog lijepog dana LIVE slozit sa sviranjem te teme u zivo.....trebalo bi dosta vjezbat da bude metronomski tocno jer ak nije....paradajzi, paprike i salate bi me pokrile na stageu.... Mr. Green.....al za to bi mi trebao neki MIDI sa normalnim i tezim tipkama..... Wink
03.08.2008. 11:25
View Profile
vulefu

to ti se zove VELOCITY tehnologija, pa koja midi kljava ima to ubodes ju Very Happy
danas ti sve to imaju ak ti se svidi na prvi pogled kad ju ugledas na slikama, vec znas da je to ta, nemos fulat..

http://en.wikipedia.org/wiki/Velocity

tak da te danas sreca prati Very Happy Very Happy

thinking about muuuuu ..
03.08.2008. 19:28
View Profile
stevo

jel to za kasnjenje ha...?kaj ne rijesava to zvucna?jer nije moguce nista svirat ak ti ton kasni sekundu..... Wink
03.08.2008. 19:55
View Profile
vulefu

ne, kad lupis u tipku ona zna kolko si ju lupio i te spike pa je glasnije, tise, i sve ostale stvari na koje mislis, ko da imas kljave, a onda vst instrument ako opet ima tu opciju cita te midi podatke iz midi kljava i tak ti reproducira..

a letacija ti je druga stvar, na spiku kad ucitas 10 vstija i svi mazu zajedno pa ti je fora kad krene projekt svirat da su svi savrseno sinkronizirani..

koji ce tebi kurac 10 syntheva kad sa jednim mos napravit cuda.. Very Happy

tu spiku sa letacijom mazu i procesor i zvucna i to ti je ona fora - imam prespor komp.. Very Happy
vise proc jer kad je on na stotci ode sve u kurac, kula od karata se rusi etc.. i vise sve nije u snikronizaciji i te spike..

thinking about muuuuu ..
03.08.2008. 20:15
View Profile
stevo

ahhaaaa....kuzim,kuzim... Very Happy.....dinamika.....je,je...na to sam mislio....sam kaj je tesko(zapravo ni nemas kaj osim FORTE BURAZ..... )  svirat dinamicki na 145 BPMa a imas same 16tinke.....si vidio kak Erez roka te sesnaestinke na onom svom cudu malom......te tipke su full lagane i nisu klavirske....ja da na tom stalno radim ruinirao bi si tehniku....al on ga dere savrseno metronomski.....
03.08.2008. 20:23
View Profile
vulefu

ma ajde, sta brijes, ti si sa 145 bpm-a rokao ko zna kada, vise se ni nesjecas kad je to bilo na klaviru Very Happy

Erez - nisam .., gdje ima?

thinking about muuuuu ..
03.08.2008. 20:24
View Profile
stevo

hehehe.....al fakat....poslusaj temu.....prvo je rastavljena oktava u triolama pa onda ide postepeno prema kvinti,isto triole,zapravo....cijelo vrijeme su triole....i onda se vraca prema oktavi al zavrsi na supdominanti koja priprema natrag na C gore.....i to sve treba dobrih 2 puta po vise od minute drzat....nie bas prirodno klavirski i prsti ti se premjesaju od silnih triola....to se onda mora vjezbat jako polako....ak imas tehniku za to odsvirat naravno.... Wink
03.08.2008. 20:30
View Profile
Pages: 1 [2] 3 4 ... 6
TP.forum  |  Tribe expressions  | 

Suntribe feat Stevo-Warning

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk