home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
23.07.2019. 18:28
82.241 Posts in 6.109 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

K: KOSS The Plug

Pages: [1] 2 3
Limeni Nos

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Warrior

slika:

Trebaju mi nove in-ear sluje za mp3 player. Malo sam tražio po netu i ove su mi se najviše dopale. Ali problem je u tome što ih više nema za kupiti u Hrvatskoj. Sad
Pa ako netko ima a da mu ne trebaju nek se javi. Very Happy

Alternativa mi je uzeti sennheiserice cx300, ali one nisu baš ni jeftine.  Embarassed

Ili treća opcija, neke  preporuke?  Very Happy

03.10.2008. 07:25
View Profile
massive

Rank: Tribe Spammer

pasitimisli.

ja imam neke sonyeve - koje sam imao prije par godina, pa mi ih je frend izgubio - i koje sam prije nekog vremena napokon našao u zagrebu. isto imaju ove spejs pipke koji idu u uši, tako da slušam muziku na miru, a da mi se ne čuje tc tc tc iz smjera glave...

ja sam ih ubo u masarykovoj za nekih 140 kn, čini mi se...

a imaš i one koje imaju izmjenjive te gumice, ovisno o veličini ušne šupljine, ali ne znam ni koja je to firma ni ništa...

kürűza.
03.10.2008. 11:46
View Profile
deimos

ako nadjes koss - ubodi ga! ima ih u srbiji, tj. u beogradu, to znam... Very Happy al u hr ih nisam bas vidio cesto. znale su se nekad pojavit u nekim ducanima..

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
03.10.2008. 15:30
View Profile WWW
Karahana

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Ja sam svoje strgao i takodjer trazim nove. Nitko vise ne uvozi Koss u Hr. Ne kuzim zasto. Ak slucajno nadjem, javim. Wink

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
07.10.2008. 12:11
View Profile
zizmoox

preporučam vam e-bay....ja sam našao in-ear sennheiserove slušalice za 25€, u zagrebu dođu oko 700kn....isplati se tamo kopkati

....protect the universe....

www.myspace.com/zizmoox
09.10.2008. 00:41
View Profile WWW
Limeni Nos

pošto sam truba za naručivanje preko neta (a i brijem da mi pbz maestro ne vrijedi Razz ) nažicao sam frendicu da mi kupi u Londonu i pošalje tu. Very Happy

Ali ako ih netko ipak nađe kod nas nek slobodno javi. Wink

17.10.2008. 20:39
View Profile
N.

Ima ih u Brraxu:

http://www.brrax.hr/DesktopDefault.aspx?tabid=250&categoryID=388&productID=14465

VESLAJ! GONJAJ!!
09.11.2008. 02:11
View Profile
Karahana

Olrajt! Vratile se! Nije ih bilo jedno vrijeme - mogao si kupiti samo zamjenske "cepice". Tnx N! Trcim sutra tamo! Smile

09.11.2008. 02:14
View Profile
zmayo

ja sam si ih kupio u novoj vesi...malo iznad kaptol centra...mislim da se zove intro računala ili tako nešto...ali je prošlo već neko vrijeme od kupovine pa ne znam da li ih još prodaju tamo...i stvarno su špica od slušalica...

09.11.2008. 18:03
View Profile
Limeni Nos

ja sam si ih kupio u novoj vesi...malo iznad kaptol centra...mislim da se zove intro računala ili tako nešto...ali je prošlo već neko vrijeme od kupovine pa ne znam da li ih još prodaju tamo...i stvarno su špica od slušalica...

nazvo ih već prije i ne drže ih više...

na kraju sam nažicao frendicu da mi ih kupi u londonu (sparkplug verziju koja je ista ko plug ali ima bolje čepiće za uši) Very Happy

sluje su mrak, hodam gradom i trens me cjepa na pola  Shocked

09.11.2008. 18:14
View Profile
Karahana

Ja narucio u braxxa (lol totalno zesci pr) i idem sutra uplatit pa javim sta stigne. Very Happy

09.11.2008. 23:47
View Profile
deimos

KOSS SLUSALICA IMA I ULINKSU!!! Very Happy

Vec vidim sto cu si kupiti za bozic Mr. Green

http://www.links.hr/?page=sviartikli&option=search&id_kategorija=0&search_phrase=koss

08.12.2008. 01:20
View Profile WWW
deimos

savjet - ne kupujte KOSS KEB7 slusalice (slika) ako mislite slusat mjuzu koja ima basseve. srednji i visoki spektar im je solidno definiran ali bass - NULA JEBENIH BODOVA!!! ah, ni prvi ni zadnji put da sam bacio 109kn na slusalice... Rolling Eyes

+ da, zice su UZASNO tanke, dajem im 3 mj prije neg odu kontakti...

totalno razocaranje...

jos su i zelene Confused (nisam htio bijele da ne bi ljudi pomislili da se furam na geypod )

edit: al mozda su ipak malko bolje od smeca koje sennheiser sad radi (mx 260 - nova serija im je obicno sranje, a starih 300 nigdje nema vise za kupit, isto ko ni 350/450..)

18.12.2008. 00:21
View Profile WWW
Karahana

Ako zelite baseve, kupite plugice iz naslova topica. Brijem da nema in ear slusalica sa jacim basom. Osim mozda AKGove varijante in ear slusalica sa spuzvom koja se prilagodjava uhu (nisam probao). Ali te kostaju nekih 500 kn vise. Joj moram do linksa posto nikad nisam uplatio braxxu jer sam inertan po pitanju samog sebe. Za ove pare brijem nema boljih sluski na trzistu!

18.12.2008. 01:02
View Profile
deimos

Da, samo sto te in ear jako opterecuju membranu bubnjica.. i nisu zdrave nimalo. zato ih nisam kupio. inace znam da su jebene, poslusao sam ih...

18.12.2008. 01:48
View Profile WWW
Pages: [1] 2 3
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

K: KOSS The Plug

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk