home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
16.06.2019. 11:36
82.231 Posts in 6.104 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe expressions  | 

Suntribe feat Stevo-Warning

Pages: [1] 2 3 ... 6
stevo

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Leader

Ej ekipa Very Happy

evo nesto i od nas....bas me zanima kaj ce rec malo (gro) napredniji producenti od nas dvoje,zapravo,od Ing.Informatike i muzicara..... Mr. Green

stvar bas i nie nova,jos iz 2005 je al nema veze,ko novo.... Cool

Stil: zna se.... Wink
Kvaliteta: 128 kbps FLAC(ripano sa originalnog cda(pirata))   i Wav za one koji nemogu otvorit magicni rip... Laughing
Radjeno: Frutic,ne znam koji je bio 2005te,zvucna neka,i MIDI sinth samo tipke....kolko je i bilo potrebno.... Mr. Green
Vrijeme: 7:02,ni vise ni manje....  Twisted Evil

nadam se da me nece ubit kaj sam ju postao bez dogovora.....Jimmy frende,nemoj se ljutit,visa sila.... Mr. Green

Link:  http://rapidshare.com/files/134192913/Suntribe_feat_Stevo-Warning.rar

Link:  http://rapidshare.com/files/134256781/Suntribe_feat_Stevo-Warning.wav.rar

P.S.  obratite pozornost na marsh......to je semple nie zvucnik u kurcu.....

Uzivajte  Cool
02.08.2008. 01:32
View Profile
PsiloCybian

Rank: Tribe Spammer

-__-

M4A file ? Very Happy aj ti to u mp3 ili wav Very Happy jer nece bas si na forumu imati volje da na netu traze codek da to poslusaju Very Happy

02.08.2008. 08:38
View Profile WWW
stevo

ma winampom normalno otvoris..... ja ga sa njim slusam......al nema beda.....ak hocete mogu i tak postat..... Wink

EDIT:nisam skuzio da nema veze sa cim otvaras ak imas codec..... Laughing

evo....link za wav je gore...... Cool
02.08.2008. 09:23
View Profile
PsiloCybian

-__-

netrosim winamp Wink

02.08.2008. 10:09
View Profile WWW
stevo

eto.....dao i Jimmy blagoslov...... Very Happy

kaj....ostali smo  bez teksta gospodo producenti.... Mr. Green

...... sta je prava kreativna produkcija.... Cool Laughing....ofcourse.....tehnicke strane su nam strane..... Wink

a trebalo nam je 1 noc za ovo inace......i sat i pol finesa kad smo se naspavali za 2 dana..... Mr. Green
02.08.2008. 18:44
View Profile
vulefu

imate strano tijelo u ljevom kanalu nekakav sner distorzirani prati puls, uglavnom zvuci na prvo slusanje kao da se kick i bass kolju al neznam valjda ste to namjerno stavili..

sta ja znam trebate si malo nabrijat bass lajnu ova je samo jedna nota, a ostalo vam je do jaja sve..

thinking about muuuuu ..
02.08.2008. 20:08
View Profile
stevo

imate strano tijelo u ljevom kanalu nekakav sner distorzirani prati puls

hehehehheh Laughing.....napisao sam gore da obratis pozornost na marsh.....vojska.....warning..... Mr. Green nije strano tijelo....to je moja biserna idea bila....znas kako me je pogledao shokirano kad sam mu to priopcio da bi mogli stavit.....e sad da smo Simon i Raja to bi vec nekako jebeno sredili da zvuci do jaja a ovak ekipa brije da im je zvucnik otiso,vide strana tijela itd...... Mr. Green..je malo se kolju jebiga,sta bi tu moglo pomoci malo kompresor,reverb jel?nemojte mi se smijat ak sam nesto krivo reko..... Laughing

hvala ti na kritici....I appreciate it..... Very Happy al daleko smo mi od tog projekta....sistem nas je pojeo....al jednog dana ce doc na svoje........ Wink
02.08.2008. 20:22
View Profile
vulefu

neam ti ja pojma o kopresorima al mix ti bez ijednog efekta samo sa eqvicima mora bit jeben a onda sa kompresorima pumpas to sve, a reverb i delay ti docaravaju virtualni prostor kao da je zvuk u nekom okruzenju.., brije bez kraja, ja jos nemam tu mogucnost da si mogu to docarati u glavi, pocetni kao i ti Very Happy

uglavnom fora ti je ta da ti se zvukovi na istoj freqenciji postojanja ne kolju jer kad se kolju onda dobivas prdez lagani od svega i zvucnici nisu u mogucnosti to reproducirat a sto to ljepse sve poslozis to je njima lakse i dobijes brijacinu od svega..

to su ti stvari koje producentima nis ne znace al se sretnu snjom i moraju prek toga jer nemogu bez toga, tak da na neki nacin i mastering moras ucit uz sve to..

thinking about muuuuu ..
02.08.2008. 20:33
View Profile
stevo

da,da....kuzim donekle...  Neutral..ma joj....jedva cekam da se pocnem full sa tim zabavljat....ja sam magare koje treba tuc da bi krenuo radit al kad krenem onda ne stajem.....ispocetka je hard a i neznam jos dosta toga osnovno oko kompa,kad upalim cubase zapnem vrlo brzo negdje a  dosad sam solo sam isprobavao sinthove na razne nacine.....najbolje mi je da radim sa nekim tko zna program do jaja a ja melodije koje me stalno opsjedaju sam sibnem na kljavu i jak sam u formi(za gou pricamo) i dosta maste me sora....joj kad bi bar izmislili nesto sto spojis na mozak kakve bi LIVEove radio..... Laughing
02.08.2008. 20:44
View Profile
vulefu

brije tek krecu kad se toga primis u barem 5* vecem intenzitetu, i jos jedna stvar - pripremi se za duge boravke pred racunalom i abnormalne kolicine podataka koje ce ti stizat u glavu, a ovak imas dobru osobnost i zvucis kao dobar covijek a to ti je velik plus jer nisi umisljen il kak se to vec naziva, tu smo ti mi koji brijemo kao ti  pa cemo zajedno sve to sjebavat laganini i pretvoriti jebenu nadu u jebenu realnost Laughing

thinking about muuuuu ..
02.08.2008. 20:50
View Profile
stevo

brije tek krecu kad se toga primis u barem 5* vecem intenzitetu, i jos jedna stvar - pripremi se za duge boravke pred racunalom i abnormalne kolicine podataka koje ce ti stizat u glavu, a ovak imas dobru osobnost i zvucis kao dobar covijek a to ti je velik plus jer nisi umisljen il kak se to vec naziva, tu smo ti mi koji brijemo kao ti  pa cemo zajedno sve to sjebavat laganini i pretvoriti jebenu nadu u jebenu realnost Laughing

+1.. Very Happy    tako je,bez muke nema nauke.....makar je ta muka cini mi se najljepsa.......treba spojit znanja i eksplodirat....jedino tak se nesto i moze postic na ovim prostorima.... Very Happy
02.08.2008. 21:02
View Profile
vulefu

fora je, najgore ti je kad ti se neda il nest, nekad znam cijeli dan bit pred kompom da nenapravim nista sa projektom, ama bas nista, i tak po tri dana za redom i onda sam uleti nest odjednom i dobro ispane Very Happy

cak se i zapitam, pa koji kurac si ja kupujem opremu a mozda ustvari uopce ne brijem na muziku i ono mozda cu jednoga dana samo stati stim a mogao sam sve te pare zapit il nesto Laughing

uglavnom jebena brija i toplo ti(vam) ju preporucujem Laughing

+1 Very Happy

thinking about muuuuu ..
02.08.2008. 21:15
View Profile
stevo

ma stari kuzim te totalno...i ja sam se oduvijek sa tim htio bavit,zabavljat....sviram klavir od 6te godine al sam ga iskreno do bola zavolio tek na 1voj godini akademije....dobro,volio sam ga oduvijek al prvo kaj mi je u glavi bilo je ta elektronika....i htio sam klavir odjebat totalno neko vrijeme da se tome posvetim maksimalno(pubertet) i hvala nebesima da to nisam napravio... Wink

....al bed mi je jos uvijek sjedit tak za programom kad moram vjezbat 5-6 sati dnevno...kad zavrsim sjednem se za komp al odem pogledat kaj ima novog i to.....izmozdi me totalno klavir tak da mogu sam mjuzu slusat poslije....da imam osnove u malom prstu to bi vec bilo moguce al kad se sudarim sa zidom ubrzo....odustanem....al sad cu ja brzo bit gotov sa postdiplomskim i pocet radit imat cu vise vremena(i para) za to tak da cu se onda definitivno tome posvetit....makar sam to i pricao prije nego kaj sam sim doso.....al obavezno....bilo bi steta da ideje propadnu isto kao sto bi bila steta da sam napustio klavir poslije 12 godina muzicke..... Wink
02.08.2008. 21:26
View Profile
vulefu

ma ak znas klavir onda si na konju Very Happy
meni je cilj skemijat four part writing pa sad uopce ne prckam nis po cubaseu neg to pokusavam dobit pa ucim osnove intervale chordove i te spike, to ce potrajat bar godinu dana sigurno pa onda laganini vidjet sta se moze stim Very Happy

thinking about muuuuu ..
02.08.2008. 21:34
View Profile
stevo

a sta bi ti htio radit,koji zanr?jer u tih par trance zanrova ti netreba neznam kakvo znanje akorada...mogu ti (vam) ja isfurat neke skripte,isao sam na jazz improvizacije na klaviru 2 semestra i pokupio sam dosta toga tamo,imam bas papir sa brdo akorada,zapravo,sve koji se koriste.... Laughing dobro....sam par njih koriste u psyu i to onda razradjuju do bola(zvucno)....evo bas slusam t-stylerov set ima bas neke te akorde stvar....i razrada zvuka tih akorda al to je vec producentrija..

jer tak kad cujem da se ekipa muci fakat poludim....sizifov posao.....sam ti ostani na cubaseu prije ce ti doc nego zatupljujuce mucenje na papiru sa strane.....
02.08.2008. 21:44
View Profile
Pages: [1] 2 3 ... 6
TP.forum  |  Tribe expressions  | 

Suntribe feat Stevo-Warning

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk